Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Blixten napisał(a):

Przez wszystkie lata nadpłacałem przy każdej możliwej okazji i czyściłem konto do zera w każdym miesiącu.

Dokładnie tak,jeżeli jest taka możliwość to trzeba cisnąć na maksa, żeby pozbyć się tego balastu jakim jest kredyt.hip.

Jak już wyszło "szydło z worka"z kredytami frankowymi,czym to pachnie i jak się skończy,to sukcesywnie kupowałem Franki za nadwyżki finansowe i finalnie pozbyłem się tego gówna po 9 latach splacajac całą resztę po 3.46, ( trochę ponad 2 PLN przy podpisaniu umowy) 2 miesiące później Frank odjechał na 5 pln i do dzisiaj jest dramat,płacz i zgrzytanie zębów.

  • Zdrówko! 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto do tego podchodzi.. nie ma co oceniać. Niektórzy wolą wszystkie nadwyżki ładować np. w edukację dzieci, ich oszczędności, zakup działek.. jakiś rozwój osobisty. A kredyt spłaca się własnym tempem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, olo11 napisał(a):

Dokładnie tak,jeżeli jest taka możliwość to trzeba cisnąć na maksa, żeby pozbyć się tego balastu jakim jest kredyt.hip.

Jak już wyszło "szydło z worka"z kredytami frankowymi,czym to pachnie i jak się skończy,to sukcesywnie kupowałem Franki za nadwyżki finansowe i finalnie pozbyłem się tego gówna po 9 latach splacajac całą resztę po 3.46, ( trochę ponad 2 PLN przy podpisaniu umowy) 2 miesiące później Frank odjechał na 5 pln i do dzisiaj jest dramat,płacz i zgrzytanie zębów.

Dla biznesu też się pojawiają opcje, mam zaprzyjaźnioną kancelarię która kasuje WIBOR w kredytach za bardzo sensowne succes fee. Więcej info na priv, skontaktję z kancelarią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Durbos napisał(a):

Dla biznesu też się pojawiają opcje, mam zaprzyjaźnioną kancelarię która kasuje WIBOR w kredytach za bardzo sensowne succes fee. Więcej info na priv, skontaktuję z kancelarią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Durbos napisał(a):

Dla biznesu też się pojawiają opcje, mam zaprzyjaźnioną kancelarię która kasuje WIBOR w kredytach za bardzo sensowne succes fee. Więcej info na priv, skontaktję z kancelarią.

Może i Twojej zaprzyjaźnionej kancelarii udaje się "ZAWIESIĆ" WIBOR, ale wynik spraw sądowych jeszcze daleko przed nami. No chyba, że nikt z tutaj obecnych nie ma nic do stracenia i uwielbia ruletkę :D

 

https://www.parkiet.com/banki/art37428841-uznanie-nielegalnosci-wibor-to-beczka-prochu-dla-bankow

 

Po krótce - sprawa w toku. Jak się kancelaria wysprzęgli po drodze to bank zrówna walcem kredytobiorcę :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Kolejny fachowiec od wszystkiego, jak kiedyś Kazio "yes yes yes". Żenujące.

Ojej przypomniałeś mi tego nieszczęśnika o którym słuch już dawno zaginął. Rzeczywiście ktoś taki istniał, były premier z karierą i życiem zniszczonym przez swoją średnio-brzydką asystentkę. Jeśli powstanie gdzieś kiedyś studium upadku mężczyzny współczesnego, to Kaz powinien w nim zająć pierwsze zaszczytne miejsce. Jego expose na kiblu przeszło do annałów polityki polskiej, conajmniej jak wystąpienie Mazowieckiego w sierpniu 1989 roku w Sejmie  lub przemówienie Józefa Becka w Sejmie 3 maja 1939 roku.

 

Kurski spada lepiej, zawsze na cztery łapy. W końcu, częściowo, ze starozakonnych - ma więc na czym czapkę nosić.

Co nie umniejsza obrzydliwości jego postaci.

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FOR CVT napisał(a):

Co ty chrzanisz - to prawdziwy Polak, patriota, katolik!

O to,to;),w dodatku bardzo skutecznie działający w sprawie swojego rozwodu kościelnego...sic,uuups,wróć...miało być unieważnienia małżeństwa, wszak nie ma czegoś takiego jak rozwód:biglol::facepalm:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...