Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

czyli cos jak wersja Suzuki w PL Joanna Brodzik?

 

Gorzej - nie promuje modelu tS nikt znany... :roll:

Ja mogę... :P:mrgreen: :wink:

 

Zimno jest. Przeziebisz sie wystepujac na prezentacjach w bikini...

Bikini bym nie założył, bo później bym się nie opędził od lasek... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Burudni (i innych krajach nordyckich :) ) jest juz od jakiegos czasu dostepna wersja WRX STI Racing "carbon style" 8) :lol:

 

ma pseudo-carbonowy dach, maske i klape, o! :P:mrgreen::lol:

W Polsce też można se okleić samochód czarną taśmą izolacyjną, tylko to strasznie pracochłonne :? :mrgreen:

 

to nie jest "se okleic", to jest wersja OD DILERA - z gwarancja, homologacja i takie tam... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

znaczy diler okleja? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Burudni (i innych krajach nordyckich :) ) jest juz od jakiegos czasu dostepna wersja WRX STI Racing "carbon style" 8) :lol:

 

ma pseudo-carbonowy dach, maske i klape, o! :P:mrgreen::lol:

W Polsce też można se okleić samochód czarną taśmą izolacyjną, tylko to strasznie pracochłonne :? :mrgreen:

 

to nie jest "se okleic", to jest wersja OD DILERA - z gwarancja, homologacja i takie tam... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

znaczy diler okleja? :mrgreen:

tego akurat nie wiem... pewnie fabryka :D

 

p.s. wersja "carbon style" poza naklejkami ma jeszcze przednie przeciwmgielne, R-19 kola (obrzydliwe :x ) oraz 15mm nizsze sprzezyny (KONI)

 

-- 16 gru 2010, o 15:32 --

 

Mnie sie podoba Hatch bardziej od sedana ... no ale niestety niema odpowiedniego koloru dla mnie :mrgreen: A moglbym zaliczkowac odpowiedniego dla mnie, nawet od zaraz :twisted:

to fajnie, ze w PL mozna wybierac pomiedzy sedanem a checzbekiem... w Burundi MY'11 STI sa dostepne tylko jako sedany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba Hatch bardziej od sedana ... no ale niestety niema odpowiedniego koloru dla mnie :mrgreen: A moglbym zaliczkowac odpowiedniego dla mnie, nawet od zaraz :twisted:

 

Proszę Pana... Pomalujemy w kolory tęczy jeśli miałby Pan takowe życzenie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, eddie_gt4, eMTe, właśnie dlatego pytam, widziałem kilka zdjęć i na jednych wycieraczka była, na innych nie.... Wiem, że 4T robiło system tylnej wycieraczki w STi poprzednich generacji, której nie było seryjnie. Pytam, ponieważ lubię widzieć, co się za mną dzieje, a dwa lusterka nie ogarniają pełnego pola za pojazdem.... Chyba jak przyjdzie co do czego zrezygnuję ze spoilera :shock: :( na rzecz wycieraczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

 

Vasquez, FAJNY KOLOR!! :)

 

ajax, nie chcę systemu elektronicznego ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, eddie_gt4, eMTe, właśnie dlatego pytam, widziałem kilka zdjęć i na jednych wycieraczka była, na innych nie.... Wiem, że 4T robiło system tylnej wycieraczki w STi poprzednich generacji, której nie było seryjnie. Pytam, ponieważ lubię widzieć, co się za mną dzieje, a dwa lusterka nie ogarniają pełnego pola za pojazdem.... Chyba jak przyjdzie co do czego zrezygnuję ze spoilera :shock: :( na rzecz wycieraczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

:

 

Czy w sedanach bardzo brudzi sie tylna szyba :?: :roll:

Chyba nie bo gdyby tak bylo to w reszcie swiata tez by montowano wycieraczki... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, eddie_gt4, eMTe, właśnie dlatego pytam, widziałem kilka zdjęć i na jednych wycieraczka była, na innych nie.... Wiem, że 4T robiło system tylnej wycieraczki w STi poprzednich generacji, której nie było seryjnie. Pytam, ponieważ lubię widzieć, co się za mną dzieje, a dwa lusterka nie ogarniają pełnego pola za pojazdem.... Chyba jak przyjdzie co do czego zrezygnuję ze spoilera :shock: :( na rzecz wycieraczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

 

Vasquez, FAJNY KOLOR!! :)

 

ajax, nie chcę systemu elektronicznego ;):mrgreen:

Nie ma potrzeby montowac tej wycieraczki w sedanie, ta szyba wcale sie tak nie brudzi, pozatym i tak duzy parapet zasłania pol szyby, chociaz ja uwielbiam patrząc w lusterko widziec "naleśniczka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC, nie wiem, dlatego pytam. Kto pyta nie błądzi :) . Użytkowałem Lagunę II, Merca C200 Kompressor i tylna szyba się brudziła... Z resztą 4T też po coś montuje te wycierki, to chyba nie taka fanaberia która ma podnieść moc lub wygląd o 15% :) No i w Japonii montują w serii, a jak wiesz tam STi ma silnik 2.0 z tą samą mocą i brak problemów z legendarną uszczelką z 2,5T :twisted:

Jeśli mówisz, że się nie brudzi, to ok, wierzę Ci na słowo, w końcu masz Sedana i wiesz lepiej :)

A ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą tylną szybą??

 

-- Pt gru 17, 2010 9:08 pm --

 

eMTe, ja też lubię naleśniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...