Skocz do zawartości

Kolejny konkurs - 50.000 post .....


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

konkurs na pewno się jeszcze nie skończył :?: bo jakoś dziwnie długo tego licznika nie ma, poprzednio było rach ciach i nawet nie wiedziałem kiedy...

było rach ciach, bo musieliśmy to i owo przedyskutować z Panią Moniquą. ;)

rzez osoby ktore zazwyczaj nie maja nic do powiedzenia na forum.

!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega ma racje łatwiej i taniej pisać posty po za tym ta nagroda to tylko dodatek do przyjemnosci korzystania z forum. Tak wogóle to ta nagroda nie jest znowu taka zeby sie o nia zabijać ja rozumiem gdyby zwyciezca miał dostac kurte Solberga która jest w sklapie SWRT wtedy posty napisane by zostały w ciagu dnia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motylki są godne zaufania.

:))

Kolega przez wrodzoną skromność i małomówność zapomniał dopisać "...ograniczonego" ;))

 

A poza tym, jak mawiał Włodzimierz Iljicz, "zaufanie rzecz dobra - ale kontrol jeszcze lepsza" :))

 

pzdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra. koniec głupot. to jest 50000 post. poproszę tego niespodziankowego byleniesrebrnego Legacy SW manual z reduktorem, którego oddam ojcu i wezmę w zamian spec.GT.

 

:mrgreen:

 

momencik..ugadalismy sie na 2,5 XT ..kolor do negocjacji..Ty poniedzialek , sroda, piatek...a ja reszte 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

momencik..ugadalismy sie na 2,5 XT ..kolor do negocjacji..Ty poniedzialek , sroda, piatek...a ja reszte 8)

ja jednak optuję za Legacy i z redukcją nieautomatyczną - tata na rybki jeździ :)

no chyba, że zostanę zwolniony od partycypowania w regulowaniu rachunków za paliwo... :roll: :P

 

p.s.: umowy z motylkiem nie mają mocy prawnej - w tych sprawach należy kierować się bezpośrednio do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

momencik..ugadalismy sie na 2,5 XT ..kolor do negocjacji..Ty poniedzialek , sroda, piatek...a ja reszte 8)

ja jednak optuję za Legacy i z redukcją nieautomatyczną - tata na rybki jeździ :)

no chyba, że zostanę zwolniony od partycypowania w regulowaniu rachunków za paliwo... :roll: :P

 

p.s.: umowy z motylkiem nie mają mocy prawnej - w tych sprawach należy kierować się bezpośrednio do mnie.

Tyy...skrzydlaty..teraz mi tu kota..motylka ogonem obracasz?? skrzynia ..moge sie zgodzic..tez se lubie prawo lapko pomachac..nie zawsze na "zegnaj"...ale 2,5 musi byc..i to XT..nie ma wyjscia...ja...drobinka nie jestem...a na ...yyy do Lesnika mi sie tak "w sam raz " wsiada..

.p.s .Motylek posiada osobowosc prawna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyy...skrzydlaty..teraz mi tu kota..motylka ogonem obracasz?? skrzynia ..moge sie zgodzic..tez se lubie prawo lapko pomachac..nie zawsze na "zegnaj"...ale 2,5 musi byc..i to XT..nie ma wyjscia...ja...drobinka nie jestem...a na ...yyy do Lesnika mi sie tak "w sam raz " wsiada..

.p.s .Motylek posiada osobowosc prawna 8)

no zgoda, zgoda.

co do osobowości motylka, to po jego ostatnich wybrykach zaczynam dochodzić do wniosku, że to jest raczej osobowość lewna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...