Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny i hopaki.

Mój ojciec od jakiegoś czasu szuka robótki.

Nie jest żadnym inżynierem, magistrem czy doktorem rehabilitowanym, ale jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym ;)

Z wykształcenia spawacz/ślusarz (chyba). Tak czy inaczej pół życia przepracował jako spawacz.

Ma sporo uprawnień w dziedzinie spawalnictwa (migi, tigi i takie inne bajery, o których ja nie mam pojęcia, jemu nie są obce).

Ostatnio zrobił jakiś kurs SEP. Również prace budowlane nie są mu obce.

Dodatkowo powiem, że jest uzdolniony plastycznie (Jakby ktoś chciał na ścianę ładny obrazek w oleju na płótnie ;))

Dysponuje prawem jazdy kat. B i samochodem typu kombi na podtlenek LPG :)

Pracy szuka raczej w okolicy Tychów, Katowic, ogólnie w aglomeracji śląskiej.

Podejrzewam, że tripy po Europie również nie będą mu straszne.

Pomóżcie kto może.

Piszcie pw lub:

pajac_am@wp.pl

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję pracy.

 

Dziewięcioletnie doświadczenie w pełnej posprzedażowej obsłudze klienta. Dwa lata w windykacji trudnej, rok jako kurier rowerowy. Od ponad pół roku zajmuję się sprzątaniem mieszkań/domów/firm zarówno po budowie/remoncie jak i okresowym standardowym sprzątaniem. Od  kilku dni sprzedaję to co w sygnaturce pod postem. Pracowałem w takich i dla takich firm jak Top Market, Orange, Nescafe, Intrum Justitia, Feel The Chill. Współpracowałem z Panią Aleksandrą, naszą najsłynniejszą sopranistką i śpiewaczką operową.

 

Język angielski znam w stopniu średnim. Biernie francuski, rosyjski, niemiecki - jeśli będą potrzebne, mogę się spiąć i szybko poduczyć - nie używałem ich od dobrych kilku lat. Mam maturę i trzy lata studiów prawniczych za sobą. Prawa jazdy chwilowo brak. Z komputerem jestem za pan brat.

 

Nie interesuje mnie aktywna sprzedaż i pozyskiwanie klientów. Praca - zależnie od wynagrodzenia, może być i na drugim końcu Polski a nawet za granicą. Umowa? Lepsza dobra śmieciówka niż dziadowski etat. Dni i godziny pracy nie mają znaczenia - pracuję tak samo dobrze w nocy jak i w święta. Jestem dostępny od zaraz.

 

Proszę również o pomoc w poszukiwaniach, może ktoś z Waszych znajomych szuka kogoś takiego jak ja?

 

Info proszę na PW, mail piotr.pawel.buczek@icloud.com lub numer 7 9 8   8 1 3   7 7 8. Sprawa nad wyraz pilna.

 

Dziękuję z góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny i hopaki.

Mój ojciec od jakiegoś czasu szuka robótki.

Nie jest żadnym inżynierem, magistrem czy doktorem rehabilitowanym, ale jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym ;)

Z wykształcenia spawacz/ślusarz (chyba). Tak czy inaczej pół życia przepracował jako spawacz.

Ma sporo uprawnień w dziedzinie spawalnictwa (migi, tigi i takie inne bajery, o których ja nie mam pojęcia, jemu nie są obce).

Ostatnio zrobił jakiś kurs SEP. Również prace budowlane nie są mu obce.

Dodatkowo powiem, że jest uzdolniony plastycznie (Jakby ktoś chciał na ścianę ładny obrazek w oleju na płótnie ;))

Dysponuje prawem jazdy kat. B i samochodem typu kombi na podtlenek LPG :)

Pracy szuka raczej w okolicy Tychów, Katowic, ogólnie w aglomeracji śląskiej.

Podejrzewam, że tripy po Europie również nie będą mu straszne.

Pomóżcie kto może.

