Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kotolot napisał:

forek zawsze tam gdzie go potrzebują:D nasuwa się jednak pytanie, co robiła laweta na łące? 

Jechał do sąsiada po koparkę i pomylił drogi. Zawrócić próbował ale nie miał dość miejsca, myślał, że łączka fajna... Taka w sam raz...

 

 

(Mieszkam sam w przełęczy, sąsiad jest w dolinie poniżej, do mnie też często automaty kierują na jego podwórko....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kotolot napisał:

nie, nie :D ale też się na nią oglądałem jak się mijaliśmy w dziale "sprzedam" :D Jednak nie byliśmy sobie pisani ale fajny kawałek metalu

bardzo... forek zupełnie inna fura. Teraz w komplecie z nowym zawiasem i fotelami naprawdę ROBI ROBOTĘ :ok:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, suberet napisał:

Dziupla w okolicy jest. @Vercy wpakował się więc we współudział. :ph34r:

właśnie też mi to przeszło przez myśl :D ale jak się interes kręci to powinni w subaru zainwestować a nie jakiegoś VW

19 godzin temu, Vercy napisał:

Jechał do sąsiada po koparkę i pomylił drogi. Zawrócić próbował ale nie miał dość miejsca, myślał, że łączka fajna... Taka w sam raz...

 

 

(Mieszkam sam w przełęczy, sąsiad jest w dolinie poniżej, do mnie też często automaty kierują na jego podwórko....)

No i w sam raz była jak się okazało :D To ciekawe musisz mieć tam dróżki na takie AWD, bez takiego napędu pewnie zimą ciężko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kotolot napisał:

właśnie też mi to przeszło przez myśl :D ale jak się interes kręci to powinni w subaru zainwestować a nie jakiegoś VW

No i w sam raz była jak się okazało :D To ciekawe musisz mieć tam dróżki na takie AWD, bez takiego napędu pewnie zimą ciężko? 

Przede wszystkim prześwit, umiejętny kierowca daje radę bez AWD, ale się cholernie przydaje.

 

Gorzej z usługami, po śmieci przyjeżdża parchatek z naczepą. Szambo tylko w lecie (wszyscy mają bio bo się inaczej nie da).

 

Karetki niestety nie ma 4x4. Zanim taka dojechała z Jeleniej, sąsiad stracił 3 miesięczne dziecko.

Edytowane przez Vercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vercy napisał:

Przede wszystkim prześwit, umiejętny kierowca daje radę bez AWD, ale się cholernie przydaje.

 

Gorzej z usługami, po śmieci przyjeżdża parchatek z naczepą. Szambo tylko w lecie (wszyscy mają bio bo się inaczej nie da).

 

Karetki niestety nie ma 4x4. Zanim taka dojechała z Jeleniej, sąsiad stracił 3 miesięczne dziecko.

.... to się k.... ponuro zrobiło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jurando napisał:

@Oczkoo15 ma jeszcze wersję flex. Niby do legacy ale też powinna pasowac

Tak, zarówno te STi Flexible, jak i ta co ma @Infraode mnie, jest z Legacy, ale pasuje do GH i jak widać do SH również. 

 

12 godzin temu, _akir_ napisał:

Bedzie takie cos do SJ XT pasowac ?

Gdybyś był zainteresowany, to mogę Ci wysłać tą rozpórkę STi, a jak nie będzie pasować to mi ją odeślesz :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

Gdybyś był zainteresowany, to mogę Ci wysłać tą rozpórkę STi, a jak nie będzie pasować to mi ją odeślesz :D

zobaczę ile mi z wypłaty zostanie :biglol: i jeśli będzie jeszcze dostępna to dam znać

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

polecam, bo różnica dla auta ogromna... nie wiedzialem, ze taki kawalek kija robi taka robote.

Dorzuć jeszcze z tyłu i wtedy dopiero poczujesz różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem dziadka do blacharza. Tym razem dwie reperaturki, przedni błotnik, plus robimy nadkola raptorem.

 

Dodatkowo ubytki lakiernicze, rura wlewu paliwa i odrobinę drobnych konserwacji

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...