Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

moze banalne pytanie ale filtr wymieniłes., jezeli tak to zostaje tylko rozebrać wymiennik i umyć.

Filtra nie posiadam, choć ztcw można go zamontować.

 

Dziwne że aż tak Ci śmierdzi z klimy. Coś tam musisz mieć w kanałach skoro smród nie może przejść. Sprężonym powietrzem z kompresora próbowałeś dmuchać po kanałach?

Myślę, że coś siedzi na nagrzewnicy, bo tylko jak się ciepło włączy, to capi.

 

A może ozonowanie właśnie tak działa. Usuwa smród z klimy, zastępując go innym?

 

Na krotki okres czasu ;) Dzisiaj juz powino byc OK :D

 

T.

Fakt. Dzisiaj już jest lepiej. Tego po ozonie już prawie nie ma, ale dawny zapaszek jeszcze jest wyczuwalny.

 

@@suberet, kup Wurtha do odgrzybiania klimatyzacji i spryskaj nim parownik.

 

i-wurth-odgrzybiacz-klimatyzacji-300ml.jpg

Na wiosnę też miałem taki smrodek ostry, ale po zastosowaniu jakiejś tam pianki (nie pamiętam) miałem kilka m-cy spokoju. Ta sama pianka tym razem nie pomogła.

 

suberet jesli z klimy wali ci starymi skarpetami to bankowo zagrzybiona :P najlepiej dac to zrobic metoda ozonowa i po kilku dniach znowu bedzie cacy ;)

Stare skarpety bym wytrzymał, bo i sery pleśniowe bardzo lubię. :D To było (mam nadzieję) coś zdecydowanie gorszego, nie do porównania z czymkolwiek znanym. No właśnie miałem to ozonowanie wczoraj. Zobaczymy.Jak nie pomoże, to trzeba się będzie dobrać do nagrzewnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wszystkiego nie rozbierać, mam na mysli deske, to może jak zdemontujesz sam silnik dmuchawy to dojdziesz do parownika i popsikac to jakims

demestosem( sa różne pianki mocno dezynfekujące ) i zeżre te grzyboskarpety. Tylko zabezpieczyc pod spodem wszystko co by nie pochlapac komputerów itp. potem popłukac woda i bedzie git, na koniec wydmuchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być biały kołpak,ale kicha wyszła,a na malowanie felg nie miałem czasu i miejsca ,chociaż bardziej to drugie :P

W końcu w sobote udało się znaleźć miejscówke gdzie można było spokojnie kółka sciagnąc,pobawić sie flexem,podkładami antykorozyjnymi i spokojnie pomalować :)

Tylko paskudna pogoda była ,miało bycpikne słoneczko ,a było ok.6 stopni i pochmurno.

Ale summa summarum swiniacz dostał nowe buciki z Citroena 2CV :P

 

To POZYTYWY :)

A NEGATYWY:

Świnia wczoraj nagle zachorowała,stan był poważny ,nie chciała chodzić,kaszlała,kichała ,strzelała

Dziś miała spuszczaną krew (jakaś ropno-wodno-benzynowa mieszanina,która miała być 98 oktanową czystą krwią) ,transfuzję dobrej krwi i ...żyje ! !

Całym nie tyle leczeniem,co cała reanimacją kierowała moja kochana żona ( :* ) ,co to sprowadziła dwóch weterynarzy i sama czynnie (popijając benzynkę z wężyka ) ratowała naszego świniacza

I nie chodziło o jakies oszczędności,bo wacha praktycznie po cenie "cepeenowej" tylko,że znajomy w rodzinie same gnojowniki ma i nie miał co z wachą zrobić ,a że mieszkamy 2m od siebie to rzucił hasło,czy bym nie chciał.A skoro w baku była susza i miałem w planie jechac zatankowac to akurat się zgrało.

I summa summarum kicha jednak z tego zgrania wyszła :(

post-7758-0-63160700-1388944800_thumb.jpg

post-7758-0-55783600-1388944809_thumb.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taxus, byłeś w tym programie kup i zrób? bo aktualnie oglądam i była tam wanna legacy na blachach WW z resztą...trafiło się tam więcej subarakow...biały sedan z wawy- czarny z wrocławia...także nie jesteś jedyny

Dopiero się zgłosiłem, a chyba jeszcze nie wybrali aut do nowej edycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi stukało z tyłu na dziurach, myślałem że coś w zawiasie a to... luźny głośnik był. Rozmontowałem, skręciłem i nie puka :)

 

I wymieniłem przepaloną żarówkę podświetlenia sterowania ogrzewaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem...za późno sie kapnąłem, ze to stara seria...bo śnieg w Wawie leżał..A jak wiemy "u Nas" jeszcze nie sypie

Amerykanie zapowiadali zimę stulecia w Europie, a ta do nich przyszła :mrgreen:

Ameykanie zapowiadali lagodna zime,Rosjanie natomiast zime 100lecia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem...za późno sie kapnąłem, ze to stara seria...bo śnieg w Wawie leżał..A jak wiemy "u Nas" jeszcze nie sypie

Amerykanie zapowiadali zimę stulecia w Europie, a ta do nich przyszła :mrgreen:

Ameykanie zapowiadali lagodna zime,Rosjanie natomiast zime 100lecia :P

Bo Amerykanie mówią o zimie w Europie, a Rosjanie w USA. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj...odkryłem świąteczne ustawienie lampek na desce.

Kontrola trakcji + engine + cruise (migający).

Wszystko zabłysło przy przyśpieszeniu na drugim biegu i nie chciało już zgasnąć.

Nie ukrywam że stresik jest i trzeba chyba będzie do lekarza się udać.

W moim poprzednim autku zauważałem częste błyski różnych kontrolek, które po dniach kilku potrafiły gasnąć i tematu nie było.

Mam cichą nadzieję że będzie podobnie w Imprezce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...