Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia


landm

Rekomendowane odpowiedzi

Powstał pomysł zrobienia koszulek dla forumowiczów.

Więcej można znaleść tutaj:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102032

 

Koszulka jest w kolorze niebieskim. Są dwie możliwości: zwykła i w serek. Jedna i druga występuje w wersji męskiej i damskiej. Dla ułatwienia wyboru rozmiaru koszulki postaram się je "zwymiarować" :)

męska M:

szerokość 50 cm

wysokość 71 cm

męska L:

szerokość 54 cm

wysokość 75 cm

męska XL:

szerokość 57 cm

wysokość 75 cm

męska XL:

szerokość 57 cm

wysokość 75 cm

męska XXL:

szerokość 60 cm

wysokość 76 cm

 

Krój damskiej wersji jest taki, że koszulki zwężają się w talii (mniejsza wartość). Szerokość na górze i na dole jest mniej więcej taka sama (większa wartość).

damska M

szerokość 44,48

wysokość 58

damska L

szerokość 48,51

wysokość 62

damska XL

szerokość 50,54

wysokość 63

 

Na plecach będzie żółte logo Subaru i biały napis "forum.subaru.pl". Z przodu mniejsze logo i napis oraz w drugiej linii login z forum ponieważ mają one pomagać w "identyfikacji" np. na zbliżającym się zlocie.

 

Mamy wstępną zgodę Dyrekcji.

 

Koszt koszulki to 40 zł.

 

Pieniądze proszę wpłacać na konto:

19 1140 2004 0000 3302 3051 6591

BRE SA WBE/Łódź

Studio Arto

ul. Borowskiego 2

03-475 Warszawa

W tytule proszę wpisać "Koszulki Subaru - nick z forum"

 

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie, na Zlocie Plejad (od 26.05) lub wysyłka (+ 5 zł).

 

ZAMÓWIENIA PROSZĘ WYSYŁĄĆ NA PW, ABY NIE PRZEDŁUŻAĆ TEGO WĄTKU

 

Proszę podać:

- ilość

- zwykła/serek, damska/męska

- rozmiar

- nick

 

Jeśli ktoś sobie nie życzy umieszczenia na liście np. rozmiaru :) to też proszę napisać.

 

zmieniono 02.05.2005

Zamówienia można składać/zmieniać/uzupełniać/wycofywać do 03 maja

 

Możliwa faktura VAT (wtedy dodatkowo poproszę o dane do faktury).

 

dodano 13.04.2005

 

W razie wysyłki Pocztą Polską proszę doliczyć 5 zł

 

Lista społeczna (kolejność przypadkowa) :wink:

02.05.2005 v. 2

lista usunięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak mnie jakos naszlo, nie wiem, moze i nie potrzebnie. Teraz bedzie glupie pytanie ;) Dlaczego na koszulkach ma byc forum.subaru.pl a nie klub.subaru.pl ??? Skoro juz jest ten klub, plejady to zlot klubowy to moze by to bardziej pasowalo. O, no, to tak sobie wymyslilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie jakos naszlo, nie wiem, moze i nie potrzebnie. Teraz bedzie glupie pytanie ;) Dlaczego na koszulkach ma byc forum.subaru.pl a nie klub.subaru.pl ??? Skoro juz jest ten klub, plejady to zlot klubowy to moze by to bardziej pasowalo. O, no, to tak sobie wymyslilem :P

 

To nie jest zlot klubowy, tylko zlot sympatyków Subaru, to spora różnica. Koszulki mają promować forum i pozwolić na łatwą identyfikacje forumowiczów, a nie zlot, jest to działanie bardziej dalekowzroczne (bo każdy kto zna forum, będzie wiedział o zlocie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landm..wiem jestem upierdliwa..ale mam pitanko..ponieważ męskiej części forumowej populacji dostała ściągawke w postaci centymetrowego rozpisanai rozmiarów a kobiełki nie..i tu mam zonka..zazwyczaj jestem Myyyyy..ale tu Panie widzę reflektują na Lyyy..i mam problem... :roll: czy mogę liczyć na koło ratunkowe w postacie wartości w cmyyy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa,

Jak tylko będę miał fizycznie te koszylki to dodam brakujące wymiary.

Jeszcze nie mam, więc Cię nie ścigam o rozmiar na PW ;)

 

Postaram się o M i L dla pań oraz XXL dla panów.

 

Pewnie jutro lub pojutrze wrzucę przykładowy projekt przód/tył.

