Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Śmigam z kamerką w aucie (obecnie Prestigio Road Runner 310 , marketowo ok 180-200 zł,polecam)

 

Wkurzały mnie dyndające kable zapalniczka-kamera więc dziś zrobiłem z tym porządek.

Kabel wciśnięty w tapicerkę dachu ,słupek,schowek (za schowkiem nadmiar spięty trytką) i deskę no i obecnie są tylko dwie końcóweczki:do ładowarki-zapalniczki wyłazi koło magicznego Bright ,a ta do kamerki wyłazu koło lusterka.

Kilka minut roboty ,a naprawde już nie wkurzają dyndające kable przeszkadzające w czasie jazdy ,z którymi w ogóle po odłaczeniu kamery nie wiadomo co zrobić

post-7758-0-53655200-1388421727_thumb.jpg

post-7758-0-43871000-1388421754_thumb.jpg

post-7758-0-56326000-1388422036_thumb.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuwarek posprzątany, wymyty, zatankowany do pełna, pachnący, umówiony na wizytę w styczniu do spa w Piasecznie odświeżenie lakieru, kolektor by bulgotał, malowanie felg na biało, malowanie naleśnika i z takimi planami wkracza szuwarek w rok 2014 :) Szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem żarówki pozycyjne z przodu, i podświetlające rejestrację na LEDowe (CREE). Świecą tak mocno, że mogą robić za dzienne. ;)

Skleiłem wężyk spryskiwacza tylnej szyby, pękniony w harmonijce klapy. Klej cjanoakrylowy Technicol + dwie koszulki termokurczliwe, i działa. :)

Po raz trzeci próbowałem pozbyć się smrodu z klimy. Pianka wtryskiwana w kanały nic nie dała. Tak samo jak fontanna w aerozolu wstawiona do środka na 10 min. Teraz było ozonowanie. Czy pomogło, dowiem się, jak zniknie nieprzyjemny zapach po nim. :huh:

A może ozonowanie właśnie tak działa. Usuwa smród z klimy, zastępując go innym? :wacko:

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...