Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Vercy napisał:

nie chcę psuć twojego nastroju, ale.... mój dxracer lepiej wygląda i.... raczej na pewno jest wygodniejszy 

 

czemuż to cholerstwo jest takie kwadratowe, będziesz jeździł...

 

i żeby nie było, kolega miał takie sparco przerobione na fotel obrotowy. Przymierzałem, dxracer lepszy.

 

DXRacer... ha-tfu na to badziewie które popsuło mi kręgosłup. Wymieniłem na Omegę od SecretLab i teraz na ten przereklamowany i przepłacony szit bym nawet nie spojrzał. Wątpliwą odpustową estetykę taniej ekoskóry w dotyku jak z jakiegoś Kanta czy innego Poloneza zupełnie pomijam.

Edytowane przez BelegUS
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vercy napisał:

nie chcę psuć twojego nastroju, ale.... mój dxracer lepiej wygląda i.... raczej na pewno jest wygodniejszy 

good for You, bro :) ja szukałem fotelu samochodowego, nie gamingowego... moje grube cielsko trzyma świetnie, jest odpowiednio twardy bo tak lubię a jak komuś się ma pocić tyłek od ekoskóry to są wersje materiałowe :)

8 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Podejdzie to do STI GH jako fotel na tor?

Myślę, że jak najbardziej ale chyba wersja materiałowa żeby się nie pocić i jak nie masz szelek, żeby tyłek za bardzo się nie ślizgał na mocnych przeciążeniach. Ja wziąłem wersję ekoskórną dla looku a i szelki zakładam więc wszystko tip-top ;)

 

@KPR mam taki sam kubek, hihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rosaskc napisał:

Infra się nie ogląda na innych i sądzę, że go to nie ruszy ;)

świat jest tak zbudowany, że jednemu się podoba i kwiczy na sam widok takiego zestawu (ja) a inny stwierdzi, że to odpust w polonezie ;) Chciałbym bardzo ori Bride za 2,5k USD sztuka ale to może jak spłacę kredyt na odbudowę Świni :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Infra napisał:

good for You, bro :) ja szukałem fotelu samochodowego, nie gamingowego... moje grube cielsko trzyma świetnie, jest odpowiednio twardy bo tak lubię a jak komuś się ma pocić tyłek od ekoskóry to są wersje materiałowe :)

Myślę, że jak najbardziej ale chyba wersja materiałowa żeby się nie pocić i jak nie masz szelek, żeby tyłek za bardzo się nie ślizgał na mocnych przeciążeniach. Ja wziąłem wersję ekoskórną dla looku a i szelki zakładam więc wszystko tip-top ;)

Dzięki. Ja mam te seryjne, słabiej wyprofilowane Recaro i po godzinie jazdy czuję lewe kolano... Trochę mnie to wkurza. Auto typowo do zabawy, z jednej strony niby mi nie zależy na "looku" ale z drugiej strony jak pomyślę, że miała by być jakaś rzeźba to dostaję drgawek ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vercy napisał:

i żeby nie było, kolega miał takie sparco przerobione na fotel obrotowy. Przymierzałem, dxracer lepszy.

 

Chyba nigdy nie siedziałeś na dobrym fotelu gamingowym, skoro wychwalasz dxracera. xD No chyba, że miałeś na myśli, że ten stołek jest nawet gorszy od czegoś tak kiepskiego. :D Natomiast patrząc na te Sparco trudno mi sobie wyobrazić, by jakością i komfortem odbiegały od tego, co sprzedaje DXRacer. ;) Fotele samochodowe przerabiane na obrotowe nie mają większego sensu - coś co spisuje się w aucie nie musi być ergonomiczne przed kompem - chyba, że komuś zależy wyłącznie na stylówie. Nie rozumiem skąd bierzesz takie porównania, serio. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tadrzak Paweł napisał:

Może nie własnymi rękoma ale wjechał chińczyk zamiast fabrycznej navi w forku sg. Zdjęcie słabe bo ciemność nastała emoji28.png7089dc0aa5c3f613e2fd8618a53bdfd4.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Taki sam jak mój, nawet ten sam soft, tak z ciekawości eu navi czy jakaś inna firma? Sprzedają jeszcze na andku 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BelegUS napisał:

Wątpliwą odpustową estetykę taniej ekoskóry w dotyku jak z jakiegoś Kanta czy innego Poloneza zupełnie pomijam.

Nie mam skóry tylko jakąś dziwną plecionkę (miałem kiedyś coś takiego w służbowym touranie ale nie wiem jak się zwie

 

8 godzin temu, Hookie napisał:

 

No chyba, że miałeś na myśli, że ten stołek jest nawet gorszy od czegoś tak kiepskiego. 

Dokładnie to miałem na myśli. Tam koleś sobie wyciągnął na stelaż obrotowy sparco do gaming riga na ściganki (ze dwie dychy dał za kompa, cały ten rig to już była gruba przesada od samego patrzenia....

.... ale z drugiej strony typ DOBUDOWAŁ pokój do domu na game room.... także ten...

9 godzin temu, Infra napisał:

świat jest tak zbudowany, że jednemu się podoba i kwiczy na sam widok takiego zestawu (ja) a inny stwierdzi, że to odpust w polonezie ;) Chciałbym bardzo ori Bride za 2,5k USD sztuka ale to może jak spłacę kredyt na odbudowę Świni :D

I to jest zdrowe podejście.

 

Ja bym bez kozery gdzieś dorwał fotele z mojego starego jaguara i je wpiął, to była wygoda.

