Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamówienie potwierdzone zgodnie z procedurą na priv - qrczę, już się cieszę na tę koszulkę... będzie lans... :lol: :wink:

 

A co do naszych Pań - może by tak zamiast koszulek... niebieskie minispódniczki z logo...?

 

I wtedy nie będziemy im patrzyć w biust. 8) :twisted: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że do koleżanki określenie "pełna pierś" pasuje jak najbardziej.... ;))

ja juz z Tobą na ten temat rozmawiałam, stanęło na tym, ze Ty Marudo będziesz mnie do kopńca życia podziwiał w golfie :wink:

pozdrawiam

 

No wiesz, Graza, ja jestem wprawdzie "drugiej mlodos'ci" :)) ale pamiéc' mam jeszcze dobrá...

Nikomu nic nie stanélo ;)) postraszylas'mnie tylko ze "nastépnym razem wystápisz w golfie" - a na moje usilne blagania odstápilas' od tej groz'by... ;))

 

pzdr,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic nie stanélo ;))

 

rozumiem że sie przejęzyczyłeś

Tak troché.... ale specjalnie... ;))

 

na moje usilne blagania odstápilas' od tej groz'by...

no dobrze, widocznie pamięć mnie zawodzi....w każdym razie chowam golfy głęboko do szafy

 

I bardzo slusznie... :)

Wszak juz w Biblii napisano: "Nikt nie zapala s'wiatla i nie stawia go w ukryciu ani pod korcem, lecz na s'wieczniku - aby jego blask widzieli ci, którzy wchodzá"... :))

 

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymiary damskich koszulek. Krój jest taki, że koszulki zwężają się w talii (mniejsza wartość). Szerokość na górze i na dole jest mniej więcej taka sama (większa wartość).

 

M

szerokość 44,48

wysokość 58

 

L

szerokość 48,51

wysokość 62

 

XL

szerokość 50,54

wysokość 63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymiary damskich koszulek. Krój jest taki, że koszulki zwężają się w talii (mniejsza wartość). Szerokość na górze i na dole jest mniej więcej taka sama (większa wartość).

 

M

szerokość 44,48

wysokość 58

 

L

szerokość 48,51

wysokość 62

 

XL

szerokość 50,54

wysokość 63

 

witam serdecznie.czy ,mozna prosic o numer konta ?a moze mozna podjechac osobiscie bo to chyba w warszawie :?: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ja też jedną poproszę :D [oficjalne zamówienie na pw], a te koszulki jakoś na bierząco są wykonywane czy hurtem po 30.04 zostaną zrobione i przesłane :?: jak już padła odpowiedź na moje pytanie to przepraszam ale cieżko mi teraz być na bierząco z forum w obliczu egzaminu dojrzałości :twisted: ......

 

pozdr. matt (dawniej mk.si 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powoli sprawdzać swoje dane zawarte w pierwszym poście. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na pisownie nick'ów (również wielkość liter). Drukowane będą takie jak są umieszczone na tej liście (w paru przypadkach są rozbieżności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :arrow: czy jest męska M-ka :?: Bo ja jestem raczej kieszonkowym człowieczkiem więc nie chce wyglądać w T-shircie jak w koszuli nocnej 8)

 

pzdr

Nowe rozmiary

 

męska M:

szerokość 50 cm

wysokość 71 cm

 

męska XXL:

szerokość 60 cm

wysokość 76 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...