Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam grę "Wiedźmin"

Również się podpisuje pod tym, i to dwoma rencyma :mrgreen:

 

Ile treści można w 177 KB zmieścić :!: :!: :!:

Rzeczywiście, daje rade, teraz obadaj to: http://rusma.spb.ru/game/kkrieger-beta.zip - 95 kb :!: Gra o grafice Doom3 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo to nie wyłączanie PLAYA 1 przez 3 tygodnie, bo grałem bez kostki pamięci na pożyczonym w ruską zcrackowaną wersję...

 

Gran Turismo to jedyny powód, dla którego kupiłem playa 2 (no i SINGSTAR :D )

 

Szkoda, że następna część będzie tylko znowu na playa3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalicie Wiedzimina, to powiedzcie mi tylko czemu ten Gerald tak koślawo biega? On tylko biega czy ma też może inne środki lokomocji?

 

 

obczajcie :shock:

 

I? Wygląda jakby nic się nie zmieniło poza ukoszeniem grafiki, dźwięku silników i nowymi autami (w tym co ciekawe Ferrari).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wiedźmin ma być taki nudny? Akcji ciut - w sumie bardzo prosta, a więcej czasu tracę czekając na załadowanie się następnej planszy. Pierwszy raz gram w ten typ gier jak Wiedźmin i chyba wiem dlaczego wcześniej mnie nie kusiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik brzmi jak mikser...

Nie to co w FORZA2 :razz:

Będą w końcu uszkodzenia w GT5 ?

W GT4 już miały być, więc nie zdziwie się jak w GT5 też nie będzie...

Raga, póki nie dotrzesz do Wyzimy to troszke może nudzić, im dalej tym lepiej :)

Dema nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wiedźmin ma być taki nudny? Akcji ciut - w sumie bardzo prosta, a więcej czasu tracę czekając na załadowanie się następnej planszy. Pierwszy raz gram w ten typ gier jak Wiedźmin i chyba wiem dlaczego wcześniej mnie nie kusiło...

 

Wydaje Ci sie że gra jest prosta :) No chyba że zacząłeś grac od poziomu prostego :P

 

Och wam dogodzić, jak etapy się łdują to pytacie dlaczego się łądują... jak dogrywa w czasie gry to pytacie dlaczego się tnie, Nie cięło by się ja by ilość grafiki byłą taka jak w "Knight Lore".

A akcie I masz ogromną wioskę po której możesz dowolnie biegać i tylko ładuje sie po wejściu do chaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...