Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaz to jest przeciez z serii Race Driver, a tam realizm raczej byl chwalony...?

Owszem był chwalony... a później wyszły GP Legends, Life For Speed, GTR1/2 oraz rFactor.

 

W "Colina" na pierwszym roku studiów też śmigałem z wypiekami na twarzy a po przesiadce na "RBR" wolałbym pograć w coś na komórce zamiast jeździć w gry z nazwiskiem Mistrza w tytule.

 

Codemasters robi arcade`ówki. Kropka.

 

 

P.S.

Chętnie odszczekam to co wyżej napisałem bo gier z dobrą fizą ciągle jak na lekarstwo... Ale jak słusznie zauważył aflinta, drifting "szufladą" nie nastraja zbyt optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już wspominałem - ostatnio pocinam trochę w ToCA Race Driver 3. Co do realizmu, to po włączeniu czego się tylko da (pułapki żwirowe, itp.) jeździ się naprawdę fajnie (ciężko znaczy). Gdyby ktoś chciał fajną gierkę, za niewielkie pieniądze, to polecam.

 

Do RBR3 nie mam porównania, bo mało jeździłem w RBR, ale w ToCa 3 fizyka nie jest zła, wiem co mówię, bo testowałem dziś CMR Dirt.

 

Aha, zmiana z automatu na manual dużo zmieniła w sposobie mojej jazdy (wejścia i wyjścia z zakrętów głównie)... czego się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jest tylko rbr i tyle

best of the best of the best of the best

doskonała gra - tylko trzeba się wgryźć w ustawienia...

albo ściągnąć

absolutnie nie da się się jeźdźić po pijaku!!!!!!

jak w życiu...

fiza zajeb......, http://rbr.onlineracing.cz/index.php

a w polsce

http://www.cmr3.pl/

polecam gorąco - ja to osobiśce chusteczkowe czasy ale naprawdę można poczuć temat

 

najlepsza gra rajdowa ever

 

richard...rip...szacun....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...