Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Jak zabolało to przepraszam :( 

Raczej po półtora roku bez Forka, włożenia w niego tony kasy i serca, wysłuchiwania hejtów typu "na ch... to robisz" to teraz traktuję Świnkę jak świątynię i nawet ryska jak się pojawi to boli. Więc wizja jej rozbitej bez zderzaka czy coś to o mnie o palpitację przyprawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Infra napisał:

Raczej po półtora roku bez Forka, włożenia w niego tony kasy i serca, wysłuchiwania hejtów typu "na ch... to robisz" to teraz traktuję Świnkę jak świątynię i nawet ryska jak się pojawi to boli. Więc wizja jej rozbitej bez zderzaka czy coś to o mnie o palpitację przyprawia ;)

Nie no rozumiem, acz mogłem to ująć trochę inaczej na zasadzie "co dokładasz". Nie chciałem urazić :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1uq napisał:

moj ulubiony tekst, "nie szkoda CI kasy", "bez sensu, lepiej kupić XYZ", "jak Ci sie chce"

 

a weźcie wszyscy wy..jdzcie :D

Od momentu jak zrobiłem konserwę w swoim (za w sumie niemałe pieniądze), to wtedy zrozumiałem, że dużo szybciej przebiję wartość auta x2 :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał:

Od momentu jak zrobiłem konserwę w swoim (za w sumie niemałe pieniądze), to wtedy zrozumiałem, że dużo szybciej przebiję wartość auta x2 :biglol:

JAK CI NIE SZKODA?!

 

ja zawsze mam w głowie po takich akcjach "po cholerę do tej pracy chodzę? Stać mnie to sobie wydam" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Infra napisał:

Trochę zgłupiałem ale ogólnie to była najsłabsza jednostka FB20 wolnossąca 150 KM. Nie wiem ile to fabrycznie miało tych milimetrów ale teraz jest 294 i do założenia zostało tylko wymienione jarzmo.

Czyli zmieniłeś 277 (mały dwutłok) na 294 (duży dwutłok).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. W SH było minimum 277mm. Czyli wszedł upgrade na 294mm. Można było się połasić na 316mm ze Spec B :OO:

Podziwiam, że nie boisz się o hamulce przy tej mocy. U siebie do wolnossącego chciałem dać 294mm bo po dwóch mocniejszych hamowaniach nie mam hebla. W 200 paro konnej imprezie już poszedłem w Brembo, bo 4 tłok subarowy pali mi te 294mm tarczki w moment. 

 

A duży i mały dwutłok od dawna tu hula. I tak zaciski mogą się różnić, przerabiał to m.in @BelegUS

Edytowane przez 133699
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...