Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w sposób niegrzeczny i bezczelny wrócę do audio. Przedwczoraj odebrałem SPE'ka i jestem pod wrażeniem wszystkiego... oprócz sprzętu audio. Jako, że z natury nie słucham bardzo prymitywnej muzyki (umcia, umcia), zdarza mi się słuchać house'u (benassi), r'n'b, i misc (moloko). Przeczytałem ten wątek wcześniej, więc aby się nie zniechęcić (i nie stawiać sprzętowi wysokich wymagań) wrzuciłem moloko... No cóż - bida aż piszczy, panowie (i panie). Legacy jest ciche w środku, więc nie widzę powodu dla którego nie miałbym mieć dobrego sprzętu, a pierdzące tylne głośniki na pewno nim nie są.

 

Ok, do konkretów - oryginalny subwoofer subaru jest aktywny czy pasywny?

Interesują mnie też rozmiary głośnikow (średnica + głębokość). Ma ktoś? Będę wdzięczny.

 

Uważam też, że nie ma sensu dyskutować o przewadze dobrego sprzętu nad złym. Na tej samej zasadzie, można mieć w domu kino domowe, lub TV mono (taki jak ja :mrgreen: ).

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie Gal, Moja żona ma. Brata. Odradzam. Ale jak mus to mus. Pisz Pan na Berdyczow.

 

a czy ten brat sprząta :?: bo Panowie zapomnieli o opcji męskiej..dla samotnych kobiet ..

Przecież co ja mam z taką Sietą zrobić??Kanału nie przeczyści...zakupów nie wtaszczy na 3 piętro..a co z kapiącym kranem :?: sie pytam..

samoluby jedne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Gal, Moja żona ma. Brata. Odradzam. Ale jak mus to mus. Pisz Pan na Berdyczow.

 

Wracając do tematu, bo tu ktoś powyżej miesza;

 

Panie Arno. Jak ja bym miał apetyt na braci, wujków albo innych bratanków, to bym namiarów w tym wątku nie szukał, tylko się udał do klubu Kokon. Ale, żeś Pan tu wyłożył portret kobiety idealnej jako żony typowej, to i myślałem, że to na obraz i podobieństwo małżonki...

 

Ozięble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanału nie przeczyści...zakupów nie wtaszczy na 3 piętro..a co z kapiącym kranem :?: sie pytam..

samoluby jedne...

Monisiu kochana nasza

Jak Ty nic nie rozmiesz. No nic! Przeciez chyba jest jasne jak slonce, i dziwie sie, ze nie korzystasz z tego, JASNE JAK SLONCE ze kazdy z krakowskich czlonkow tego forum wykona wszystkie wymienione przez Ciebie poslugi bez wachania i z najwieksza przyjemnoscia. A nie krakowscy czlonkowie z pewnoscia podczas wizyt w krakowie pojda sladami swych dawnostlicznych kolegow/wspolczlonkow.

Wystarczy poprosic, lub wydac polecenie.

Dziwie sie bardzo.

A nawet martwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P

 

a czy ten brat sprząta :?: bo Panowie zapomnieli o opcji męskiej..dla samotnych kobiet ..

Przecież co ja mam z taką Sietą zrobić??Kanału nie przeczyści...zakupów nie wtaszczy na 3 piętro..a co z kapiącym kranem :?: sie pytam..

samoluby jedne...

Ach tam zaraz.... na razie pracujemy intelektualnie nad pewną ideą, jako mężczyźni nie do końca znamy potrzeby Pań w dziedzinie czystościowo-motoryzacyjnej (znaczy się znamy je ale ujmę to delikatnie nie od tej może strony co trzeba), aby tu zrobić jakiś postęp Płeć Piękna musi sprecyzować swoje oczekiwania bliżej gdyż nie do końca jestem pewien czy np zaproponowanie modelu Borys lub Iwan będzie właściwe i czy trafia on do właściwej grupy docelowej (coś tam wcześniej było o murzynach-też nie jestem pewien czy to właściwy trop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JASNE JAK SLONCE ze kazdy z krakowskich czlonkow tego forum wykona wszystkie wymienione przez Ciebie poslugi bez wachania i z najwieksza przyjemnoscia. A nie krakowscy czlonkowie z pewnoscia podczas wizyt w krakowie pojda sladami swych dawnostlicznych kolegow/wspolczlonkow.

Wystarczy poprosic, lub wydac polecenie.

Dziwie sie bardzo.

A nawet martwie.

no też sie tym martwie...staram się napomykać co raz i...lipa..obraz mnie stoi na fotelu od pół roku..choinke trzeba przesadzić od Trzech Króli...sprawdzić Hansowi kabelki z muzograja bo gra jak ma drzwi otwarte..jak zamykam cisza..i znów dziś musiałam sie wydzierać w drodze do pracy..no ..

Sam widzisz Arnuś że to nie takie hop siup...wygląda na to że zdoktoryzuje sie jeszcze z wbijania gwoździ i ogrodnictwa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamrtwilo i zirytowalo mie okreslenie "wspolczlonki" :| Cholera, ja wiem, ze czlowiek wierzacy powinien sie dzielic z innymi tym, co ma, ale bez przesady...

