Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2020 o 15:57, 133699 napisał:

Założyłem dziś nowe amortyzatory + Eibach Pro Kit. Szczerze, to się zawiodłem :P 

Jeszcze nie jeździłem z racji braku hamulców, ale na rękę wydaje się miękko. Może coś się ułoży. 

4A77BE69-5EFF-4AF6-BBB5-FDF895ECC470.thumb.jpeg.7d75e8807ead58a73ac81e39b5282d77.jpeg

 

D09D5774-CA28-488A-A060-A76BC3B2B7B7.thumb.jpeg.47993bc723daaaa8106d2a4705a57dc8.jpeg

 

Na dużą poprawę nie masz co liczyć - u mnie tak to wygląda 

89E82D0A-C51E-4043-BE83-51DC220A7180.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koziolek napisał:

Nie wiem do czego pijesz, nie znasz mnie i tylko coś tam poszczekujesz, nie byłeś taki twardy jak moimi narzędziami ratowaliśmy Twojego forka w Kołbieli, co?

Taptane Tapatalkiem
 

 

3 godziny temu, Infra napisał:

bo to człowiek, który lubi się przypie...ć

 

Jestem bardzo zaintrygowany tą historią... Dobrze rozumiem, że @koziolek pomógł @Infra w biedzie, a ten teraz jeszcze po nim jedzie?

Uprzejmie proszę obu dżentelmenów o dłuższą wypowiedź.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rosaskc napisał:

 

 

Jestem bardzo zaintrygowany tą historią... Dobrze rozumiem, że @koziolek pomógł @Infra w biedzie, a ten teraz jeszcze po nim jedzie?

Uprzejmie proszę obu dżentelmenów o dłuższą wypowiedź.

 

Ktoś tu kupił popcorn i nie miał kiedy zjeść  :P

  • Super! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rosaskc napisał:

 

 

Jestem bardzo zaintrygowany tą historią... Dobrze rozumiem, że @koziolek pomógł @Infra w biedzie, a ten teraz jeszcze po nim jedzie?

Uprzejmie proszę obu dżentelmenów o dłuższą wypowiedź.

A ja wtrącając się uważam, że prywatne dyskusje, zwłaszcza napędzane jakimś tam gniewem powinny pozostać prywatne. Dla mnie i za pewne wielu użytkowników Forum wspomniany Infra i koziolek (specjalnie nie oznaczam) są na jednym poziomie i obydwu uważam za ludzi bardzo w porządku, nie znam żadnego z tych kolegów osobiście i wolałbym, żeby moje zdanie nie zmieniło się na podstawie jakichś tam prywatnych starć czy kłótni. Bo tak to już jest, że człowiek nawet jak nie chce to sobie automatycznie zdanie wyrabia słysząc różne historie. 

  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Orear napisał:

A ja wtrącając się uważam, że prywatne dyskusje, zwłaszcza napędzane jakimś tam gniewem powinny pozostać prywatne. Dla mnie i za pewne wielu użytkowników Forum wspomniany Infra i koziolek (specjalnie nie oznaczam) są na jednym poziomie i obydwu uważam za ludzi bardzo w porządku, nie znam żadnego z tych kolegów osobiście i wolałbym, żeby moje zdanie nie zmieniło się na podstawie jakichś tam prywatnych starć czy kłótni. Bo tak to już jest, że człowiek nawet jak nie chce to sobie automatycznie zdanie wyrabia słysząc różne historie. 

polać mu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rosaskc napisał:

 

 

Jestem bardzo zaintrygowany tą historią... Dobrze rozumiem, że @koziolek pomógł @Infra w biedzie, a ten teraz jeszcze po nim jedzie?

Uprzejmie proszę obu dżentelmenów o dłuższą wypowiedź.

pseudo pomógł, bo tam więcej ludzi niż pan koziołek było. tylko pan koziołek postanowił sie potem z tego rok polewać, taki z niego kolega. i przypieprzać się durnymi komentami do mnie i mojego samochodu przy prawie każdym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rosaskc napisał:

 

 

Jestem bardzo zaintrygowany tą historią... Dobrze rozumiem, że @koziolek pomógł @Infra w biedzie, a ten teraz jeszcze po nim jedzie?

Uprzejmie proszę obu dżentelmenów o dłuższą wypowiedź.

Dobrze rozumiesz.

 

13 minut temu, Infra napisał:

pseudo pomógł, bo tam więcej ludzi niż pan koziołek było. 

Po raz kolejny, w kolejnym temacie okazujesz brak szacunku dla ludzi. Ludzi którzy, bezinteresownie z dobrego serca wyciągają pomocną dłoń.

Nie ważne ilu nas tam było, nie ważne kto ile pomógł, ważne że pomógł.

 

EOT

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, koziolek napisał:

Dobrze rozumiesz.

 

Po raz kolejny, w kolejnym temacie okazujesz brak szacunku dla ludzi. Ludzi którzy, bezinteresownie z dobrego serca wyciągają pomocną dłoń.

Nie ważne ilu nas tam było, nie ważne kto ile pomógł, ważne że pomógł.

 

EOT

Szanuję ludzi, którzy mnie szanują. Od Ciebie szacunku nie otrzymałem, tylko kpiny. Pomogłeś i za to Ci wtedy podziękowałem, a potem postanowiłeś sobie z tego zrobić zabawę, jaki ze mnie jeleń, który topi fury. Ucz się od @Panzerpferd jak być dobrym człowiekiem.

 

EOT

Edytowane przez Infra
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orear napisał:

A ja wtrącając się uważam, że prywatne dyskusje, zwłaszcza napędzane jakimś tam gniewem powinny pozostać prywatne. Dla mnie i za pewne wielu użytkowników Forum wspomniany Infra i koziolek (specjalnie nie oznaczam) są na jednym poziomie i obydwu uważam za ludzi bardzo w porządku, nie znam żadnego z tych kolegów osobiście i wolałbym, żeby moje zdanie nie zmieniło się na podstawie jakichś tam prywatnych starć czy kłótni. Bo tak to już jest, że człowiek nawet jak nie chce to sobie automatycznie zdanie wyrabia słysząc różne historie. 

Hmmm, również się z tym zgadzam. Napisałem to o północy w stanie nazwijmy to "szukającym rozrywki" ;)

 

Pozdrawiam kolegów serdecznie, dużo spokoju życzę w tych zwariowanych czasach :)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, koziolek napisał:

Dlaczego robiłeś remont? U mnie żarł z pół litra na tysiąc, aż mu się tłok pękł.B)

Dlatego, że przebieg około 240kkm sprawiał lekkie zaniepokojenie przed zbliżającymi się wyprawami (Norwegia, Subariada Bośnia i Subariada Kaukaz Północny). Jak się później okazało, przez pandemię, żaden z tych wyjazdów się nie odbył:( 

Miałem jednak nosa, bo bodaj czwarty tłok zarysowany i pierścienie zapieczone.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, koziolek napisał:

11 tyś km od remontu, zużycie oleju - 0,0L

Za to w Lanosie też ok 7kkm po remoncie i zużycie oleju jak u Ciebie- 0,0L:). Chyba wynika to z użytkowania. Forek na co dzień, krótkie dystanse, często odpalany. STi rzadko używane i jak już odpalone to dłuższa jazda. Z tego co mi wiadomo tłoki Mahle 2618 (są w STi) nie specjalnie nadają się na daily, niestety:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...