Skocz do zawartości

Kolejny konkurs - 50.000 post .....


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug numeracji popelnilem post nr. 500.000 . Niestety poniewaz napisalem go na forum moderatorskim - jest widoczny tylko tam :cool:

Pozostaje zatem konkurs na "okragly milion" :mrgreen:

 

A co Wy tam robicie na tym forum moderatorskim? Pewnie masa wątków pt "Esteci", "Nie tylko subaru..."... I pewnie klną tam jak szewcy :mrgreen:

 

A potem mówią, że forum zamula ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fido__, my tam tylko i wylacznie mowimy sobie jacy jestesmy fajni i wspaniali :mrgreen: taki wiesz - kącik terapeutyczny :mrgreen:

 

O tak tak. I piszemy same grzeczne i wyważone posty, nie pozwalamy sobie na niewybredne komentarze pod adresem Forumowiczów i w ogóle :mrgreen:.

 

pumex1 - gratulacje za napisanie posta nr 500 000. Mi licznik już przeskoczył, a Tobie post nr 500 000 pozostanie na zawsze, a przynajmniej na bliżej nieokreśloną przyszłość 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 - gratulacje za napisanie posta nr 500 000. Mi licznik już przeskoczył, a Tobie post nr 500 000 pozostanie na zawsze, a przynajmniej na bliżej nieokreśloną przyszłość 8) .

Czegoś nie rozumiem, na tę chwile u mnie pokazuje iż użytkownicy napisali 408538 postów.

hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 - gratulacje za napisanie posta nr 500 000. Mi licznik już przeskoczył, a Tobie post nr 500 000 pozostanie na zawsze, a przynajmniej na bliżej nieokreśloną przyszłość 8) .

Czegoś nie rozumiem, na tę chwile u mnie pokazuje iż użytkownicy napisali 408538 postów.

hę?

 

A bo 92 tys nastukali moderatorzy na swoim forum :wink:

 

A na poważnie, pewnie reszta to offtop który nie jest chyba liczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jak zsumuję te posty to nie zgadzają się z liczbą postów umieszczonych w "Nasi użytkownicy napisali"

 

Bo po pierwsze jest jeszcze jeden dział, dostępny tylko dla moderatorów, a po drugie przez całe "życie" forum trochę postów zostało usuniętych.

 

Ok, satysfakcjonuje mnie taka odpowiedź :mrgreen: Nie mam więcej pytań, przynajmniej jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Harvester, numeracja postow jest nieco wieksza niz faktycznie zliczana - bazujac na numeracji postow w bazie to numer 600.000 ma...

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=600000#600000

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, numeracja postow jest nieco wieksza niz faktycznie zliczana - bazujac na numeracji postow w bazie to numer 600.000 ma...

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=600000#600000

:wink:

Oczywiście mod, to na pewno było ustawione :twisted:

 

A czemu tak się dzieje ? Offtop nie jest zliczany na liczniku na stronie głównej ?

Nie. Dyskryminują nas dobrych ludzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...