Planuję że koszulki będą gotowe do odebrania/wysłania ok. 15 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landm..wiem jestem upierdliwa..ale mam pitanko..ponieważ męskiej części forumowej populacji dostała ściągawke w postaci centymetrowego rozpisanai rozmiarów a kobiełki nie..i tu mam zonka..zazwyczaj jestem Myyyyy..ale tu Panie widzę reflektują na Lyyy..i mam problem... :roll: czy mogę liczyć na koło ratunkowe w postacie wartości w cmyyy :wink:

 

Lepiej wziąć L'kę :) Bo w suszarce wszystko lubi się skurczyć :) Miałem fajną koszulkę romiar spore L, po wyjęciu z suszarki była to dopasowana M'ka - no i zaanektowała ją moja żona. Do dziś się zastanawiam, czy aby specjalnie koszulka nie załapała się na jakiś mocno skurczający cykl suszenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Moniqa,żądamy rozmiarówki dla dziewczyn,bo mam dylemat czy ma być L czy M. ymp mi kazał wziąść L żeby osobniki męskie mi się na klatke piersiową nie patrzyli/ły. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie jakos naszlo, nie wiem, moze i nie potrzebnie. Teraz bedzie glupie pytanie ;) Dlaczego na koszulkach ma byc forum.subaru.pl a nie klub.subaru.pl ??? Skoro juz jest ten klub, plejady to zlot klubowy to moze by to bardziej pasowalo. O, no, to tak sobie wymyslilem :P

 

witaj no wlasnie klub subaru byl by faktycznie lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj no wlasnie klub subaru byl by faktycznie lepszy :)

 

witaj klub subaru byl by faktycznie gorszy ;)

Sorry, ale opinia nie poparta żadnym argumentem jest niewiele warta.

 

A tak serio to głównym bodźcem do powstania koszulek była potrzeba łatwiejszego/szybszego rozpoznawania osób z forum w przypadku spotkań na różnych imprezach. W związku z tym z przodu koszulki pojawia się login z forum.

 

Tak więc nie bardzo wiem co ma do tego Klub Subaru. Może być tak że ktoś jest zapisany na forum a nie należy do klubu. Poza tym odbywają się spodkania forumowiczów organizowane nie przez klub/SIP.

 

Podsumowując koszulki są dla forumowiczów i mają IM pomóc w WZAJEMNEJ identyfikacji, chyba żebym się mylił to mnie poprawcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj no wlasnie klub subaru byl by faktycznie lepszy :)

 

witaj klub subaru byl by faktycznie gorszy ;)

Sorry, ale opinia nie poparta żadnym argumentem jest niewiele warta.

 

A tak serio to głównym bodźcem do powstania koszulek była potrzeba łatwiejszego/szybszego rozpoznawania osób z forum w przypadku spotkań na różnych imprezach. W związku z tym z przodu koszulki pojawia się login z forum.

 

Tak więc nie bardzo wiem co ma do tego Klub Subaru. Może być tak że ktoś jest zapisany na forum a nie należy do klubu. Poza tym odbywają się spodkania forumowiczów organizowane nie przez klub/SIP.

 

Podsumowując koszulki są dla forumowiczów i mają IM pomóc w WZAJEMNEJ identyfikacji, chyba żebym się mylił to mnie poprawcie :)

 

hm :!:

faktycznie przekonales mnie do tej swojej tezy :lol:

ale chodzilo mi tez o to ze fajnie by bylo mimo wszystko stworzyc np.jakies logo klub subaru polska albo cos w tym rodzaju poniewaz spora czesc osob nalezy do klubu subaru natomiast nie bierze udzialu na forum.tak wiec moze dwie opcje.ja na przylklad jezdzac duzo po polsce zauwazylem ze subaraki bardzo zadko sie pozdrawiaja :( my sobie tu gadamy o pozdrowkach natomiast jak zamacham jakiemus subarakowi to w wiekszej czesci patrza na mnie jak na debila. wiec moze stwazajac logo klub subaru podzialamy bardzie marketingowo i otworzymy glowy wiekszej liczbie osob na subaru itp itd :lol:

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie przekonales mnie do tej swojej tezy :lol:

ale chodzilo mi tez o to ze fajnie by bylo mimo wszystko stworzyc np.jakies logo klub subaru polska albo cos w tym rodzaju poniewaz spora czesc osob nalezy do klubu subaru natomiast nie bierze udzialu na forum.

 

myśle że władze klubu niebawem zadbają w ten sposob o swoje owieczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ymp mi kazał wziąść L żeby osobniki męskie mi się na klatke piersiową nie patrzyli/ły. :oops:

 

Witam na wstępie nowego osobnika żeńskiego na forum!

 

I domagam się wyjaśnień od osobnika męskiego ymp

Zakładam, że pomysł ograniczenia możliwości patrzenia na wpomnianą klatkę cytowanego osobnika żeńskiego był podyktowany wyłączne troską o bezpieczeństwo pozostałych osobników męskich uczestniczących w spędzie oraz ich maszyn, które to bezpieczeństwo mogłoby zostać zagrożone przez wprowadzenie silnych czynników dekoncentrujących.

W przeciwnym bowiem razie koncepcja powyższa może, a nawet powinna zostać potraktowana jako przejaw skrajnego niekoleżeństwa względem ogółu osobników męskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert napisał:

 

faktycznie przekonales mnie do tej swojej tezy

ale chodzilo mi tez o to ze fajnie by bylo mimo wszystko stworzyc np.jakies logo klub subaru polska albo cos w tym rodzaju poniewaz spora czesc osob nalezy do klubu subaru natomiast nie bierze udzialu na forum.

 

 

Przecież jest logo klubowe - jest na karcie członkowskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...