Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się nazbierało.

1.Tydzień temu wym. aku.

2. Mycie.

3. Wyjazd na Ukrainę.

4. Odstanie 5 godz. w najkrótszej w okolicy kolejce na granicy (Krościenko - jakby co, to polecam to przejście, bo jest z górki - to b. ważne - i sporo cienia)

5. Cioranie Forka po Ukraińskich drogach - Lwów, okolice, Odessa (strata czasu) Chersoń, Liman, czyli ujście Dniestru.

6. Wymiana szczotek rozrusznika, które profilaktycznie wziąłem ze sobą. Rozrusznik padł w garażu pod Lwowem u znajomych B)

7. Powrót do Polski.

Zrobione ok. 2500km bez awarii w drodze.

Forek jest idealnym autem na tamte drogi. Sporo już jest nowych, sporo robią, ale większość to hard core, a i GPS potrafi wprowadzić w bagno (dosłownie!)

Ogólnie wyjazd super sprawa i tanizna.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem zestaw Parrot MKi 9100! Teraz mam radio zmieniarke transmisję muzyki po Bt, usb i Aux - jupi.
Zamontowałem stary zestaw Nokia, stary patent na stały kabel do ładowania TomToma i wykryłem kłamstwo pewnego elektryka... Oj po urlopie będzie ktoś furgał.. 001e3fc486476299ced93986aa58aa0a.jpgf637b5a9fc2f3bc96468be97e4d17014.jpg09adc7865a93521142b442bce2ca0b04.jpg63fadf3cd59819a500268eba66c00eaf.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/18/2017 o 14:19, Pan Dziedzic napisał:

Taki tam Blitzik sobie wleciał :D

 

image.jpeg

 

zobaczymy ile wytrzymasz... ja w GT chyba z miesiac dalem rade - zbyt glosno w trasie oraz autko zaczelo gorzej jechac z dolu (zalozony sam cat-back Blitza bez strojenia, etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu się zebrałem i posprzątałem w środku po dwóch wyjazdach wakacyjnych (w tym po Subariadzie): odkurzanie,  czyszczenie i odświeżenie foteli aktywną pianą (ale nie za mocno, żeby nie zamoczyć), wyczyszczenie plastików ściereczkami do wnętrz. I pachnie jak na łące :D (albo fabryce kosmetyków do samochodów :P) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KamilP napisał:

Jak odswiezales? Nie odprysnelo przy przykrecaniu?

Szczotka druciana na szlifierce ( wolnostojąca ) , odtłuszczenie , podkład antykoroz.matowy, lakier również czarny mat.

Po wyschnięciu ok.3 godz.wkrecilem ręką, po kluczu jakieś tam ślady na kantach są ale i tak jest dzień do nocy jak było wcześniej.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...