Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.06.2017 o 22:13, suberet napisał:

Za takie centralne zamontowanie czegokolwiek można dostać mandat. :coffee:

A tak prywatnie (czyli publicznie) spytam, czy naprawdę nie przeszkadza ci taki obiekt na środku szyby?

Powiem tak - kompletnie nie wpływa na pole widzenia z mego miejsca, jutro wrzuce fotę.

Po drugie: kwestia prawna , tutaj sie zdziwiłem,bo pomijam wszelkie wielkie kostki itp ,alewielu jeździ ze zwykłą choinka i praktycznie dyndajace drzewko bardziej rozprasza niż nieruchomy mały obiekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2017 o 10:29, fiku napisał:

Dokładnie po to tam są.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka
 

Trochę mi zeszło, ale powalczyłem z tym i faktycznie, w prawych drzwiach to rozwiązało problem, w lewych jest lepiej niż było, ale nadal się telepie. Zawsze to progres mimo wszystko ;) Przy okazji poprawiłem troche brzęczącą folię "wygłuszającą" którą parę miechów temu dorabialem do drzwi, żeby nie pierdziała jak jest troche basu w utworze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 22:13, suberet napisał:

Za takie centralne zamontowanie czegokolwiek można dostać mandat. :coffee:

A tak prywatnie (czyli publicznie) spytam, czy naprawdę nie przeszkadza ci taki obiekt na środku szyby?

Dokładnie tak to wygląda z linii moich oczu ,i powiem tyle,ze kompletnie nie przeszkadza w obserwacji drogi z przodu,boków ,czy tyłu ,chyba,ze cos by spadało z góry po prawej po skosie ,to może mi to chwile zasłonić :)

 

fotocam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj został wymieniony rozrząd w moim Legacy H6.Wymieniono dwa łańcuchy,dwa napinacze,pompę wody, uszczelniacz wału przód,jeden ślizg łańcucha-górny.Do tego olej Mobil 1 ESP Formula 5W30 z filtrem oleju Subaru OEM i płyn chłodniczy Eneos XB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, hemi112 napisał:

Dokładnie tak to wygląda z linii moich oczu ,i powiem tyle,ze kompletnie nie przeszkadza w obserwacji drogi z przodu,boków ,czy tyłu ,chyba,ze cos by spadało z góry po prawej po skosie ,to może mi to chwile zasłonić :)

 

fotocam.jpg

No polemizowałbym, sam mam podobnym rozmiarów rejestrator i mam go zawsze jak najwyżej zamontowanego, niestety nie mogę schować za lusterkiem, więc jest tuż obok. A u Ciebie jest centralnie pod lusterkiem, fakt że nie jest to jakiś parawan, no ale kaman - zabiera kawałek pola widzenia z dość newralgicznego punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam po prawej stronie lusterka, kabelek podsufitka przez słupek do miejsca pod schowkiem gdzie dorobiony przedłużacz z gniazdka zapalniczki schowka i popiołki. Jeżeli przyssawka nie trzyma Ci się na szybie kolo miejsca uchwytu lusterka bo jest wykropkowane i odpada kup krążek na alledrogo na taśmie dwustronnej najlepiej 3m vhb i przyssaj rejestrator do tego krążka- ja tak mam i jest

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem plastidipem felgi. Podjarany pojechałem założyć... i okazało się że ori nakrętki nie pasują :(

 

Tak było:

IMG_5669.jpg

 

tak jest:

IMG_5673.JPG

 

Edytowane przez Piotr Kuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podnoszenie maski na sprężyny gazowe, a niedawno przegląd gazu (filtry i takie tam), także turbo timerHKS, wymiana oleju na Valvoline 5w50,filtr oleju Man,filtr powietrza, wymiana płynu do pompy sprzęgła i zregenerowałem przedni zacisk bo się zaciskał,a na 17 lipca jestem zapisany w końcu na konserwację podwozia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, dzisiaj podawali, że Pani od Wielkanocy czeka na przednią lampę do Giuletty, a ze starą pękniętą nie chcą jej wypuścic z ASO - naprawa powypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Guliwer napisał:

Ba, dzisiaj podawali, że Pani od Wielkanocy czeka na przednią lampę do Giuletty, a ze starą pękniętą nie chcą jej wypuścic z ASO - naprawa powypadkowa.

 Mam nadzieję ogarnąć gdzieś indziej, jak się nie uda to będę czekał. Byle przed zimą przyszło, bo do tego czasu mogę śmigać motocyklem, ale później to już gorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ozzy1989 napisał:

 


Czyli rozumiem że tej "kuli" co to zrobiła nie wymienialeś? Na to właśnie muszę czekać najdłużej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

hmmmm...., to było z 5 lat temu. W warsztacie pokazali mi tylko połamaną łapę, którą pospawali i zamontowali z powrotem. Więcej szczegółów nie pamiętam i proszę o wybaczenie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...