Piszcie pw lub:

pajac_am@wp.pl

 

Dzięki

Mobilny ?? Praca np. Katowice ?? spawał kiedyś duże średnice rury preizolowane ?? jakieś uprawnienia akpia ?? gdzie pracował do tej pory ?? może coś uda się pomóc, bo Teść szuka kogoś do spawania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sukinsyna do współpracy. Kogoś pozbawionego zasad moralnych, kto ma dobre gadane. A najlepiej do tego znajomości wśród policjantów, laweciarzy, domów pogrzebowych itp, a jak nie ma, to umie pozyskać. W ogłoszeniach to się nazywa "przedstawiciel do spraw odszkodowań", ale żeby nie owijać w bawełnę, to chodzi o to, co powyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej? Trzeba umieć dotrzeć do pokrzywdzonych w wypadkach i zagadać tak, aby wcisnąć umowę nad stygnącymi zwłokami... tak to działa. A, i jeszcze trzeba być pierwszym i umieć podkładać nogi innym sprytnym, co lecą z inną umową. Za to można zarobić i to całkiem sporo. Właściwie to górnego limitu zarobków nie ma. Lokalizacja nieistotna, może być cała Polska.

Jak coś więcej to na priv poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więcej? Trzeba umieć dotrzeć do pokrzywdzonych w wypadkach i zagadać tak, aby wcisnąć umowę nad stygnącymi zwłokam
Byli tacy w Łodzi, co docierali jeszcze szybciej do klienta za pomocą pawulonu. Determinacja stała się przyczyną takiej kreatywności. :unsure:  :toobad:  :facepalm:  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więcej? Trzeba umieć dotrzeć do pokrzywdzonych w wypadkach i zagadać tak, aby wcisnąć umowę nad stygnącymi zwłokam
Byli tacy w Łodzi, co docierali jeszcze szybciej do klienta za pomocą pawulonu. Determinacja stała się przyczyną takiej kreatywności. :unsure:  :toobad:  :facepalm:  

 

No cóż... czysto ekonimiczne podejście, skoro jest popyt na takiego klienta.... trzeba zapewnić i podaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

Wiek 33 lata. Doświadczenie motoryzacja  od dziecka w warsztacie Ojca Blach-Lak. Jako student, emigracja pracowałem  6 lat w USA bez wytchnienia warsztat blach -lak oraz budowy.

Szukam osoby zainteresowanej stworzeniem oddziału lub filii firmy na terenie Podkarpacia, Małopolski, Lubelszczyzny  bądź stolicy Podkarpacia Rzeszowa.

Branża najchętniej motoryzacyjna (chemia, lakiernictwo, wyposażanie warsztatów, detaling, oponiarstwo), mam w tym doświadczenie i wiele kontaktów.

2 lata ASO Toyota prowadzenie działu B/L.

Jestem otwarty na inne propozycje.

Możliwy wkład własny niewielki ale wchodzi w grę. Posiadam auta osobowe oraz budynek w stanie surowym. Budynek planuję na koniec lata 2014 wykończyć ok 100 m2.

Mogę również przyjąć propozycję przedstawiciela handlowego, sprzedawcy, bądź otwarcie usług na zasadach filii, oddziału.

Jestem zmotywowany, sumienny, uczciwy, lojalny, stały. Nie lubię zmian w sensie przeskakiwania z kwiatka na kwiatek. Cenię  pozytywne nastawienie, dobrą atmosferę i energie w działaniach. Nie ma rzeczy niemożliwych.   Jeśli dałoby się pracowałbym pewnie dalej tam gdzie pracowałem. Niestety wyszło jak wyszło. Zmiana dyrektora zarządzającego a wraz z nim prawie całej kadry. Ostatni rok czasu poświęciłem się dzieciom i budowie. Chciałem umożliwić Żonie kontynuowanie kariery zawodowej. Okres bezcenny, czas jednak wrócić do Żywych i zacząć coś robić. Dzieci staną się państwowe przynajmniej przez kilka godzin dziennie :D .

 Rozważam również wyjazd "za granicę". Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o propozycję. Znając realia tamtego rynku i możliwości z radością przyjmę propozycje pracy w warsztacie lub na budowie. Byle byłaby uczciwa i na czas zapłata za powierzone i  wykonane zadania.

