Jump to content

km/ h -ile !!

Recommended Posts

ja ostation 73/30, 200zl i 8p + 30zl kosztow sadowych. A w wyroku napisali "samochod marki volkswagen", wiec sie odwoluje.

z "defaltu" podali. Lepsze to niz mondeło

• Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak czytam , kto ile jechał . Często jestem na autostradzie niemieckiej , i szczerze największa prędkość jaką jechałem to 270 km/h nie swoim autem i nie jako kierowca . Było to Audi nie istotne jakie.

Jak to mój instruktor od doszkalania na moto kiedyś mi opowiadał: "kupujesz moto do nauki, jakaś XJ600 czy CB500, ale że przyspieszenie rzędu 4,5-5s do setki w nim szybko przestaje wystarczać, więc ku

Wg mnie 140 ciut za malo i nudno ale spalanie optymalne. Te 160,no max 170 to optimum dla kierowcy aby nie zasnal i szybko przejechal trase:) A co do kilometrow to 241 STI MY 16 ale byl juz strac

Posted Images

To kolego bałaganiarz z Ciebie :evil: Ja staram się zamykać za każdym razem jak coś z niej wyjmuję.

tylko u Ciebie w szafie juz nic nie ma :mrgreen:

Ueee - już część włożyłem z powrotem :)

Na pewno każdy z nas chociaż raz próbował ile wyciągnie nasze auto

ja nie wiem i nie próbowałem :wink:

Był już taki temat na forum... poszperajcie.

a fakt, zdaje się że był na temat WRXa w technicznym

Na pewno każdy z nas chociaż raz próbował ile wyciągnie nasze auto :!:

Ja z mojego wolnegossaka-2,0 1999r wykręciłem 210 km/h

Yhy, każdy z nas ma w sobie coś z idioty. Mamusia ci napewno przypomni ten post jak sie bedziesz wymondrzał w temacie o bezpieczeństwie i kulturze jazdy.

mamusia

Mamusia? musi wiedzieć, że te wszystkie rekordy włącznie z zamykaniem szafy z pół obrotu to na autostradzie w Niemczech miały miejsce. U nasz w Polsce nie wolno tak czy szybko? :roll:

Langus,

Moj teść też jechał czyms z logiem liścia kapusty na masce, podobno jakis model zaczynający sie na fa, a moze blachana amfibia to była. Mniejsza większość, po jak już jechał co fa-bryka dała to ponoć ze 165km/h. Autko nadal po tej próbie jezdzi a tatko jest dumny i nie narzeka.

:mrgreen:

Szczała z pióropuszem

Dyzio_d, Krzysztov, rozumiem Waszą fascynację twórczością Karola May'a. Sam jako młodszy starszak walczyłem w przedszkolu z bezprawiem niczym Old Shatterhand, ale moj teśc pochodzi z miasta w którym pojęcie "may" raczej konotuje się z piatym miesiącem roku, cywilizacja prekolumbijską tudzież z tytułową bohaterką dobranocki

Jak połowa postów w tym temacie, a pytanko takie proste

w biurze czasem odpalam TestDrive Unlimited z podłączonym G25 i Saleenem S7 Twin-Turbo miałem 410km/h :mrgreen:

Szczała z pióropuszem

Dyzio_d, Krzysztov, rozumiem Waszą fascynację twórczością Karola May'a.

Nie irytuj się. Sam do niedawna miałem skodę i to nie jedną. :wink:

(...) O tym samym pomyślałem pisząc mojego posta ;-)

Znowu ktoś powie, że się czepiam, ale może byśmy założyli wątek ile kto ma na ćwiarę, albo ile bierze na klatę? :twisted::mrgreen: :cool:

Ja 600 ... na bicho :mrgreen: