Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj fotek wrócił ze SPA. Zrobione zaprawki, renowacja lakieru z glinkowaniem, woskowaniem, dressing na opony itp. Wyglądał prawie jak nowy, a dzisiaj jakiś MOTYLA NOGA zarysował drzwi na parkingu pod marketem. :angry:

Muszę jeszcze pomalować plastidip'em felgi, bo psują ogólny efekt.

 

Sent with Tapatalk

 

Wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomulus, NIE PARKOWAĆ :)

Ale co tam..w końcu to szubaru :P

Podoba Mi się ten Twój sedan...kolor koła no i te lampiony tył :)

Klapa w kolor i napis na niej Impreza i byłoby super :D

znasz mnie i wiesz ze musze pare ekpserymentów przeprowadzic :) klapa i parapet pójdą w kolor ale nie ten ;) bedzie inny:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem "dywaniki' WeatherTech. :)

 

1506508_10202775557820582_1949067382_n_zps87e4ee3b.jpg

 

extra, fajowe sa ,ale czy ze wszystkich stron takie wysokie

 

Nie, sa tylko wysokie w tych miejscach gdzie mozna osniezonym butem dywanik upackac ale z innych stron nic nie powinno sie przelac bo jest tam maly "kraweznik". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zatankowany do pelna

- oplacone OC na kolejny rok do 20.12.2014r.

- wykonany przegląd - ważny do 23.12.2014r. Do wymiany dwie rzeczy... mianowicie tłumik (bo za głośny) i postojówki przednie (bo pomarańczowe) :P poza tym samochod sprawdzony dokladnie jak bozia nakazała i wyszło, że nie ma absolutnie nic do wymiany (choc caly czas uwazam, ze nowe to to nie jest :P) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na ciepły dzień na koniec grudnia (tak według mnie to też dziwne) szuwarek został posprzątany w środeczku i na zewnątrz, a zaraz potem zaliczyłem kilka kałuży i znów pięknie upaćkany :) A teraz dzięki Sołtysowi znalazłem braciszka dla imprezy :) czyli legasia 2.2 zostało tylko dogadać się z Sołtysem i można jechać dziada starego zwanym antyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczową sprawą przy pracy impulsatorem kinetycznym z naprowadzaniem trzonkowym jest usunięcie wszelkich palców z jego drogi, ja o jednym zapomniałem :P.

 

Byłem na małych testach, 2 'głupie' gumki za kilka zł, a auto całkiem inaczej się zachowuje, skręca, nie puka.

Do pełni szczęścia brakuje śniegu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR2R_K19DLA, Witamy w Polandii..Ale gdzie żeś ten snieg ustrzelił...to nie wiem

 

a witam, obecnie u rodziny na podkarpaciu, tam śniegu troche spadło i się trzyma...im wyżej tym więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam rodzinkę na podkarpaciu..Dziś nawet dzwoniłem do Nich i nic się nie chwalili, ze biało :)

Miło..Może dotrze w końcu i do Nas- niskopiennych :P

sypało w nocy z piątku na sobotę i jeszcze trzyma, wystarczy zjechać pare km w dół i czysto, bez grama śniegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...