Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia


landm

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, no co ty taki niezadowolony, ej... To nie jest koszulka prosto od Subaru from Japan ;) Jest naszościowa :) Ja tam już mam do niej sentyment, choć nie jest w niebieskim metaliku i nie bulgocze rasowo... oprócz tego bulgotania w brzuchu jak mam ją na sobie.

Jest 05:45, a ja jeszcze nie zdążyłem się położyc. Już dzisiaj nie zdąże, a poza tym mam niezłą fazę. Być może jutro jak wrócę z giełdy będę edytował tego posta, hehehe, jak Scooby ma po imprezach ;)

Graża myślisz nad logo? Pomyśl, co?

Dobra... poczytam sobie inne posty. Jeszcze mam godzine czasu, do wyjazdu na giełde.

 

DZIĘŃ DĄBRY TYM CO WŁAŚNIE WSTALI... JEST PIĘKNA NIEDZIELA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, no co ty taki niezadowolony, ej... To nie jest koszulka prosto od Subaru from Japan ;) Jest naszościowa :) Ja tam już mam do niej sentyment, choć nie jest w niebieskim metaliku i nie bulgocze rasowo... oprócz tego bulgotania w brzuchu jak mam ją na sobie.

Jest 05:45, a ja jeszcze nie zdążyłem się położyc. Już dzisiaj nie zdąże, a poza tym mam niezłą fazę. Być może jutro jak wrócę z giełdy będę edytował tego posta, hehehe, jak Scooby ma po imprezach ;)

Graża myślisz nad logo? Pomyśl, co?

Dobra... poczytam sobie inne posty. Jeszcze mam godzine czasu, do wyjazdu na giełde.

 

DZIĘŃ DĄBRY TYM CO WŁAŚNIE WSTALI... JEST PIĘKNA NIEDZIELA :mrgreen:

 

A GUZIK!!! ZERO EDYCJI!! :)) Tym oto podstępnym swym cytatem uwieczniłem, kolego Potas, wasz post dla potomności - i nawet jak wedytujecie "u siebie" wszystko, do ostatniej kropki, to i tak ślad pozostanie potomnym... mięci kupa (kupa mięci...? a, wiem: KU PAMIĘCI!!! :))

 

Dobra, ja właśnie idę spać... tylko nie mogę się jeszcze na to zdecydować (zawsze byłem cokolwiek niezdecydowany :)

Co do Azraela i jego nie-do-końca zadowolnienia z koszulki: Azrael aktualnie ma poważny problem (PieC mu zdechł) - a jak się ma poważny problem, to i najlepsze koszulki wyglądają tak ...nienajlepiej. Naszościowo.

 

No nie jest to, zdecydowanie, błękitny metalik. Takie życie. Takie koszulki. Cóż robić - karma i przeznaczenie. Howgh.

 

I już.

pzdr,

M.

 

PS: No właśnie! NASZOSĆ!! O tym miał być ten post: NIECH ŻYJE NASZOŚĆ!!! (Takie coś kiedyś Pomarańczowa Alternatywa malowała na murach - eh, to były czasy,,, ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm.. czy ja mogę być krytyczny? Koszulka jest fajna i w ogóle tylko dlaczego kolor koszulki taki paskudny i mało subarzany?

Kolor jest taki, ponieważ koszulek o bardziej zbliżonym do oficjalnego nie znaleźliśmy. Jeśli znasz takie to daj namiar.

Czy jest paskudny, to kwestia gustu i indywidualnej oceny. :)

Dodam tylko że zdjęcie pokazujące kolor było dostępne od początku. :twisted:

A tak poza tym możesz być krytyczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej chwili Graza. Powiedziałaś, ze trza nad nim popracować... Co masz na myśli? Co byś zmieniła? Co ci sie nie podoba, a co jest ok? Podyskutujmy, moze wspólnie szybciej coś ustalimy i bedzie to jakieś prawdziwe arcydziełko :D

 

Pewnie to, że temu pampru z lewej coś źle z oczu patrzy.... :))

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm.. czy ja mogę być krytyczny? Koszulka jest fajna i w ogóle tylko dlaczego kolor koszulki taki paskudny i mało subarzany?

Kolor jest taki, ponieważ koszulek o bardziej zbliżonym do oficjalnego nie znaleźliśmy. Jeśli znasz takie to daj namiar.

Czy jest paskudny, to kwestia gustu i indywidualnej oceny. :)

Dodam tylko że zdjęcie pokazujące kolor było dostępne od początku. :twisted:

A tak poza tym możesz być krytyczny :wink:

 

Nie spoko, jak takie nie istnieją to trudno :-/ Ale i tak fajnie że ją mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie one to pewnie trudno byłoby sie nam się tak fajnie zintegrować..

nie zaprzeczam :!: a nawet potwierdzam... :mrgreen: Pomysł trafiony w 110%. Inaczej bym tak wielu osób nie spamiętał. 8) :mrgreen: Mam nadzieje, że nikt nie zauważył, że zerkałem na koszulkę :shock: a przynajmniej, że nikt się nie poczuł urażony :twisted: (w końcu zerkałem bo były śliczne :!: :roll: :!: )...

 

 

P.S. a integracja BYYYYYYŁA ojj BYYYYYŁA świetna... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstał nowy temat dotyczący II edycji koszulek:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102441

Postaram się tam dodać wszystkie osoby, które deklarowały chęć posiadania już po terminie. Jakbym o kimś zapomniał to proszę o PW.

Wszystkie osoby chętne proszę o przesyłanie danych tak jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...