Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupiłem auto chciałem zamontowac radio ale postanowiłem że jednak nie i słucham sobie silczka jak pracuje 1.2 3 cylindry 3 zawory na cylinder :) ładnie brzmią

i nie wiem czemu ciągle macam/sprawdzam czy włączone są światła choc nie musze ich włączac i wyłączac bo same gasną po zgaszeniu auta-znaczy mam je ciagle włączone od xxxxx czasu a i tak ciągle je sprawdzam ...może to uraz po Audi 80 gdzie zawsze trzeba było wyłączac po zgaszeniu auta bo pozycje zostawały :huh:

 

a i w okolicy mam pewne mmiejsce zbliżając się do końca terenu zabudowania (wyjazd z miasta) jest spora górka i jeśli ktoś jest za mną a jeździ się tam dośc wolno bo kostka itd...to robię redukcję 2 but 5000obr >3 i but i tak do 80 czasem 90 km/h i tylko uśmieszek patrząc w lusterku jak czasem prubują mnie dogonic :)

niby niewiele 75 koni ale 800kg :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na myjni uświadomiłam sobie taką rzecz:

 

Od sierpnia zeszłego roku, czyli od zakupu auta, nigdy nie pozwoliłam komuś innemu go umyć :P

Zawsze robię to sama. :wub:

 

Męska pomoc od razu jest poganiana i ignorowana :P

Ostatnio zabroniłam mu nawet umyć dywaniki gumowe po zimie karcherem.

 

Albo tak bardzo uwielbiam to robić, albo wierzę że sama zrobię to najlepiej :huh:

Edytowane przez Albi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wiem czemu ciągle macam/sprawdzam czy włączone są światła choc nie musze ich włączac i wyłączac bo same gasną po zgaszeniu

 

Od sierpnia zeszłego roku, czyli od zakupu auta, nigdy nie pozwoliłam komuś innemu go umyć :P

 

U mnie przynajmniej raz dziennie musi nastać kompletna cisza(wraz z wyłączeniem nawiewu), żeby osłuchać, czy nic dziwnego nie dzieje się z silnikiem

 

a dzisiaj rano o 5, wyjeżdżając na 5 dni poszedłem ją obejść i pogłaskać o wschodzie słońca :D

 

 

Ten dział jest o zboczeniach, a nie o normalnych zachowaniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...