Skocz do zawartości

Audio w subaru


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie rzecz biorąc to rzeczywiście niedużo, ale... przy okazji podmiany dystansów do głośników z przodu postanowiłem ostatnio wymienić moje maty na bitumiczne (są dostępne na Allegro). Cała operacja jest prosta jak konstrukcja cepa a wyszło mi połowę taniej... A zajęło mi to ok. 1 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie są to drzwi mojego auta :razz: ale maty jakby takie same :cool:

wygłuszenie tak rzeczywiście wygląda, dodatkowo poszły mniejsze kawałki na pewne fragmenty blachy pod spód (znaczy jakby od razu na blachę drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tak myslalem... ale zakleilem tylko otwory i wysmarowalem poszycie drzwi jakims dyngsem do uszczelnien :)

 

mysle ze przy ciszy jaka panuje w GTku uslyszenie skutków rezonansu mi nie grozi :)

 

Z jednej strony masz rację. Choć w dobrze wyciszonym samochodzie byś wyczuł różnicę ;) Ja przy pełnym obklejeniu drzwi i tak mam głośno muzyczkę + uchylony szyber lub ciutke otwarte okno (nawet zimą) - no bo z racji świeżego powietrza + dźwięk z zza pleców z tej metalowej puszki pod zderzakiem ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam głośno muzyczkę + uchylony szyber lub ciutke otwarte okno (nawet zimą) - no bo z racji świeżego powietrza + dźwięk z zza pleców z tej metalowej puszki pod zderzakiem

E, a ja mysle, ze to nie o powietrze chodzi i nie o puszke! :mrgreen:

 

Jeszcze wypaplaj, że wiesz gdzie dresy kupuję :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy zastosowaniu zestawu: 4 głośniki hertza + tuba + wzmacniacz + wygłuszenie drzwi matą i tak słychać brzęki blachy jak głośniej idzie. Chyba to dlatego że blach jest cienka jak puszka od piwa. Ale fajniej posłuchać chyba dźwięku motorku niż muzyczki głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...