Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

W podobnych klimatach byla jeszcze "wiedzmin: gra wyobrazni" czy cos takiego :lol:

A pamieta ktos jeszcze Fallout'a :?: Po wyjsciu Morrowind, modlilem sie zeby ludzie z Bethesda Softworks zajeli sie Falloutem 3 i zrobili go a'la Morrowind, i co :?: Okazuje sie ze zajeli sie tym tematem, Fallout jako Massive Single First Person Perspective Rolle Playing Game (MSFPPRPG :lol: ) nie moge sie doczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista Subarynek w japońskiej wersji GT4:

 

SUBARU

360 ('58)

Impreza WRX STi Sedan (Version V) ('94)

Impreza WRX STi 22B (Version VI) ('98)

Impreza WRX STi Coupe Type-R (Version VI) ('99)

Impreza WRX STi Sedan (Version VI) ('99)

Impreza WRX STi Wagon (Version VI) ('99)

Impreza WRX STi Rally Car (Version VI) ('99)

Impreza WRX STi Sedan (Version VII) ('00)

Impreza WRX STi SportWagon (Version VII) ('00)

Impreza WRX STi Prodrive Style (Version VII) ('01)

Impreza WRX STi Rally Car Prototype (Version VII) ('01)

Impreza WRX STi Rally Car (Version VII) ('01)

Impreza WRX STi Sedan (Version VIII) ('02)

Impreza WRX STi Sedan Spec-C (Version VIII) ('04)

Impreza WRX STi Rally Car (Version VIII) ('03)

Impreza WRX STi Super Touring Car ('01)

Impreza WRX STi (Cusco Advan JGTC '03)

Legacy GT-B ('96)

Legacy B4 2.0GT ('03)

Legacy B4 2.0GT Spec-B ('03)

Legacy B4 3.0R ('03)

Legacy B4 Blitzen ('00)

Legacy B4 RSK ('98)

Legacy Touring Wagon GT-B ('96)

Legacy Touring Wagon B4 2.0GT ('03)

Legacy Touring Wagon B4 2.0GT Spec-B ('03)

Legacy Touring Wagon B4 3.0R ('03)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout rulez.Te dziesiątki godzin spędzonych na miażdzeniu Super Mutantów i raidersów, Do dzisiaj lubie czasem sobie zagrać :). Ale nie jestem do końca przekonany do Fallouta FPP. Może to sie zmieni jak go zobacze na żywo.

Obecnie bawie sie w Counter Strike Source ....i zaskoczenie niemiłe: nigdzie nie ma takiego chamstwa jak na polskich serwerach :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatno troche gram w sieci w cmr 4 ale nie mam mozliwosci zakladania gier (wew IP firewall itd itd :/ ) moze ktos z forumowiczow tez w to grywa ( i ma mozliwosc zakladania gier w necie) i moze bysmy pograli razem w forumowym gronie ? :) moze jakis maly turniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatno troche gram w sieci w cmr 4 ale nie mam mozliwosci zakladania gier (wew IP firewall itd itd :/ ) moze ktos z forumowiczow tez w to grywa ( i ma mozliwosc zakladania gier w necie) i moze bysmy pograli razem w forumowym gronie ? :) moze jakis maly turniej 8)

Proponuję kliknąć tu: http://www.cmr3.pl/forum/index.php :wink:

Znajdziesz tam dwie ligi on-line (CMR i RBR) oraz spotkasz 835 fanów wirtualnego rally 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatno troche gram w sieci w cmr 4 ale nie mam mozliwosci zakladania gier (wew IP firewall itd itd :/ ) moze ktos z forumowiczow tez w to grywa ( i ma mozliwosc zakladania gier w necie) i moze bysmy pograli razem w forumowym gronie ? :) moze jakis maly turniej 8)

 

a jakie ma min. wymagania CMR 4 :?: bo mój komp to juz prawie antyk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliście się w jakiejś grze z torem NURBURGRING !!

Chodzi mi o wierne odwzorowanie toru rzeczywistego w grze.

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam.

 

O ile pamiętam to Gran Turismo 4 (premiera 9 marca) będzie miało ten tor.

