Skocz do zawartości

Forester Diesel kontra Volvo XC60 też diesel co wybrać?


kistek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eee żeście sie przyczepili tego tiguana a to fajny suvik jest :wink: do takich pierdół jak podłokietnik cos tam zle zrobiony w kazdym aucie sie mozna przyczepić :roll: a są elementy w ktorych subaru moze vw tylko pozazdrościć, np. skrzynie biegów czy silniki tsi...

W sumie słuszne uwagi ! ja tylko na usprawiedliwienie zwracam uwagę na absurdalność niektórych gadżetów typu "lotniczy stolik" albo 8 uchwytów na kubki. Subaru też niestety idzie w tym kierunku ! Zobaczcie dźwignię hamulca ręcznego (nowy Forester, Lagacy) - prawie się wciska w udo kierowcy. Dlaczego nie jest na środku !? Bo na środku zrobili miejsce na ogromne dziury na KUBKI własnie ! O co chodzi z tymi kubkami, na Boga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie słuszne uwagi ! ja tylko na usprawiedliwienie zwracam uwagę na absurdalność niektórych gadżetów typu "lotniczy stolik" albo 8 uchwytów na kubki

 

dzięki za głos rozsądku :smile:

co do dzwigni ręcznego, to pamiętam że akurat w volvo s60 też to tak idiotycznie było że wbijała się w udo

a jeszcze a propos różnych absurdów, które wszedzie mozna wytknąć, w Motorze jest często taka całkiem fajna kolumna, gdzie opisują rózne drobiazgi - te wkurzające i te pozytywne, czasem się człowiek zdziwić może jakie głupoty projektanci wymyślają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie dźwignię hamulca ręcznego (nowy Forester, Lagacy) - prawie się wciska w udo kierowcy. Dlaczego nie jest na środku !?

 

Jak to dlaczego? Bo to sportowe auto jest i żeby było bliżej sięgnąć i użyć przy nawrotach.. :wink: No ale w nowym Legacu to będzie po ptakach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 140-180kpln można mieć auto, które jedzie, szybciej, ma napęd na 4x4, śmiem twierdzić, że lepszy, ma automat, wyposażenie, którego nie będzie miał forek nigdy, największy spadek wartości za sobą.

Jeden mankament :razz: przebieg kilka tysięcy km i max. zeszły rocznik, choc z tego także są.

 

No i jeżeli komuś przeszkadza śmigło na emblemacie.

 

Ja juz wyboru dokonalem.

FHI.

 

Chwała Wam za zajechanie legendy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie dźwignię hamulca ręcznego (nowy Forester, Lagacy) - prawie się wciska w udo kierowcy. Dlaczego nie jest na środku !? Bo na środku zrobili miejsce na ogromne dziury na KUBKI własnie ! O co chodzi z tymi kubkami, na Boga ?

 

Bo, niestety, większość tych aut sprzedawana jest za oceanem gdzie całą rodzinką podjeżdża się do jakiegoś baru typu drive-in no i później trzeba gdzieś te wszystkie shake'i postawiać, jak się wpieprza n hamburgerów, big-macków itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kistek, widzę, że jesteś ze Śląska :) Też mieszkam na Śląsku i serwisuję tutaj 2 Subaru i wierz mi, że nie ma problemu. Serwis w Mikołowie działa bardzo dobrze.

 

Potwierdzam- jakoś do tej pory nie miałem problemu z dostępnością części, ale (odpukać! :smile:) niczego w sumie jeszcze nie naprawiałem w swoim autku (nie było takiej potrzeby).

 

w związku z tym mogą nie widzieć potrzeby rejestrowania się na naszym Forum, jeśli nie interesują ich kontakty towarzyskie i pogaduszki na inne tematy.

 

To forum to kolejny plus dla Subaru :mrgreen: . Wątpię by kierowcy Volvo byli tacy zgrani i organizowali spotkania w celu np. pojeżdżenia sobie po śniegu lub po prostu w celu pogadania z innymi użytkownikami marki (pomijam fakt, że do takich spotkań dochodzi czasami nawet w nocy :lol:).

 

 

My mamy świnkę, a co mają "Volviarze"? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 140-180kpln można mieć auto, które jedzie, szybciej, ma napęd na 4x4, śmiem twierdzić, że lepszy, ma automat, wyposażenie, którego nie będzie miał forek nigdy, największy spadek wartości za sobą.

Jeden mankament :razz: przebieg kilka tysięcy km i max. zeszły rocznik, choc z tego także są.

 

No i jeżeli komuś przeszkadza śmigło na emblemacie.

 

O jakie auto chodzi marka, model, silnik? Pytam serio, bo smiglo to merc mi sie kojarzy, ale jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem okazji jezdzic nowym Forkiem jeszcze ale czasem jezdze XC60 w dieslu z automatem.

 

Nie bede sie rozpisywal o jakosci wykonania itp - Volvo w Dieslu jest glosne - dodatkowo z automatem to porazka - praca skrzyni jest delikatnie mowiac powolna, duzo czasu zajmuje redukcja. Dobrze natomiast oceniam zawias - jest milo i dosyc komfortowo - ale jak przycisniemy sport to jest przyjemniej w jezdzie - uwazam jednak ze Subaru ma lepszy naped - przynajmniej moj 9 letni forek lepiej wypada od XC. To co mi sie podoba w Volvo a czego nie ma w Forku to swiatla doswietlajace zakrety - na nocne jazdy rewelacja. Cena Volvo poraza, ceny serwisu rowniez. Plus za polskie menu w komputerze. Ciasnawo jest na tylnej kanapie.Plus za mily design, ale mimo wszystko bym go nie kupil. Nie przemawia do mnie, nie prowadzi sie tak jakbym chcial, jest ospaly. Wiem ze obecnie diesel D5 ma 25 koni wiecej, moze to cos zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...