Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho!

 

Rzadko sie udzielam ostatnimi czasy, ale jest potrzeba więc się zareklamuję:

 

Od niedawna jestem na powrót na moim rodzinnym Podlasiu, więc:

 

lat 32, szukam pracy w branży CNC jako operator/ustawiacz, względnie jako początkujący mechanik samochodowy (do przeszkolenia?) w podlaskiem najchętniej acz w Warszawie też rozważę jeśli coś się trafi.

 

Doświadczenie:

Rok na tokarkach 3 osiowych CNC (Fanuc) jako operator i przy produkcji prądnic, rozruszników firmie Denso w Birmingham UK.

Trzy lata jako ustawiacz/operator na frezarkach wielkoformatowych 3 osie, programowanie Fanuc i Mazatrol, branża aerospace, praca w duraluminium wszelkich maści i co nieco tytan i stal od święta. też w Birmingham, UK aczkolwiek tym razem dla firmy Thyssenkrupp Aerospace.

 

Nie jestem programistą, nie uczono mnie CAD/CAM'u, ale prosty program "z palca" oczywiście sieknę jak trzeba sobie np. łoże przygotować. Mam tez zrobione uprawnienia na widlaki gazowe i elektryczne. Wszystkie umiejętności i kwalifikacje robione w Anglii. Jeśli to cokolwiek dodaje do pakietu, to przez cały ogólniak i część studiów zaocznych pracowałem jako mechanik rowerowy remontując i składając pojazdy używane przywożone z zaprzyjaźnionego kraju niemieckiego w ilościach mnogich: kozy, górale, kolarzówki z flohmarktów i innych podobnych hausaufloesungów. Obliczam że przerzuciłem w tamtych latach około 2 tysięcy rowerów, także śrubki umiem kręcić trochę.

 

Języki angielski i niemiecki płynnie (pracowałem też ok. 2 lat w Niemczech jako helpdesk w branży IT)

 

Poza tym na boczku mam jednoosobową firemke zajmująca się tworzeniem grafiki głównie wektorowej, loga identyfikacje wizualne itp. Może kilka małych przykladów:

 

grafika na szafki:

http://fc07.deviantart.net/fs71/o/2011/ ... f42cde.jpg

koszulki rowerowe:

http://fc02.deviantart.net/fs71/o/2011/ ... ff93c7.jpg

ładna pani:

http://fc01.deviantart.net/fs71/o/2010/ ... 6b0f75.jpg

character design:

http://fc09.deviantart.net/fs71/o/2011/ ... b38fd0.jpg

malczyk:

http://fc02.deviantart.net/fs51/o/2010/ ... 3e707d.jpg

busik:

http://fc02.deviantart.net/fs46/o/2010/ ... c1011f.jpg

warszawska:

http://fc05.deviantart.net/fs70/o/2011/ ... 73d012.jpg

 

/posiadam pełny pakiet Adobe CS5 i ploter tnący wielkości A4, więc jeśli komuś jakaś mała nakleja czy coś to zapraszam.

 

Za wszelkie propozycje, sugestie wielkie dzięki, bo przecież każde dziecko wie, że:

"bez pracy nie ma subaraczy" ;)

 

Pozdrawiam,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję

ADMINISTRATOR SYSTEMU MONITOROWANIA USŁUG IT

Zadania:

 

administrowanie i rozwój systemu monitorowania usług IT,

monitorowanie poprawności działania monitorowanych usług IT,

analiza i przetwarzanie danych pod kątem optymalnej prezentacji,

tworzenie raportów,

współpraca z dostawcami oraz odbiorcami usług,

udział w projektach informatycznych.

 

Wymagania:

 

wykształcenie wyższe informatyczne lub wyższe o profilu informatycznym,

doświadczenie w zakresie monitorowania infrastruktury lub usług IT,

doświadczenie w administrowaniu aplikacjami do monitorowania usług IT,

doświadczenie w programowaniu w języku Perl,

doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux i Windows,

umiejętność sporządzania dokumentacji projektowej i eksploatacyjnej,

znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie treści technicznych i swobodną komunikację z dostawcami wsparcia.

 

Mile widziane:

 

doświadczenie w zakresie programowania w Java,

znajomość narzędzia HP Business Availability Center, HP Network Node Manager.