Drogi Taniu, To sie nie rozchodzi o zadne dzielenie, nie zauwazylem, zeby w tekstach powyzej pojawila sie taka my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym miec wspolczlonkostwa

Możesz ewentualnie świadczyć usługi u Moniqi jako współczłonek w systemie zmianowym, a nie jednocześnie z innym współ-...

 

A mnie martwi co innego:

(...) na razie pracujemy intelektualnie nad pewną ideą, jako mężczyźni nie do końca znamy potrzeby Pań w dziedzinie czystościowo-motoryzacyjnej

No nieee, panowie, Moniqa wyraźnie na liście spraw do załatwienia na pierwszym miejscu wymienia okresowe czyszczenie kanału, zresztą to chyba jasne, że normalna kobieta nie lubi się z tym sama babrać... Więc proponuję nie szukać usprawiedliwień, zaniedbania słusznie zostały nam wytknięte - tylko do roboty!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi sie o czyszczenie kanalu dolotowego. Tu potrzebny jest jakis dobry mechanik znajacy sie na silnikach. Moze nasz moderator? Zas on spec motoryzacyjny?

Pytanie jak u niego z czynnosciami manualnymi, bo ten charakter pisma...

A Ty Taniuś nie bądź taki egoista jakbyś miał poniżej dwudziestu lat, kochany.

Nie chce mieć współczłonkowstwa. Aleś se wymyślił. Toż stanowim jedną, wielką subarowsko rodzinkie, tak? To weź nie marduź a bądź prorodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też sie tym martwie...staram się napomykać co raz i...lipa..obraz mnie stoi na fotelu od pół roku..choinke trzeba przesadzić od Trzech Króli...sprawdzić Hansowi kabelki z muzograja bo gra jak ma drzwi otwarte..jak zamykam cisza..i znów dziś musiałam sie wydzierać w drodze do pracy..no ..

Bo to trzeba wziąść na przeczekanie i najlepiej:

- zająć wszystkie inne miejsca do siedzenia to może weźmie obraz z fotele i powiesi, żeby mieć gdzie usiąść,

- z choinką to nie wiem, ja w sprawie podlewania kwiatków przegrałam, została 1 palma, która przeżywa tylko dlatego że od wiosny do jesieni stoi na balkonie, więc trzeba ją podlewać tylko przez 4-5 miesięcy w roku

- pożyczyć Hansa na chwilę - cisza zacznie mu przeszkadzać to naprawi itd.

 

Ja pożyczam brudny samochód i jego wygląd (autka) tak dobrze wpływa, że wraca do mnie czyste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też sie tym martwie...staram się napomykać co raz i...lipa..obraz mnie stoi na fotelu od pół roku..choinke trzeba przesadzić od Trzech Króli...sprawdzić Hansowi kabelki z muzograja bo gra jak ma drzwi otwarte..jak zamykam cisza..i znów dziś musiałam sie wydzierać w drodze do pracy..no ..

Bo to trzeba wziąść na przeczekanie i najlepiej:

- zająć wszystkie inne miejsca do siedzenia to może weźmie obraz z fotele i powiesi, żeby mieć gdzie usiąść,

(....)

Ehem, Olga....

 

Wyżej stoi napisane:

bo Panowie zapomnieli o opcji męskiej..dla samotnych kobiet ..

 

Znaczy, samą/ samego siebie brać na przeczekanie?

Ja tak próbuję ze sobą już od wielu lat.... Nie działa... ;)

 

pzdr,

M.

 

PS:

...staram się napomykać co raz i...lipa....

Mnie też się coś zdaje że "z tym napomykaniem to lipa" :))

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam podłącze sie pod temat

 

Ze względu na to ze nie mam radyika w autku chcialbym cos zmontowac odrazu mowie ze nie moge wywalic odrazu 2000 zł na sprzet tylko z miesiąca na miesiąc bede ( sie starał :D ) wydawal na sprzet.I zw względu ze sie na tym w miare hmm Marnie 8) znam to prosze was o jakies wskazowki .

Na początek chce oczywiscie radyiko .. narazie wybrałem Pioneer DEH-P5700MP na allegro mozna go kupic juz od 630 zł i to jest max co chce wydac na radio ( wybralem je bo ma troche zielone podswietlenie i czyta MP3 ... na parametry nawet nie patrzylem bo i tak nie kumam o co chodzi )jak ktos ma jakies inne propozycje to byłbym wdzieczny.;) tez nie chcial bym przesadzic ale chcialbym zeby bylo dobrze ...sam nie wiem co to znaczy :twisted:

Jak jestesmy przy radiu to w moim WRX -e chyba nie mam anteny bo jak widzialem na zdjeciach antena powinna byc na słupku a u mnienie ma wiec to pewnie kolejny wydatek moze ktos zapoda cene :roll:

 

Potem pewnie wypadaloby zakupic głosniki ? czy wzmacniacz ? czy cos innego ? no wlasnie nie wiem jak głosniki to najpierw przod a potem tył .jakie ? 2 czy 4 z przodu :roll: pytan mam wiele :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...