 

Na dowód doświadczeń z życia mogę wysłać fotki z pracy, szkoleń.

Na ten moment  1:15 AM to chyba tyle. ;)

Pozdrawiam

 

 

Osoby zainteresowane, proszę o kontakt:

Przemysław Drabik

e-mail: przemyslaw_drabik@wp.pl

tel: 791-757-331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM PRACY

 

Witam Wszystkich:) nie spodziewałem się takiej sytuacji...Ale za pewne nikt się takich rzeczy nie spodziewa

Bezrobotnym nie byłem właściwie nigdy- dotychczas pracowałem jako robotnik fizyczny w zakładzie produkcyjnym na wszelkich szczeblach...Od zwykłego Fizola do Fizola na stanowisku :)

Niestety z przyczyn dla Mnie nie zależnych a raczej dyrekcji, która postanowiła drastycznie obniżyć koszty- kosztem naszych zarobków- zdecydowałem się odejść...Tym bardziej, iż szykowała Mi się robota u Naszych zachodnich sąsiadów, która także nie wypaliła...W związku z powyższym mając nóż na gardle i chcąc zapewnić byt dla Mnie i swojej rodziny- Szukam Pracy :)

 

Czego konkretnie- co potrafię?

Zawsze pracowałem(pomijając wojsko i inne epizody) jako pracownik fizyczny w zakładzie produkcyjnym...Mam uprawnienia na wózki widłowe...obsługa komputera (praca również w magazynie tejże firmy) mierzyć/liczyc/kalkulować coś tam wytoczyć czy pospawać także potrafię :)

Aktualnie przeglądam oferty typu kierowca/kurier...Może nawet przedstawiciel handlowy czy sprzedawca w ajkimś punkcie....Nie mam w tej materii doświadczenia aczkolwiek Ci co Mnie już poznali- wiedzą, ze gadane mam...a i z prezencją chyba nie ma aż takiej tragedii :)

Chęci są...Lubie się uczyć i zdobywać nowe doświadczenie :)

Poza tym...Finanse ważna rzecz więc nie ma co wybrzydzać :)

 

Mam również pomysł na dobry biznes...Był plan rozkręcenia Go- gdyby fundusze z wyjazdu za granicę dopisały...Niestety nie dość, ze nie ma funduszy to i samego wyjazdu nie ma..Więc plan póki co zostaje tylko w głowie...Poczekamy :)

 

Byłoby świetnie znaleźć pracę jako kierowca...Z naciskiem nawet na Swoje własne pudełko, na które spokojnie można przyjąć reklamę ponieważ rzuca się w oczy i łamie karki nie gorzej niż Szubaru:)

Coś porozwozić/ dostarczyć/ odebrać/ zawieźć itp...Reklama na pudełku mogłaby w tym czasie również pracować...

nie wiem co jeszcze dopisać/ jakby ktoś coś słyszał w aglomeracji śląskiej to proszę o info..Moze być PW lub tel. 664 734 988 :)

Pozdrawiam i dziekuje

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, poszukuję pracy na okres wakacyjny, najlepiej za granicą, rodzaj pracy bez konkretnego znaczenia, może być budowa, zbiory itp. Trochę o mnie, jestem 20 letnim studentem pierwszego roku transportu na Politechnice Świętokrzyskiej, studiuję zaocznie, Pracowałem w salonie samochodowym Fiat,Alfa,Lancia,Jeep jako asystent do spraw sprzedaży ponad pół roku więc mam obycie z klientem jak i z prezentacją oraz sprzedażą produktu, aktualnie od 1,5 miesiąca pracuję na magazynie w hurtowni motoryzacyjnej InterCars, wcześniej miałem także epizody z pracą fizyczną na budowie itp. Żadnej pracy się nie boję i nie wstydzę, praca przecież nie hańbi zresztą widać że z wygodnego fotela i garnituru gdzie praca fizyczna to było podpisanie się długopisem na kawałku papieru zamieniłem na magazyn gdzie trzeba targać części. Jeżeli ktoś miał by oferty pracy za granicą na okres wakacyjny bo to mnie głównie interesuje choć nie wykluczam propozycji pracy gdzieś w Polsce o przyzwoitych zarobkach bym utrzymał się w danym mieście, proszę o kontakt, chętnie wyślę swoje CV i List motywacyjny. Sory trochę się rozpisałem ale w pewien sposób chciałem zaprezentować swoją osobę może ktoś był by zainteresowany mną jako pracownikiem. Pozdrawiam Kaspar93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Bardzo chcę zmienić pracę i pomyślałem, że nie zaszkodzi spróbować nieco mniej konwencjonalnych metod niż rozsyłanie CV - choć oczywiście wysyłania CV nie zaniecham :-)

