Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

O kurtka. Nie sądziłem, że w tłumiku tyle wody potrafi siedzieć:blink: to teraz już wiem, czemu nawet po przejechaniu 50 kilometrów dalej wszystkim oznajmiam wybór papieża.

 

Kurde, to już wiem czemu mając ori puszki za każdym razem przy pierwszym jednym-dwóch butach przeżywałem mikrozawał że UPG poszła albo olej cały jest właśnie zżerany :P

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ewemarkam napisał(a):

@Kiwi 4ester powiedz mi jest taki dzień w roku w którym nie myślisz  o albo nie grzebiesz przy Forku?

Tak :)

50 minut temu, ipsx82 napisał(a):

Ale ta pluszowa sie zapali od kolektora wydechowego :biglol:

Siedzi bezpiecznie w pokoju :P

35 minut temu, Orear napisał(a):

To są vape clouds'y! Czemu chcecie się ich pozbyć! :biglol:

Już dwóch papieży mieliśmy. Na co nam więcej?:biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze w tym wątku nigdy nie pisałem, więc witam stałych bywalców:)

 

Chciałbym kupić sobie zestaw kluczy - grzechotka, nasadki itp. do majsterkowania przy samochodzie i do wykorzystywania również przy różnego rodzaju pracach domowych (czyli dosyć uniwersalny - kluczy płaskich mam pełno, bitów do wkrętarki też, więc to nie jest niezbędne). Nie mam żadnego tego typu zestawu i nie zamierzam też wykorzystywać go do rozbierania silnika:) ale nie chcę kupić badziewia, bo oszczędzając na takich rzeczach traci się dwa razy (coś co w razie braku swoich narzędzi:D mógłby wykorzystać mechanik w moim garażu). Problem w tym, że chciałbym kupić go konkretnie w Media Expert, bo dostałem jakiś czas temu bon, którego jakoś nie mam na co wykorzystać, więc postanowiłem kupić coś czego normalnie bym pewnie jeszcze długo nie kupił:)

Nie wiem czy znajdę lepsze miejsce niż ten wątek, by uzyskać pomoc w tym temacie. Czy jesteście w stanie coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lipton napisał(a):

Chyba jeszcze w tym wątku nigdy nie pisałem, więc witam stałych bywalców:)

 

Chciałbym kupić sobie zestaw kluczy - grzechotka, nasadki itp. do majsterkowania przy samochodzie i do wykorzystywania również przy różnego rodzaju pracach domowych (czyli dosyć uniwersalny - kluczy płaskich mam pełno, bitów do wkrętarki też, więc to nie jest niezbędne). Nie mam żadnego tego typu zestawu i nie zamierzam też wykorzystywać go do rozbierania silnika:) ale nie chcę kupić badziewia, bo oszczędzając na takich rzeczach traci się dwa razy (coś co w razie braku swoich narzędzi:D mógłby wykorzystać mechanik w moim garażu). Problem w tym, że chciałbym kupić go konkretnie w Media Expert, bo dostałem jakiś czas temu bon, którego jakoś nie mam na co wykorzystać, więc postanowiłem kupić coś czego normalnie bym pewnie jeszcze długo nie kupił:)

Nie wiem czy znajdę lepsze miejsce niż ten wątek, by uzyskać pomoc w tym temacie. Czy jesteście w stanie coś podpowiedzieć?

Jest odpowiedni dział w OFF topie o narzędziach.

Zbyt dużego wyboru w tym media expert nie ma , jedynie na co zwrócic uwagę to na 73 sztukowy zestaw NEO Tools

https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/narzedzia-reczne/zestawy-kluczy/zestaw-kluczy-nasadowych-neo-08-673-1-2-i-1-4-cala-73-elementy

Który też nie rozpieszcza ilością komponentów ale przynajmniej wytrzymalsze od Yato   

 

Znalazłem jeszcze w innym dziale bo mają rozbite na dwie kategorie walizki serwisowe, ta jeszcze godna polecenia jak nie mamy nic w garażu :

https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/narzedzia-reczne/zestawy-narzedzi/zestaw-narzedzi-100-szt

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ipsx82Kurcze pierwsze na co wpadłem to, żeby tu napisać. Nie wiedziałem, że jest taki dział. Może tam też napiszę, gdyby ktoś tutaj nie zaglądał:)

W każdym razie dziękuję za Twój wkład:) Myślałem właśnie o tym pierwszym zestawie, bo w drugim jest zbyt dużo narzędzi, które mam (klucze, śrubokręty, szczypce), więc po co wydawać na to pieniądze (bon), lepiej za resztę coś odrębnego dokupić. Patrzyłem jeszcze na to: https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/narzedzia-reczne/zestawy-kluczy/zestaw-narzedziowy-1-2-173cz-xxl

ale po pierwsze nie wiem jak to jakościowo się prezentuje, a po drugie materiał tu jest tylko wpisane "stal", a nie tak jak przy NEO czy innych: "stal chromowo-wanadowa", więc pytanie z czego to konkretnie jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem do bagażnika matę z niskim rantem w miejsce jakiejś wypasionej, akcesoryjnej. Pozakładałem siatki i bagażnik wreszcie ma pełną funkcjonalność.
Po kilku nieudanych próbach zakupu maty OEM zdecydowałem się na sprawdzony produkt Rezaw-Plast i znów się nie zawiodłem. To już trzecia moja mata tego producenta w trzecim aucie i za każdym razem jest świetna. Gdyby ktoś coś - śmiało można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vercy napisał(a):

Rozpocząłem aktywne poszukiwanie nowego auta; życie szczęścia bo pierwsze próby słabe na razie a jutro oglądam SG XT 2.5

Kupione!! Od użytkownika forum 

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał(a):

Zdjęcia tylnych kielichów zapodaj a nie budy bo to każdy wie jak wygląda na zewnątrz :evil2:

ciiicho! bo rudą bestię wywołasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vercy napisał(a):

Ojtam ojtam

 

05EDAF3A-B084-416E-B1D8-6650F9CBBCF8.jpeg

 

A tak zupełnie serio, bo uturbione poliftowe SG zacne, widzę, że szwed, jak tam z podwoziem? Kupiłem kiedyś pod wpływem emocji Volvo ze Szwecji, które ogólnie uchodzi za dobrze zabezpieczone przed rudą, i obiecałem sobie później, że to pierwsze i ostatnie auto sprowadzone z tego kraju. Korozja to jedno, ale pozapiekane hamulce i inne niespodzianki kosztowały mnie potem sporo pieniędzy i nerwów. Ale może po prostu miałem pecha :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...