Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

W tym nie wiem wiem jaki mechanizm siedzi, jest totalnie no name, nawet nieśmiertenego "stainless steel" ani tym bardziej "made in china" napisane na nim nie ma, ale jest SVX-owy i wreszcie dotarł do mnie z Hong-Kongu :yahoo:

 

$(KGrHqJ,!qgFHJY60(7)BR0B2EIJYg~~60_57.J

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hmm i czas mi się przyznać nie wiem czy to choroba czy miłość zbieram wszystko co ma logo Subaru wszystkie modele RC i resoraki Subaru musza koniecznie stać na moim biurku mimo ze nie ma miejsca jak i widząc w sklepie kolejny inny model Subaru muszę go kupić dodając go do kolekcji. Niekiedy wertuje kolejne strony aukcji w poszukiwaniu tylko czegoś co będzie przypominało mi moje Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tak to juz jest Wieczorem " kochanie ide wyniesc smieci " i cyk do garazu wsiadam zapalam hmmmmmm hmmmmm wysiadam patrzę z lewej z prawej ok ok maska w gore moze troszkę szmatka tu i tam o kurwa liść na podszybiu i tak cyk 2 godzinki pykly i jedna myśl a moze by cos zmienić poprawić i dzwoni tel " gdzie jesteś wyszedłeś 3 godziny temu kocie już wracam już wracam " i tak cały czas super hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

 

 

Eeee czy to normalne, że w pierwszy dzień posiadania Subaru wstałem wcześniej, jechałem do pracy okrężną drogą i z wyłączonym radiem ?

Jeżeli wydech nie jest seryjny, to jak najbardziej reakcja prawidłowa  :)

 

 

Kiedy to mija ?

To zależy od ilości wprowadzanych modyfikacji ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee czy to normalne, że w pierwszy dzień posiadania Subaru wstałem wcześniej, jechałem do pracy okrężną drogą i z wyłączonym radiem ? :huh:

 

Kiedy to mija ? ;)

Nigdy. Poczekaj na zimę.

Zanim się opamiętasz, przed domem będzie stać drugie Subaru :biglol::yahoo:

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee czy to normalne, że w pierwszy dzień posiadania Subaru wstałem wcześniej, jechałem do pracy okrężną drogą i z wyłączonym radiem ? :huh:

 

Kiedy to mija ? ;)

Ja wielbicielkę Subaru - wożę do żłobka ... rano... ,a żłobek wiesz gdzie jest ... Musze wracać przez dwa ronda żeby się silnik rozgrzał i zimnego nie zostawiać :P

A kupiłem Subaru z 11 lat temu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...