Tutaj jest kilka fotek realizacji: http://gry.interia.pl/news?inf=567292

Oczywiście gra tylko i wyłącznie na PlayStation 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was orientuje się, czy w GT4 da radę pograć na komputerze?? Tzn chodzi mi o emulatory itp, i w ogóle jeśli by hulało to jaki sprzęt byłby w stanie udźwignąć wymagania gry na PS2? :)

Nie da się. Nie ma i (raczej) nie będzie żadnego emulatora. Poza tym seria GT oraz WRC nie pojawi się na PC bo firmy tworzące te gry siedzą w kieszeni Sony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was orientuje się, czy w GT4 da radę pograć na komputerze?? Tzn chodzi mi o emulatory itp, i w ogóle jeśli by hulało to jaki sprzęt byłby w stanie udźwignąć wymagania gry na PS2? :)

 

PS2 to 300MHz Procek EmotionEngine + 33MHz I/O Controller (znany wcześniej jako główny procesor PSOne, teraz dzięki niemu działa emulacja starego szaraka na PS2) + 32MB RAM + DVD-ROM prawdopdobnie dla dzisiejszych PC nie stanowi specjalnego problemu. Tylko o wiele więcej radości daje podpięcie kierownicy 900 stopni do konsoli, która stoi przypięta do 32" TV i głośników 5.1 i wtedy można się bawić :) Myślę, że z emulatorem mogą pojawić się jakieś problemy nie wspominając, że grę i tak musisz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was orientuje się, czy w GT4 da radę pograć na komputerze?? Tzn chodzi mi o emulatory itp, i w ogóle jeśli by hulało to jaki sprzęt byłby w stanie udźwignąć wymagania gry na PS2? :)

 

PS2 to 300MHz Procek EmotionEngine + 33MHz I/O Controller (znany wcześniej jako główny procesor PSOne, teraz dzięki niemu działa emulacja starego szaraka na PS2) + 32MB RAM + DVD-ROM prawdopdobnie dla dzisiejszych PC nie stanowi specjalnego problemu. Tylko o wiele więcej radości daje podpięcie kierownicy 900 stopni do konsoli, która stoi przypięta do 32" TV i głośników 5.1 i wtedy można się bawić :) Myślę, że z emulatorem mogą pojawić się jakieś problemy nie wspominając, że grę i tak musisz kupić.

 

Hm, PS2 ma 300 MHz, ale o ile się nie mylę to ten procesor jest 512 bitowy, kiedy dzisiejsze PC-towe procesory mają max 64... :) Zapewne to też ma "coś" do rzeczy ;) No cóż, poczekamy czy spece od "legalnego" oprogramowania coś poradzą na zabezpieczenia i jak będzie sprawa z emulatorami... W ostateczności trzeba będzie się zastanowić nad zakupem oryginału oraz konsoli, bo mi aż ślinka cieknie jak patrzę na screeny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, PS2 ma 300 MHz, ale o ile się nie mylę to ten procesor jest 512 bitowy, kiedy dzisiejsze PC-towe procesory mają max 64... :) Zapewne to też ma "coś" do rzeczy ;)

[/qute]

 

Bez przesady z tymi bitami :) tutaj jest specyfikacja:

http://www.pcvsconsole.com/features/consoles/playstation2.php

Można się licytować ilościami bitów, ale nie da się tego przełożyć bezpośrednio na wydajność. W przypadku PC zastosowanie softu 64 bitowego zamiast 32 bitowego (na prockach AMD64/Xeon Nocna/Niedługo też P4), może przyspieszyć część operacji, ale też część będzie się wykonywała wolniej.

 

No cóż, poczekamy czy spece od "legalnego" oprogramowania coś poradzą na zabezpieczenia i jak będzie sprawa z emulatorami... W ostateczności trzeba będzie się zastanowić nad zakupem oryginału oraz konsoli, bo mi aż ślinka cieknie jak patrzę na screeny :(

 

Ale kradzież nie jest wyjściem. Czy jak widzisz jakieś STI i ślinka Ci na nie cieknie to je sobie bierzesz? Przecież to jest to samo! Ceny PS2 poleciały na łeb na szyję, gra też majątku nie kosztuje (co nie znaczy, ze razem to wsystko jest tanie - choć to też pojęcie względne). Myślę, że najlepiej podobne zagrania podsumował Kazik Staszewski na okładce jednej ze swoich płyt, przez grzeczność tekstu tego jednak nie przytoczę. :>

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...