Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

A Ja może nie dzisiaj ale ostatnio znowu podpiąłem pod kompa Subaraczka, tym razem ulegając Waszym sugestiom oddałem Ją do katowickiego "4tubo"

i....za 600 zł fura śmiga jak należy. Coś pogrzebali przy cewce, wymienili świeczki.

Na koniec (to zauważyłem po tygodniu ;) okazało się że wymienili mi ramki na tablice z popękanych na nówki reklamowe "nie-ASO"

Normalnie polecam.

 

PS. Przy okazji jak zaparkowałem moją ślicznotkę pomiędzy strszymi i groźniejszymi siostrami wrx sti to micha mi się tak uśmiechała że w chwili mojego wejścia do biura musieli myśleć że jakiś idiota wchodzi. A ja i tak nie mogłem się pohamować. Poezja.....

Edytowane przez Adamek182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamek182, Moja babcia stała na placu obok Sti oraz Skyline'a...Oraz oczywiście rzędu "innych" acz nie wiele gorszych autek :)

Wyobraź sobie jak Mnie się micha cieszyła...Ja ze Wsi jestem- U Mnie mało takich wyczesanych fur...Więc taka Moja reakcja....Druga mekkę jaką odwiedziłem to było MTS...Byłem nawet u Marasa w Jego "tajnym" garażu gdzie przechowuje rajdufkę i kilak innych "rodzyniaków"...Oj panie- co tam się działo :P

Sorry za Ot..by było w temacie- podładowałem dziś Aku...i nareszcie otworzyłem wszystkie drzwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż silniczka przednich wycieraczek , niestety spalony :(

Ale dlaczego? Czyżbyś włączył przymarznięte?

Pytam..., wiesz...., lepiej się uczyć na twoich błędach ;)

 

Nie należy włączać wycieraczek jeśli są przymarznięte :P Lepiej je oderwać, zeskrobać szybę albo odpalić i czekać aż samo się roztopi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej juz pisalem o klopotach z zapalaniem w MY99 ,tj.akumulator tak jakby slabo szedl a nowy bo kupiony w pazdzierniku, z soboty/niedziele zdechl ,wiec naladowany na prostowniku i wczoraj do elektryka :P ladowanie perfekcja,natomiast prad zmyka :( i wiecie co sie okazalo,ze caly czas swiecila mi sie lampka w bagazniku poprostu szok, jak takie g...... nerwy popsuje,elektryk nalal mase plastikowa na dinksa ktory odpowiada za docisk i wszystko ciacia dziala nareszcie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z wawy (taki rytuał ) umyty i wypłukany z tej soli i stoi :)

 

 

 

 

musze jeszcze przytankować po juz spadło poniżej połowy, a wtedy przerywa na łukach i przy przyspieszaniu na pełnym bucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj naładowałem aku, bo ze zględu na chorobę siędzę w domu...nasmarowałem uszczelki po raz drugi i zamki bo zaczęło znowu mi chwytać;)...

Wybrałem się na kręte dróżki, sprawdzić warunki i spotkałem audi a6 I kombi w rowie...Chłopaki ciągnęły łapę na zakręcie i ładnie tyłem zsuneli się z drogi.

Mimo krótkiej linki i startu przy holowaniu z pobocza, świnia ładnie ruszyła tą kupę złomu ^^, skarpa była dość stroma i mimo śniegu na drodzę audi wyszło bez zająknięcia.

 

Pierwsza moja taka akcja, byłem mile zaskoczony, że mimo kiepskiej przyczepności, automatu i sporej skarpie, subarak mnie nie zawiódł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj naładowałem aku, bo ze zględu na chorobę siędzę w domu...nasmarowałem uszczelki po raz drugi i zamki bo zaczęło znowu mi chwytać ;)...

Wybrałem się na kręte dróżki, sprawdzić warunki i spotkałem audi a6 I kombi w rowie...Chłopaki ciągnęły łapę na zakręcie i ładnie tyłem zsuneli się z drogi.

Mimo krótkiej linki i startu przy holowaniu z pobocza, świnia ładnie ruszyła tą kupę złomu ^^, skarpa była dość stroma i mimo śniegu na drodzę audi wyszło bez zająknięcia.

 

Pierwsza moja taka akcja, byłem mile zaskoczony, że mimo kiepskiej przyczepności, automatu i sporej skarpie, subarak mnie nie zawiódł :)

I to jest to czyli 4x4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...