Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje więc znać wymiary głośników które wejdą ( z pomoca pierścieni ) w drzwi

 

 

[ Dodano: Wto Wrz 30, 2008 12:41 pm ]

Panklex w foresterze z 05r tez jest folia czy już się poprawili ??

 

Jest folia, ale już niedługo :) Wogóle system nagłosnienia w subaru nie zasługuje na miano audio, co najwyżej można dopłacić i otrzymać zestaw do słuchania wiadomości w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heee co do wykonczenia drzwi w subaru to zostawia to wiele do zyczenia... ale ja se mata wygluszylem zamiast folii ;-) trzeba sobie radzic... co do SI to fabrycznie tam jest 13,5 cm glosnik... ale te sony co kupilem nawet daja rade... dzis je pod wzmacniacz podpinam... jak beda ok to zostaje... ;-) a jak kibel to zmiana... co do tylu to powiem szczerze ze zaskoczylo mnie to jaki basik idzie z tylnej polki ;-) ale glosniki i tak wymiana na inny model bo jak cicho gra to harcza jak glosniej to fajny basik... ale gryps taki ze na przod trzeba zrobic pierscienie i chyba zamowie takie na bazie plastiku ale z mdfu 25mm ;) zeby nie byl skosny a caly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do SI to fabrycznie tam jest 13,5 cm glosnik... ale te sony co kupilem nawet daja rade

U mnie też były 13.5, ale 16.5 spokojnie weszło, ale dobra 13stka moze zagrać lepiej od 16stki:) Sony :?: jaki model ?? kto ci je polecił. Ja chciałem kupić Sony, Alpine , Blaupunk bo są to dla mnie znane firmy, ale na forum car-audio mi odradzili i polecili Helixy, a nigdy o takiej firmie nie słyszałem wiec sparawdziłem na innych forach i też w tym przedziale cenowym polecali helixy(pod samo radio i pisali ze pod wzamcniaczem dopiero pokażą co potrafią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helixy to taka alternatywa

To nie jest alternatywa, w porównaniu do blaupunka to grają zdecydowanie dużo lepiej. Zresztą Helix to mniejsze dziecko Braxa, a Brax to już Hi-End.

DanielsDS, nie wyrzucaj kasy w błoto tylko kup Helixa.

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 1:33 pm ]

"Velocity to serie High-End. Liczy się tylko muzyka."(www.blaupunkt.com.pl)
:shock:

Ktoś to pisał musiał być nieźle porobiony. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Jako nowy, tez cos doloze, chociaz wiele sie nie znam, ale sluch mam dobry.

Mnie zalozono do nowego OBK glosniki TEC na wzmacniaczu tej samej firmy, zastepujac dotychczasowe naglosnienie. Jak na muzyke w samochodzie - bomba !

Nie wypowiadam sie na temat fanow bassowego doladowania dzwieku, bo ja tylko muzyki slucham !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz ramki redukcyjnej 2 na 1 DIN - radio 1 DIN montujesz w normalnej kieszeni 1 DIN metalowej - w miejsce, które zostanie montujesz odpowiedni schowek (ja mam bodajże z Opla Agili :D ) Wygląda jak by tak z fabryki wyjechał + udało się tak radio zamontować, że do wyciągnięcia trza rozebrać całą konsolę, więc złodziej ma bardzo ciężko... (choc kto by ruszył moje wozidełko :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, DLS-y wlasnie ale tez nie te tanie ;-)

 

co do sony to sa to SONY XS-HT130SN (ponoc najlepsze co moze byc pod 13cm w cenie do 400zl)

 

roznica miedzy sony 13cm a JBL GTO 17cm jest kolosalna te JBL sie chowaja jezeli mowa o basiku sprezystosci, sony ma taki mily miekki basik a JBL ma mlotkowaty, jak dla dresa, az sie dziewie ze mi sie podobalo :mad: :roll:

 

co do glosnikow w SI to jest to 15cm ;-) a z kolnierzem prawie 16cm ;-) a JBL co przymierzalem to sa 17cm. natomiast 13cm glosniki wchodza idealnie na ten otwor w SI bo maja uszy co daje te 15cm ;-) ale to pogmaftane ;-)

 

no i 2diny byly ;-) teraz jest alpine i president (tak szczerze to nie wyglada najgorzej)

 

no i z tylu burczy sobie magnacik z magnacikiem ;-) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ciach i podbijam do góry.....

 

jedno pytanko laika (czyli ja :oops: ) do znawców tematu (czyli Was) :mrgreen:

potrzebuje zakupić wzmacniacz do takich głośników:

Alpine SPS 690A

3-drożny głośnik trójosiowy

Moc maksymalna 250 W

Moc RMS 50 W

Pasmo przenoszenia: 30Hz - 30kHz

 

teraz pytanko, jakiej mocy ma to być wzmacniacz, żeby zaczeły banglać te głosniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Blondynka pyta :wink: :idea:

czy ktoś zmieniał głośniki w OBKu, bo już nie mam siły tego słuchać :evil: . Nie jestem audiofilem, ale co za głośniki sobie kupić do OBKa, jakiś wzmacniacz też pewnie by się przydał :roll: , radia nie chcę zmieniać.

Jakieś sugestie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...