 

ale prędzej jednak w nowym aucie, z forkiem się nie polubiliśmy, mam nadzieje że Bronco lub F150 będzie bardziej przyjazny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tadrzak Paweł napisał:

Eunavi i jest na 9tce

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

To chyba powrócili do starszej nakładki z andka 6, bo taką mam teraz. Wcześniej miałem zainstalowanego andka 7 ale się wykrzaczył, i w ogóle to nie mogłem zainstalować Yanosik'a oraz apka radia jakoś mi nie podchodziła wizualnie, w andku 6 jest moim zdaniem ładniejsza i RDS wyświetla większą czcionkę nazw stacji radiowych, więc zainstalowałem andka 6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego launcher'a używacie?

Mam najniższą wersje radia. Wkurzało mnie zamulanie, i mam finalnie nova launcher. Radio wygląda jak tablet, ale chodzi zdecydowanie szybciej. Śmiem twierdzić że te dedykowane samochodowe zamulają radio.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego launcher'a używacie?
Mam najniższą wersje radia. Wkurzało mnie zamulanie, i mam finalnie nova launcher. Radio wygląda jak tablet, ale chodzi zdecydowanie szybciej. Śmiem twierdzić że te dedykowane samochodowe zamulają radio.
Ja dopiero będę się bawił więc mam taki jak fabryka dała ale ogólnie lubię nova launcher więc jest szansa że przejde jak będzie coś nie halo.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat audio w swoim forku i moje zdanie jest takie że żaden chińczyk z androidem czy na windowsie nie będzie tak dobrze grał jak markowy sprzęt na własnym oprogramowaniu i konkretnej końcówce mocy, lepszych jakościowo podzespołach nie wspominając o wykonaniu. Mało tego te wszystkie opcje w tych wynalazkach są tak naprawde nie użyteczne na co dzień a wgrywanie map w obecnych czasach nie ma sensu- lepiej podpiąć telefon kabelkiem i mieć mapy google :)ee4feea89d9168647f72acb924f7db56.jpg02a0cf011ec870c56dda7528e87e113b.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rześki napisał:

Przerabiałem temat audio w swoim forku i moje zdanie jest takie że żaden chińczyk z androidem czy na windowsie nie będzie tak dobrze grał jak markowy sprzęt na własnym oprogramowaniu i konkretnej końcówce mocy, lepszych jakościowo podzespołach nie wspominając o wykonaniu. Mało tego te wszystkie opcje w tych wynalazkach są tak naprawde nie użyteczne na co dzień a wgrywanie map w obecnych czasach nie ma sensu- lepiej podpiąć telefon kabelkiem i mieć mapy google :)ee4feea89d9168647f72acb924f7db56.jpg02a0cf011ec870c56dda7528e87e113b.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Tu się nie zgodzę. W/g mnie radio jest mega użyteczne. Co za problem włączyć w telefonie udostępnienie internetu. W każdym chińczyku masz wifi. Telefon z faktu że mam cały czas włączony BT (smartwatch), w momencie gdy telefon "zobaczy" radio dzieje się magia, samoczynnie włącz się punkt dostępu, radio się łączy i mam w nim już internet. Mam wtedy wszelkiej maści muzykę itd. Słucham zazwyczaj radia zwykłego jak i internetowego, czasem YT Vanced włącze i gra w tle, nawigacja też dobrze działa, odpalam czy to Yanosika czy mapy google. Jeśli kupujesz radio tylko do słuchania muzyki to faktycznie warto zainwestować w markową stacje, ale jeśli nie jesteś audiofilem i słoń nadepnął Ci na ucho (w moim przypadku) to radio chińskie jest jak najbardziej ok. 

Edytowane przez ewemarkam
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rześki napisał:

wszystkie opcje w tych wynalazkach są tak naprawde nie użyteczne na co dzień a wgrywanie map w obecnych czasach nie ma sensu- lepiej podpiąć telefon kabelkiem i mieć mapy google

Ja wolę mieć np zainstalowany Yanosik w radiu i nacisnąć raz na aplikację niż bawić się w podpinanie telefonu kablem do radia i załączanie Yanosik'a w telefonie, potem ten telefon trzeba gdzieś odłożyć i ten kabel gdzieś się majta pomiędzy lewarkiem albo pokrętłami nawiewu. A co do Google maps to dla mnie to nie jest nawigacja, może z miasta do miasta doprowadzić ale już pod konkretny nr już sobie nie radzi. Map nie wgrywam, ściągam je bezpośrednio w aplikacji zainstalowanej w radiu;). Ot taka wygoda, ale każdy lubi to co lubi. Na dźwięk audiofilskim mi aż tak nie zależy, głośniki na przodzie mam zestaw Audio system i gra to całkiem nieźle z tym chińczykiem, jedyne co mi w nim brakuje to podbicia basów w oryginalnej apce EQ. Ale i tak większość muzy słucham MP3 z poweramp'a.

 

Edytowane przez yaroz
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonu z kieszeni nawet nie wyjmuje, chyba że dłuższa trasa to podpinam w uchwyt i trochę go na karmie z ładowarki.

Ostatnio Yanosik mnie kiepsko pokierował, jechałem do Katowic do szpitala a wywiozł gdzieś na osiedla. Zaktualizaowałem go później i to samo, nie wiem gdzie leży problem. 

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ewemarkam napisał:

Ostatnio Yanosik mnie kiepsko pokierował, jechałem do Katowic do szpitala a wywiozł gdzieś na osiedla. Zaktualizaowałem go później i to samo, nie wiem gdzie leży problem. 

Yanosik też czasem nie radzi sobie z dokładnym adresem, pod dokładny adres używam automapy i jeszcze nie zdążyli mi się żeby nie znalazła jakiegoś adresu n nr domu, klatki w bloku włącznie (największą baza adresów) lub sygic'a ale jemu też czasem zdarza się nie znaleźć dla nr domu no i aktualność mam w sygic'a dużo odstaje od automapy.

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...