Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wygłaszanie nie jest konieczne
Uważam, że jest inaczej, wszystko zaczyna się od wytłumienia drzwi.

 

 

Tez poszedlem ta droga. Wytlumienie Dynamat i juz tutaj polecane glosniki Hertz DSK / ESX. Jest roznica. To co jest montowane fabrycznie to jakis chory zart.

 

Po wygłuszeniu drzwi przód+tył końcowy Magnex znacznie się wyciszył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam zamontowane urządzenie GMS-a P&P , jest to dokładnie to samo co inne urządzenia tylko dedykowane i nie trzeba żadnych przejściówek, 

 

po 2 tygodniach mogę powiedzieć że jest bardzo OK,, precyzyjna AUTOMAPA jakość dźwięku na tych samych głośnikach , przepaść na plus..

 

 

W kolejnym etapie planuję całkowite wygłuszenie , ale na to potrzeba więcej czasu,. zastanawiam się gdzie to wykonać...

Edytowane przez MichałXT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam zamontowane urządzenie GMS-a P&P , jest to dokładnie to samo co inne urządzenia tylko dedykowane i nie trzeba żadnych przejściówek, 

 

po 2 tygodniach mogę powiedzieć że jest bardzo OK,, precyzyjna AUTOMAPA jakość dźwięku na tych samych głośnikach , przepaść na plus..

 

 

W kolejnym etapie planuję całkowite wygłuszenie , ale na to potrzeba więcej czasu,. zastanawiam się gdzie to wykonać...

Zdecydowanie najlepiej w ciepłym suchym miejscu ale możesz to zrobić również "pod domem" grunt żeby nie było opadów i temp. na plus. Jedne furtki to przynajmniej 3 godz pracy (zależnie od jakości wykoanania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam zamontowane urządzenie GMS-a P&P , jest to dokładnie to samo co inne urządzenia tylko dedykowane i nie trzeba żadnych przejściówek, 

 

po 2 tygodniach mogę powiedzieć że jest bardzo OK,, precyzyjna AUTOMAPA jakość dźwięku na tych samych głośnikach , przepaść na plus..

 

Kierownica dziala poprawnie? Podobno sa jakies problemy z wybieraniem glosowym. I kamera bez paskow odleglosci, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od 2 tygodni mam zamontowane urządzenie GMS-a P&P , jest to dokładnie to samo co inne urządzenia tylko dedykowane i nie trzeba żadnych przejściówek, 

 

po 2 tygodniach mogę powiedzieć że jest bardzo OK,, precyzyjna AUTOMAPA jakość dźwięku na tych samych głośnikach , przepaść na plus..

 

Kierownica dziala poprawnie? Podobno sa jakies problemy z wybieraniem glosowym. I kamera bez paskow odleglosci, tak?

 

 

 

Kierownica działa wszystko jak należy, kamera pokazuje się bez zmian, wyszukiwanie głosowe nigdy w starym radiu nie działało bo nie chciał się parować z 

MOIM TELEFONEM .

 

STARE RADIO TO PORAŻKA, zawieszające się foldery i USB, .. 

ADAYO wygląda i ma takie same funkcje jak GMS  , robiłem też przymiarkę do Kenwooda ale z ramką wygląda to brzydko, 

stacja ma wejścia z tyłu na USB i wszystko działa ( USB w schowku) kierownica , no i jakość dźwięku na tych samych głośnikach bardzo duża różnica w stosunku do oryginału,

Dodatkowo będzie pełne wygłuszanie i zmiana głośników z przodu i tyłu, w chwili obecnej jest tylko wytłumiony bagażnik i przy okazji wymiany radia pianki wygłuszające zostały zapakowana na maxa pod deskę

i nic już nie stuka pod deską , spasowanie ADAYO CE4KK2 z deską co do milimetra , kolorystycznie także , gałki i lekki grafit wygląda   estetycznie.

 wkurza mnie tylko dyndający panel sterowania  od systemu ratunkowego , panel odklejał się w lato codziennie,.. czy u was także ten panel od systemu  montowany fabrycznie w Subaru tak dynda ???

 

wydaje mi się że to trzeszczenie co miałem pod deską od nowości to robota kogoś kto montował system ratunkowy ....

 

 

 

post-13261-0-30266000-1445949461_thumb.jpgpost-13261-0-71831800-1445949466_thumb.jpgpost-13261-0-99161300-1445949471_thumb.jpgpost-13261-0-63891200-1445949477_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie tylko dyndający panel sterowania od systemu ratunkowego , panel odklejał się w lato codziennie,.. czy u was także ten panel od systemu montowany fabrycznie w Subaru tak dynda ???

 

dokładnie ;)

wydaje mi się że to trzeszczenie co miałem pod deską od nowości to robota kogoś kto montował system ratunkowy ....

 

możliwe ale oni deski nie ścigają, bardziej schowek "na rękawiczki" i osłonę lewego słupka A

pianki wygłuszające zostały zapakowana na maxa pod deskę i nic już nie stuka pod deską

 

tam jest dużo "luźnych" elementów u mnie brzęczy nawet jadąc po prawie równej drodze ;)

 

niedługo w moim aucie będzie cła decha demontowana celem wyeliminowana źródeł tych brzęczeń

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wkurza mnie tylko dyndający panel sterowania od systemu ratunkowego , panel odklejał się w lato codziennie,.. czy u was także ten panel od systemu montowany fabrycznie w Subaru tak dynda ???

 

dokładnie ;)

wydaje mi się że to trzeszczenie co miałem pod deską od nowości to robota kogoś kto montował system ratunkowy ....

 

możliwe ale oni deski nie ścigają, bardziej schowek "na rękawiczki" i osłonę lewego słupka A

pianki wygłuszające zostały zapakowana na maxa pod deskę i nic już nie stuka pod deską

 

tam jest dużo "luźnych" elementów u mnie brzęczy nawet jadąc po prawie prostej drodze ;)

 

niedługo w moim aucie będzie cła decha demontowana celem wyeliminowana źródeł tych brzęczeń

 

 

 

u mnie były co najmniej 3 miejsca , pianki i maty poszły gdzie się dało .. jest OK,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmienionymi głośnikami jeżdżę pierwszy dzień ale już widać, że trzeba pod deskę pchać gąbkę bo przy głośniejszym odsłuchiwaniu budżetowych głośników w wytłumionych drzwiach trzeszczy właśnie deska, drzwi zresztą też do poprawy idą.

 

No i muszę kupić Automapę, trzeba jechać po kartę SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ramka nie jest idealna ale biorąc pod uwagę odległości innych elementów deski to można uznać iż jest okey.

 

Niestety słaba działa tuner radiowy. Trzeba dołożyć jakiś wzmacniacz do fabrycznego i zmieniona kamera cofania (ostatnie zdjęcie) bo fabryczna ma zasilanie na 6V a nie 12. Jakieś pomysły na to jak zrobić by podłączyć fabryczną? I jakieś rady odnośnie wzmacniacza sygnału antenowego?

 

 

post-13094-0-68610600-1447836206_thumb.jpg

post-13094-0-66310700-1447836216_thumb.jpg

post-13094-0-34004200-1447836226_thumb.jpg

post-13094-0-58825100-1447836235_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...