Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolę mieć np zainstalowany Yanosik w radiu i nacisnąć raz na aplikację niż bawić się w podpinanie telefonu kablem do radia i załączanie Yanosik'a w telefonie, potem ten telefon trzeba gdzieś odłożyć i ten kabel gdzieś się majta pomiędzy lewarkiem albo pokrętłami nawiewu. A co do Google maps to dla mnie to nie jest nawigacja, może z miasta do miasta doprowadzić ale już pod konkretny nr już sobie nie radzi. Map nie wgrywam, ściągam je bezpośrednio w aplikacji zainstalowanej w radiu. Ot taka wygoda, ale każdy lubi to co lubi. Na dźwięk audiofilskim mi aż tak nie zależy, głośniki na przodzie mam zestaw Audio system i gra to całkiem nieźle z tym chińczykiem, jedyne co mi w nim brakuje to podbicia basów w oryginalnej apce EQ. Ale i tak większość muzy słucham MP3 z poweramp'a.
 
Nie mam daszka tylko schowek wiec otwieram podpinam kabelek do telefonu i zamykam. Telefon się ładuje i jest mirror z radiem widzę że na parkingu trzeba się skupić nawet na przełączaniu stacji radiowych a co podczas jazdy ekspresówką? Czy jak automape odpalisz to radio moze dzialac w tle?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rześki napisał:

Czy jak automape odpalisz to radio moze dzialac w tle?

Działa, czy jak odpale poweramp'a nawet mogę puścić radio i poweramp'a razem:thumbup:

 

4 minuty temu, rześki napisał:

widzę że na parkingu trzeba się skupić nawet na przełączaniu stacji radiowych a co podczas jazdy ekspresówką?

Co masz na myśli? Że długo się zastanawiałem nad wyborem stacji radiowej? W trasie przychodzi to intuicyjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, yaroz napisał:

Działa, czy jak odpale poweramp'a nawet mogę puścić radio i poweramp'a razem

U mnie w ustawieniach "ukrytych" można sprecyzować które aplikację mogą się nawzajem miksować. Ale generalnie działa to tak że jeśli puszczam jakąś aplikacje muzyczną to wyłączona jest poprzednia. Fajny jest ten YT Vanced, działa w tle, możesz wyjść na główny ekran, a on działa w tle. Zwykły YT wyłączy się. Fajna opcja też do telefonu. Muzyki można słuchać na wyłączonym ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

jakieś fabryczne szajseo, to z tym małym wyświetlaczem. Czyli to pomiędzy tym podstawowym a tym wielkim ekranem Kenwooda :D

Ekran kolorowy widziałem jest, fabryczny zestaw głośnomówiący jest, kamerę cofania da się dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rosaskc napisał:

Możesz wrzucić foto wyświetlacza jak pracuje radio i jak pracuje kamera cofania? Chodzi mi o jakość obrazu, czy piksele nie biją po oczach.

Absolutnie nie biją, tylko kamerka ma niskie odświeżanie, jak dla mnie ok 30hz. filmik nagram jak Forek do mnie wróci.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Absolutnie nie biją, tylko kamerka ma niskie odświeżanie, jak dla mnie ok 30hz. filmik nagram jak Forek do mnie wróci.

fabryczna kamera d.... nie urywa ;) 

dobra jest w dzien, wieczorem to masakra :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak żadna nie ma oświetlacza. Mam chińska, była w komplecie z radiem. 8 diod IR. I daje radę, wycofam z nią w ciemnym lesie. Specjalnie podjechałem co by zrobić zdjęcie w kompletnych ciemnościach. Nie było w pobliżu latarni. Jedynie co świeci to wsteczny i kamera.

Coś takiego:

 

https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-podczerwien-8ir-linie-pomocnicze-9138459254?utm_medium=app_share&utm_source=facebook8152b1b0e9e35b9e8b74e759f4306d40.jpg

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zieloo napisał:

..... moze nie ja, ale to sprawka  mojej żony... Subarak chowany co noc do garażu, coby pod blokiem nie poharatali.... no to żonka wyjeżdżając z garażu pokazała co potrafi....... :applause::applause::applause:

IMG20200925070326.jpg

Teraz wszystko można ogarnąć online przez Profil Zaufany. Zobacz czy rozwodu też nie idzie :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Pana Sylwka na geometrii. Wóz nie do poznania normalnie. Różnica typu filetowanie tępym nożem vs. świeżo naostrzonym. Polecam. Przy okazji dowiedziałem się, że mam najlepszy silnik, jaki jest w Subaru - bo gwarantuje mało mandatów :D:D:D

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś wymienić opony na AT, ale...

Już tak w skrócie...

Zakupione opony typu AT w rozmiarze 225/65/R17 okazały się, że są za duże - nie mieszczą się jednak w nadkola i mocno ocierać będą przy skręcie kół... szybka decyzja o przerwaniu całej akcji...

Dzięki dalszej uprzejmości Serwisu sprawdziłem tylko zakupione pod te opony felgi 17'' 7J, 5x100, et48, które były od Subaru Outback. Zaciski pasują :) Chociaż tyle... Jak się jeszcze okazało muszę zakupić czujniki ciśnienia do każdego z kuł bądź też przełożyć te co mam - wszystko jednak kosztuje i przekładki czujników w dłuższej perspektywie średnio się opłaca...

Tak więc założę chyba temat pod nazwą "Co się nie udało dziś zrobić przy swoim subaraczku" :facepalm:

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...