 

INFORMATYK - w branży od 12 lat, najpierw na stanowisku informatyka, od 2004 r. aż do dziś na stanowisku Administratora Systemu Informatycznego. Studia skończyłem na AGH, choć przyznaję, że nie informatykę. Uczestniczyłem w kursie Microsoft MS2274+MS2275, po czym zdałem egzamin "70-290 - Managing and Maintaining Microsoft Windows Server 2003 Environment", uzyskując w tym zakresie tytuł MCP - Microsoft Certified Professional.

 

Zatrudniony jestem w dużej firmie budżetu państwa i jestem tam rodzajem głównego informatyka/administratora. Firma ma ok. 260 stacji roboczych w moim budynku, we wszystkich oddziałach w południowej Polsce ponad 600 stacji i ok. 20 serwerów, więc jest co ogarnąć umysłem ;-) Generalnie moje kierownictwo zawsze oczekiwało, że informatyk ma się znać na "wszystkim", więc muszę się zajmować naprawdę wszystkim: od serwerów i sieci LAN do czyszczenia komputerów z kurzu i przeciągania kabli. Jedno zastrzeżenie: NIE jestem programistą, robię wszystko z dziedziny informatyki POZA programowaniem.

 

Nie przepiszę tu CV, więc naprawdę w WIELKIM skrócie, hasłowo, czym się zajmuję i na czym się znam - jest tego dużo więcej:

  1. serwery - planowanie, zakup, konfiguracja i instalacja, eksploatacja, serwis
  2. serwerowe systemy operacyjne - od Windows Server 2003 do 2012, historycznie także NT 4.0 i 2000
  3. systemy operacyjne stacji roboczych - od XP do Windows 7, historycznie także DOS, NT, Windows 9x, Windows 2000
  4. domeny Microsoft Windows, Active Directory, GPO
  5. kopie zapasowe, streamery - m.in. z wykorzystaniem Symantec/Veritas Backup Exec, BrightStor ARCserve Backup, Acronis, Symantec Ghost, Easeus, DMDE
  6. stacje robocze, laptopy, drukarki, skanery - planowanie, zakup, konfiguracja i instalacja, diagnostyka, serwis
  7. inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, nadzór nad licencjami i legalnością oprogramowania
  8. Microsoft SQL Server (od 2000 do 2005) - obsługa aplikacji pracujących pod kontrolą SQL Server
  9. antywirusy korporacyjne - ESET, G Data, Symantec
  10. Microsoft Exchange - wdrażanie i nadzór
  11. obsługa działów budżetowo-administracyjno-kadrowych, w tym Płatnika
  12. administracja sieciami LAN
  13. przetargi - tworzenie SIWZ, zasiadanie w komisjach przetargowych, nadzór dostaw
  14. tworzenie i prowadzenie dokumentacji dla nadzorowanych systemów
  15. helpdesk - pomoc użytkownikom w pełnym zakresie: od usuwania usterek na miejscu po konsultacje w zakresie skanowania i kopiowania płyt CD/DVD
  16. obsługa kwalifikowanych podpisów elektronicznych

Prywatnie (bo służbowo nie ma takiej potrzeby) interesuję się też następującymi zagadnieniami:

  1. środowiska wirtualne
  2. odzyskiwanie danych, zabezpieczanie danych do celów np. śledczych
  3. profesjonalna obróbka foto, video i audio

 

Rodzaj zatrudnienia: umowa na pełny etat, na czas nieokreślony. Oczywiście zrozumiem, jeśli ktoś będzie chciał najpierw zatrudnić mnie na czas określony, próbny, ale docelowo szukam stałej pracy.