 

Oferujemy:

 

ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,

możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

 

Lokalizacja: W-wa

CV i LM -> rekrutacja@inteligo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

poszukuje pracy dla siebie i mojej kobity, 22 i 23 lata, po ogolniaku/technikum, z dobra matura ;)

ja dogaduje sie po angielsku, raczej ze wszystkimi i raczej o wszystko ;) troche znam niemiecki. moja to po rusku gada :D ale angielski nie jest jej obcy. praca koniecznie za zachodnia granica, ja troche lizlem mechaniki i budowlanki, Ona glownie pielengnacja kwiatow :) oboje mamy kursy na widlaka, prawo jazdy i szczere checi do pracy :) wybredni nie jestesmy, jezeli chodzi o stanowisko pracy, ale linie produkcyjne odpadaja. nie chce tez wyjezdzac za posrednictwem biura pracy... chcielibysmy prace na stale, moze byc (na poczatku) tylko dla mnie, z taka kasa co by wystarczylo na wynajecie swoich 4 scian i zycie ;)

moze akurat ktos kogos potrzebuje do siebie, albo wie o czyms :)

aha.. oboje mamy wyrobione numery SOFI - holenderskie NIP'y w pazdzierniku chyba wyrabialismy

 

prosze o wszelkie info na PW i z gory dziekuje za zainteresowanie tematem :)

 

ps zbieram na impreze :D

 

ps2 jestem w stanie odpalic pare stowek za zalatwienie pracy i/lub ogarniecie mieszkania itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie TVN CNBC business bym mnie interesowało, może bym tych Panów czegoś nauczył, bo głupoty wygadują straszne

 

A Ty ich zastąpisz i będziesz bardziej trafny niż Wróż Maciej z Ezo TV ??? :P :wink: :mrgreen:

pewnie w stosunku do nich mam choć odrobinę wiedzy nie wspominając o doświadczeniu i co najważniejsze nie opowiadam bzdur jak ci Panowie co są po kursie na doradcę finansowego z całym szacunkiem dla doradców (nie generalizuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam pracę:

 

- przedstawiciel handlowy

- region: Wrocław, głównie centrum - przynajmniej w początkowym okresie

- grupa docelowa: Klient biznesowy

 

Wymagania:

 

- doświadczenie w relacjach z Klientami (obowiązkowo)

- wysoka kultura osobista (lub dobre aktorstwo)

- biegła obsługa komputera, abyśmy w jakiś sposób mogli zarządzać projektem od strony obsługi

- dyspozycyjność telefoniczna

- realizacja celów rzecz jasna

- pewność siebie (nie sprzedajemy marzeń, obsługujemy konkretny sektor biznesu)

- osoba najlepiej mieszkająca we Wrocławiu

- mile widziana znajomość języka/ów obcych

 

Co oferuję:

 

- szkolenie

- laptop, telefon

- materiały reklamowe

- nielimitowany czas pracy, ale docelowo poszukuję osoby, z którą zostanie zawarta umowa o pracę - działamy na długoterminowych kontraktach

- nie będzie fajerwerków na początku: 2 miesięczny okres próbny, bez samochodu służbowego

- wynagrodzenie nie jest tajemnicą: dosyć niski próg spełnienia celów = 2000zł podstawy + wysokie premie za pozyskanie nowych Klientów. Przy odrobinie szczęścia można to zrobić w 1 dzień (mogę zdradzić jako wabik).

 

Wstępne info powinno wystarczyć. Po więcej szczegółów zapraszam na PW.

Oferta skierowana do konkretnych i ambitnych osób - nie dla ciekawskich. Jak to mówią "ciekawość, to pierwszy stopień...."

 

Ja mam wystarczająco pracy przed komputerem, więc chętnie utworzę stanowisko jeśli ktoś lubi nowe wyzwania i nie jest zwolennikiem "dnia świstaka", czy 8-godzinnej monotonii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plazermen, niemcy to jest ostatecznosc :P jakos nie bardzo mi lezy ten kraj.. jak bym mial tam pracowac to juz pewnie bym tam siedzial, rodzine jakas tam mam, ojciec ma znajomych, ale tam chyba szczescia nie znajde ;)

 

vert, tak z ciekawosci to w warszawie czy zakopcu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję zatrudnienia.

 

Rzeszów / okolice lub praca poza krajem.

 

Wykształcenie wyższe chemiczne. Roczne doświadczenie w pracy w laboratorium oraz w terenie. Język angielski poziom B2/C1.

Ponadto doświadczenie w sprzedaży, kontaktami z klientami (również na szczeblu międzynarodowym).

W związku z powyższym, chętnie przyjmę ofertę związaną z moim doświadczeniem lub jako doradca handlowy/ przedstawiciel faramceutyczny/ chemii lub pochodne tego typu. Wynagrodzenie oczekiwane na początek od 1700 na rękę.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam pracę osobie potrafiącej programować w Visual Basic

 

Jeśli ktoś potrafi,a do tego jest w stanie tworzyć przejrzystą dokumentację (jak dla 3 latków), potrafi komunikować się w języku angielskim - choć to nie wymóg to zapraszam, więcej danych na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - znow potrzebuje osoby na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji. Robota w Warszawie, projekty przeróżne od magazynów po duże zakłady i centra handlowe, mieszkaniówka itd. Potrzebuje kogoś kto umie nie tylko obsługiwać AutoCADa ale i coś policzyć (raczej duże coś), wie jak zbroić, ma doświadczenie i nie będzie wymagał ciągłego sprawdzania i korekt czyli nie jest to miejsce na pierwszą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...