Skocz do zawartości

subarynkowcy jakie macie przebiegi ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak wiecie albo nie stalem sie posiadaczem pieknej krowki srebrnej forysiowej.cudo.tak czy siak robie w ciagu roku okolo 60 000 tysiecy jezdzac po calej polsce.i tak sie zastanawiam bo wczesniej z subaru nie mialem niestety nic wspolnego jakie przebiegi robicie swoimi brykami i jak np auta po 100 000 sie maja i jakies moze maxymalne przebiegi ktos zrobil czy doswiadzczyl.i jak sie subarynki miewaja po takich przebiegach. :?:

milego dnia wam wszystkim zycze

foresterumowicz :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

106 tys - kupilem 3 tygodnie temu impreze 94' - wiec na temat uzytkowania póki co sie nie wypowiadam :)

Pzdr

Tomek

 

impra po 10 latach ciekaw jestem jak blachy :?: bo bebechy pewnie to swoje w d dostaly hm :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w foresterze turbo jest 118 000 rok 98.

Kupiłem niedawno i na dzień dobry wymieniłem łączniki stabilizatora z przodu, oraz gumy stabilizatora i tylne amortyzatory... Ostatnio też sprężyny po dupka siadła.

Z tego co wiem, ostatni właściciel przed sprzedażą był zmuszony wymienić sondę lambda.

 

Odpukać, auto w tej chwili chodzi pięknie.

 

PS

Jestem ciekaw jaki dokładnie silnik i w jakim aucie zrobił te 360 000 km

 

Pozdrawiam

 

EDIT

 

46kkm + przeczytaj uważnie post

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101918

 

Tamten temat odnosi się do zupełnie innego tematu- do gawarancji.

Z tego co zajażyłem, to ten ma się tyczyć granicznej żywotności silników i wytrzymałości subaru.

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj serdecznie czy w miedzy czasie forys dawal znaki jakies do nerwow

Generalnie nie, ale mam go od 110 000 ( w tym czasie wg książki serwisowej nie były wykonywane naprawy poza przeglądami )

u mnie:

wymiana uszczelniaczy przy rozrządzie ( zapomnieli wymienić przy zmianie rozrządu - dzięki czemu wymiana dwóch uszczelek po 20 pln kosztowała 300 )

wymiana łączników stabilizatora - choć nic jeszce nie stukało - tak zapobiegawczo

 

jedyne co się dzieje: śmierdzi - ale to chyba dezynfekcja klimy

i szarpie przy wciskaniu gazu...tak powyżej 3000 obrotów.

 

Nad tym drugim pracuję - choć wcześniejszy post o spływaniu tłoków po zmianie wydechu mnie zaniepokoił ( zmieniona rura środkowa i tłumik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jestem ciekaw jaki dokładnie silnik i w jakim aucie zrobił te 360 000 km

 

Pozdrawiam

 

...

 

EJ-22 (136 KM, B4-16V, EMPI) do ok. 150kkm w CH, reszta w PL, na mineralnym Quaker-State Super Blend 10W-30.

I powiedziałbym, że chce jeszcze.

 

P.S. Do Dyrekcji: Należnośćzakampanięreklamowąproszęuiścićterminieniedłuższymniż14dninrkontanaPW.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

106 tys - kupilem 3 tygodnie temu impreze 94' - wiec na temat uzytkowania póki co sie nie wypowiadam :)

Pzdr

Tomek

 

impra po 10 latach ciekaw jestem jak blachy :?: bo bebechy pewnie to swoje w d dostaly hm :?:

 

Blachy zdrowe ( o dziwo zdrowsze niż w Polo Classic 97') - a silnik - spoko - bo to cywilna impreza 1.8 :) więc myśle że przy dobrym użytkowaniu dokręci spokojnie do 300 tys.km

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11tyś :) Nic sie nie dzieje hehe

 

No, szkoda, żeby się działo! :lol:

 

Taż wtedy nieszczęsna Dyrekcja (w asyście delegacji małych, żółtych ludzików) musiałaby do Częstochowy na kolanach w pokucie zapitalać chyba... :wink: ...a po powrocie zająć się sprzedażą aut włoskich, hiszpańskich lub francuskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester I - 17200 km

Forester II - 15467 km

 

Czas eksploatacji od 12.2004.

 

Usterka jedna przy obiorze samochodu nie zauważyłem bo byłem za bardzo podniecony :wink:

Kierownica była trochę na bakier jak się jechało prosto - ale Panowie z

serwisu Subaru w Gdańsku uleczyli mojego Leśnika przy okazji przeglądu 15000 km.

 

Poza tym ok - ale co mogło by się dziać przy tych przebiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX - 2700 :)

Własnie dziś zmieniłem olej i panowie w serwisie poprzyczepiali mi te wszystkie kawałki samochodu, które odpadły w pierwszym miesiącu użytkowania :) Konkretnie to kilka spinek, jakieś zaślepki (plate cover było na jednej napisane co wypadła spod komory silnika :shock: ), podpieli wiązkę elektryczną pod kierownicą która mi na nogi spadała, wsadzili na miejsce powyginane blaszki przy zaciskach hamulcowych itp. Nie uporali się tylko ze świergotaniem w okolicach strefy, która oddziela przedział pasażerski od bagażowego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...