Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem takiego myślenia.. w dzisiejszych czasach trudno uniknąć podobieństwa do innych aut.

 

Zgodze sie ale zobacz jak wielka różnica jest między podobieństwem do gówna a podobieństwem do np. złota.

Do mnie nie przemawia ani lanos ani ta kupa. I jakby nie jeździł to nie chciałbym być w posiadaniu tego auta. Ale to tylko moje prywatne zdanie.

 

Subaru nigdy nie wyglądało jakoś specjalnie dobrze - aczkolwiek nowe modele wyglądają bardziej "cywilizowanie".

 

.i.KALI.i. - myślę, że nie do końca na miejscu jest porównywanie auta do kupy :roll: Osobiście nie chciałbym pokazywać się w audi... :roll: (i co to kogo obchodzi). Meritum sprawy leży po stronie osiągów i możliwości trakcyjnych STI - to czynniki, które czynią to auto lepszym od innych :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten concept to wizja samochodu zupełnie innej generacji.
A że mi się na dokładkę nie spieszy...

planujesz wersje 2.0 , diesel czy elektryczny...... :?: :mrgreen:

 

Jak STI będzie miał elektryczne silniki i 1 mln niutonów może byc elektryczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak zobaczyłem koncept na 2012 Imprezy ..to nie wiem czy wsiadac teraz do sedana STI...bo ta nowa to ciekawa będzie :roll:

 

koncept jest ok. Robi wrażenie. Też jestem barzo ciekawy tego samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i. - myślę, że nie do końca na miejscu jest porównywanie auta do kupy :roll: Osobiście nie chciałbym pokazywać się w audi... :roll: (i co to kogo obchodzi). Meritum sprawy leży po stronie osiągów i możliwości trakcyjnych STI - to czynniki, które czynią to auto lepszym od innych :idea:

Zawsze czyniły... Przewijało się to przez Forum wielokrotnie - generalnie subaru kupowało się od zawsze przede wszystkim dla parametrów, a nie wyglądu czy dotyku luksusu wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...planujesz wersje 2.0 , diesel czy elektryczny...... :?: :mrgreen:

 

Podejzewam ze ta impreza bedzie hybryda z dwulitrowym dieslem jako generator pradu do baterii :mrgreen:

Właśnie o to chodzi. Auto jak dla mnie zapowiada się bardzo obiecująco i z całą pewnością jest fajnym odskokiem po ostatnich wersjach, ale znając życie, to pewnie na początku dostępne będą tylko 2.0 N/A, 2.0 dyszel i być może jakaś hybrydka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Japonii będzie WRX STI z karbonowym dachem. Wersja tS.

 

http://www.sti.jp/index.html#/menu

ale wiocha :mrgreen:

 

w Burudni (i innych krajach nordyckich :) ) jest juz od jakiegos czasu dostepna wersja WRX STI Racing "carbon style" 8) :lol:

 

ma pseudo-carbonowy dach, maske i klape, o! :P:mrgreen::lol:

 

newimagetp.jpg

 

subarustiracingcarbonst.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Burudni (i innych krajach nordyckich :) ) jest juz od jakiegos czasu dostepna wersja WRX STI Racing "carbon style" 8) :lol:

 

ma pseudo-carbonowy dach, maske i klape, o! :P:mrgreen::lol:

W Polsce też można se okleić samochód czarną taśmą izolacyjną, tylko to strasznie pracochłonne :? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Burudni (i innych krajach nordyckich :) ) jest juz od jakiegos czasu dostepna wersja WRX STI Racing "carbon style" 8) :lol:

 

ma pseudo-carbonowy dach, maske i klape, o! :P:mrgreen::lol:

W Polsce też można se okleić samochód czarną taśmą izolacyjną, tylko to strasznie pracochłonne :? :mrgreen:

 

to nie jest "se okleic", to jest wersja OD DILERA - z gwarancja, homologacja i takie tam... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie napędem nowej Imprezy może być nawet suszarka do włosów z połączeniu z prostownicą. Jak będzie 300 KM + SAWD + 02C blue mica to resztę mam w d... Na Bardzo Majętnego Wieśniaka i tak będę patrzył z szerokim uśmiechem na ustach i błyskiem w oku. Amen. 8)

 

-- 16 gru 2010, o 11:03 --

 

w sumie jak zobaczyłem koncept na 2012 Imprezy ..to nie wiem czy wsiadac teraz do sedana STI...bo ta nowa to ciekawa będzie :roll:

 

koncept jest ok. Robi wrażenie. Też jestem barzo ciekawy tego samochodu :)

 

 

Piotruś ale zgodzisz się że przy tym (moim zdaniem bardzo ciekawym) tyle auta, nie łatwo jest wyobrazić sobie duży parapet... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak zobaczyłem koncept na 2012 Imprezy ..to nie wiem czy wsiadac teraz do sedana STI...bo ta nowa to ciekawa będzie

 

Mógłby ktoś podrzucić jakiś link, proszę? Chodzi o Toyobaru, czy coś innego?

 

 

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... =115&ty=82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...