 

Miejsce pracy: w Krakowie lub w niedużej odległości od Krakowa w kierunku południe, południowy wschód lub południowy zachód, czyli np. Skawina, Wieliczka jak najbardziej lub gdzieś w tych okolicach.

 

Liczę na to, że sporo użytkowników Subaru to ludzie majętni: część z własnymi firmami, część ma dobrze płatne prace, inni znów obracają się być może w kręgu ludzi na stanowiskach ;-) Może akurat ktoś poszukuje (bądź zna kogoś, kto poszukuje) godnego zaufania, solidnego i doświadczonego informatyka? Jeśli tak, proszę pisać, w razie poważnego zainteresowania chętnie prześlę CV i list motywacyjny.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam dostawcy, do lamp drewnianych a chodzi mi o stojaki lamp, jak ktoś się trudni toczeniem z drewna to na próbę zlecę robotę od zaraz na 50 sztuk, to samo na stelaże abażurowe, a jak masz jeszcze możliwość oklejenia to już bomba 100 sztuk od ręki, materiał do oklejenia mój. 


koledzy handluje może ktoś artykułami elektrycznymi ?? szukam zestawów montażowych do lamp stojących i wiszących tzw. zawieszki, jak ktoś może pomóc to proszę o prv 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam osoby do pomocy - najchętniej na stałe. Obowiązki:

- prawo jazdy

- montaże i demontaże sprzętu na imprezach

- pilnowanie magazynu

- najchętniej też z talentem typu photoshop lub montaże filmów - mogą być podstawowe

 

Praca tutaj : www.kameleon-light.pl

 

Proszę o PW lub mail na jacek@kam....ght.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Jako że mam dość dobrą motywacją (a dodatkowo połączoną z lekkim nadmiarem czasu wolnego), postanowiłam pójść do pracy (o ile tylko znajdę :)
Co do samej pracy to nie mam większych wymagać (jedynie nie fast food'y i nie rozdawanie ulotek - każda inna mile widziana). 
Czas jakim dysponuję obecnie to: wt,czw,pt (po 15:00) + wszystkie weekendy + wszystkie wolne + wakacje.

18 lat ukończone (w razie czego), prawo jazdy (kat. B) - jest, obecnie jeszcze uczę się w liceum ogólnokształcącym. Więcej informacji podam na PW

Jakby ktoś coś wiedział to poproszę o informację  ;) 

Pozdrawiam, 

Gabi
 

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Jako że mam dość dobrą motywacją (a dodatkowo połączoną z lekkim nadmiarem czasu wolnego), postanowiłam pójść do pracy (o ile tylko znajdę :)

Co do samej pracy to nie mam większych wymagać (jedynie nie fast food'y i nie rozdawanie ulotek - każda inna mile widziana). 

Czas jakim dysponuję obecnie to: wt,czw,pt (po 15:00) + wszystkie weekendy + wszystkie wolne + wakacje.

 

18 lat ukończone (w razie czego), prawo jazdy (kat. B) - jest, obecnie jeszcze uczę się w liceum ogólnokształcącym. Więcej informacji podam na PW

 

Jakby ktoś coś wiedział to poproszę o informację  ;) 

 

Pozdrawiam, 

Gabi

 

pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, 

 

Jako że mam dość dobrą motywacją (a dodatkowo połączoną z lekkim nadmiarem czasu wolnego), postanowiłam pójść do pracy (o ile tylko znajdę :)

Co do samej pracy to nie mam większych wymagać (jedynie nie fast food'y i nie rozdawanie ulotek - każda inna mile widziana). 

Czas jakim dysponuję obecnie to: wt,czw,pt (po 15:00) + wszystkie weekendy + wszystkie wolne + wakacje.

 

18 lat ukończone (w razie czego), prawo jazdy (kat. B) - jest, obecnie jeszcze uczę się w liceum ogólnokształcącym. Więcej informacji podam na PW

 

Jakby ktoś coś wiedział to poproszę o informację  ;) 

 

Pozdrawiam, 

Gabi

 

pw

 

odpisane  :) 

 

 

@Gabin, Widzę, że realizujesz plan :)

3mam kciuki- co bys nazbierała na to Swoje wymarzone....>STI :D

Dzięki  ;) 

Realizuję ;)  bo co innego mam robić (motywacja + nudy - skutecznie zmuszają do działań)   :P (już nie ma "nie ukończone 18 to dziękujemy") 

swoją drogą moi rodzice mają już bardzooo dość gadania o Subarce  :biglol: 

 

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAM PRACĘ w NORWEGII

Sales Representative

 

We seek a talented Sales Representative to join a reputable international company to grow our client base.

The successful candidate will be responsible for building and managing sales within the Diplomatic Channel through personal visits. The position is based in Oslo, with a possibility to travel to other Scandinavian countries.

 

RESPONSIBILITIES

 

·         Selling company products through calls and visits to foreign diplomatic missions and other institutions entitled to duty-free purchase,

·         Managing account relations through follow-up activities,

·         Identifying and resolving customer concerns,

·         Supervising the process of delivery of merchandise to customers in cooperation with the Headquarters and a local logistics partner,

·         Preparing action plans and schedules to identify specific targets, project the number, volume of sales,

·         Monitoring the market and identifying opportunities for further business growth,

·         Representing the company at various client and marketing events in Moscow.

 

FORMAL REQUIREMENTS

 

·         Experience in sales is a must supported by a strong business approach,

·         Understanding of the sales process, including prospecting skills and closing sales,

·         Ability to book appointmets via the telephone and to carry our cold calls,

·         Ability to evaluate customer’s needs and build strong sales arguments around them,

·         Self-confidence, strong organizational, verbal and written communication skills,

·         Practical computer skills of Microsoft Office , particularity Word, Excel,

·         Very good, practical command of English,

·         Valid driver’s license.

The peson we seek must be self-motivated, sales result-oriented, comfortable working with sales targets, and possess the ability to work without direct everyday supervision.

 

FOR THE SUCCESSFUL CANDIDATE WE OFFER

 

·         Opportunity to work with high-profile clients and build experience on an international level,

·         Retainer plus success fee,

·         List of prospects,

·         On-site training and professional marketing support,

·         Possibility to work with high-end exclusive products and world famous brands for goods such as alcohol, tobacco and cosmetics,

·         Dynamic and riendly international working environment.

 

Please submit your CV in English only with a recent photograph. - wystarczy info PW powiem na jaki adres wysłać CV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tichy - dziwię się, że mając takie umiejętności i do tego certyfikat Microsoftu musisz szukać pracy a nie praca szuka Ciebie ;)

Ja też się rozglądam za nową robotą i to co się dzieje na rynku to jakaś masakra.

Edytowane przez randall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@randall, cert MS z Win Serv 2003 to w zasadzie przeżytek, teraz póki co króluje WS2012, a to trochę inna bajka chociaż podstawy z WS2003 mogą ułatwić sprawę.

@Tichy, gdzie masz tą robotę? Może chcesz się zamienić? Bo ja też bym zmienił w zasadzie, znudziła mi się moja a ogarniam podobne rzeczy co Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 24 lata prawo jazdy kat b. Komunikatywny, wymarzona praca - wsiadam do auta jade pol polski na miejsce i zalatwiam co trzeba. Warunki pracy w polsce jak i płace nie pozwalaja mi utrzymac rodziny (male dziecko i kobieta) dlatego pisze do was drodzy forumowicze i pracodawcy z prosba o szanse na start dla mlodej rodziny. Podejme sie kazdej pracy byle zaczac stawac na nogi jestem nawet gotowy na przeprowadzke w inny rejon Polski. Byle by pracowac za normalne uczciwe stawki a nie za 5zl/h na stacji benzynowej bez umowy, ubezpieczenia i szacunku dla pracownika (tak wyglada praca dla mlodych ludzi w naszej kochanej Polsce) przynajmniej taka mam oferte pracy w moim miescie. Bede wdzieczny za kazde info i oferty pracy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...