Jump to content

km/ h -ile !!

Recommended Posts

• Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak czytam , kto ile jechał . Często jestem na autostradzie niemieckiej , i szczerze największa prędkość jaką jechałem to 270 km/h nie swoim autem i nie jako kierowca . Było to Audi nie istotne jakie.

Jak to mój instruktor od doszkalania na moto kiedyś mi opowiadał: "kupujesz moto do nauki, jakaś XJ600 czy CB500, ale że przyspieszenie rzędu 4,5-5s do setki w nim szybko przestaje wystarczać, więc ku

Wg mnie 140 ciut za malo i nudno ale spalanie optymalne. Te 160,no max 170 to optimum dla kierowcy aby nie zasnal i szybko przejechal trase:) A co do kilometrow to 241 STI MY 16 ale byl juz strac

Posted Images

Chcialem sprawdzic ile pojedzie moj nowy Turbo-Dziadek... niestety po przekroczeniu 200kmh wyssalo mi tylna szybke z poliweglanu :mrgreen: Szkoda, bo maszyna sie dopiero zbierala...

Próbowałeś jeszcze raz :!:

Legacy III 2.5L, skrzynia ręczna, kombi, licznikowe 220km/h 3 osoby + klima. Większe kola bo 205/55R16 zamiast 205/50R16. Ciekawy jestem ile by mu wyszło do 100 hmm, kusi mnie żeby porobić filmiki zanim go sprzedam :)

ja wczoraj Bialuga 140 :mrgreen:

na 2 :mrgreen:

140 na 2?????? to co adamus miał tam za skrzynie :lol:

bardzo dobra :wink:

przecie wszyscy wiedza ze Adamus 3 nigdy nie wrzucał wiec 2 musi byc dobra :mrgreen: :wink:

Nie wierzcie w to co wam licznik pokazuje. U mnie też było jakieś 210-220 ale GPS pokazywał 198 i drgnąć już nie chciało. Wprawdzie z włączoną klimą było. Lokalizacja - a jakże - germańska autobana. Te 198 to chyba dokładnie tyle ile w instrukcji pisze (tam chyba jest 197).

Moj turbo dziadek nie jest taki zly :grin:

Na prostej,nie znam kierunku wiatru za to sila nie byla duza ale ponad 250km/h lecialem a to nie byl koniec mozliwosci.Drogi braklo.

Z dwoma pasazerani na pokladzie.

P.S.

Zdjecie to inna historia.

ja wczoraj Bialuga 140 :mrgreen:

na 2 :mrgreen:

chyba na 4 :mrgreen:

2-4...

a co to za roznica :?:

Bialuga jest rasowa kobieta i zmienia biegi jak chce i kiedy chce. :wink: :mrgreen:

ja moge jedynie prosic :lol:

Mnie powiedziala ze to byla 2 ( wkoncu jest nowka :razz:) - moze klamala :wink: :razz: :mrgreen: