Skocz do zawartości

James Bond topic


foreks

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

Tiaaa już to se wyobrażam wikinga w pluszowej różowej marynarce :facepalm::biglol:

Vikingowie raczej nie dysponowali tym barwnikiem z tego co mi wiadomo, ale na ten przykład w Średniowieczu kolor różowy był bardzo popularny wśród rycerstwa albowiem były to czasy kiedy postrzegany był jako kolor "silny".

Ja mam prę różowych koszul i bardzo je lubię :OO: Zresztą jedną kupioną jakieś 16 lat temu, albo więcej. Wtedy było to dosyć awangardowe i ekstrawaganckie posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2021 o 13:59, Neutrino33 napisał:

ale szanuje krawca, który mu szyje koszule i garniaki, nie tylko za krój i spasowanie, ale za to, że nie zachowuja się jak zbroja tylko jak stój sportowy

Tom Ford ;)

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, radekk napisał:

Ja właśnie kupiłem bilet tylko godziny pomyliłem i mam film za 25 minut, a ok 35 minut drogi do kina więc muszę się wczuć w role i pojechać po Bondowemu

Wczoraj reklamy trwały 25 minut ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Aga napisał:

Na końcu napisów jest, że on jeszcze wróci ;)

a czego Ty się spodziewałaś, uśmiercić tak dochodową serię;) Jak już w którymś uśmiercą go tak że zobaczymy zwłoki, to w następnym grupa naukowców odtworzy go na podstawie DNA

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, obejrzałem. Prawilny, aczkolwiek nigdy wielkim fanem Bonda nie byłem. Będzie mi brakowało Daniela, bo był najbardziej zbliżony do postaci jaką wymyślił Ian Fleming. Miał jednak wyczucie i odszedł w dobrym momencie...w niektórych kadrach widać było, że brzuszek już jest ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przynajmniej zwiastun Diuny na dużym ekranie można było zobaczyć.

 

Prośba do komentujących - przez 2-3 tygodnie nie spoilerujcie. Potem kto miał obejrzeć, będzie miał obejrzane. Ja jestem po i generalnie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przymar napisał:

Prośba do komentujących - przez 2-3 tygodnie nie spoilerujcie. Potem kto miał obejrzeć, będzie miał obejrzane. Ja jestem po i generalnie OK.

 

Wiadomka :) Nie mniej jednak moja żona była w takich emocjach po zakończeniu filmu, że ją zaćmiło i zespoilowała swojej psiapsi, która ma iść dopiero w środę. Ta ostatnia obrażona jest obecnie śmiertelnie :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, markos007 napisał:

licząc od rozpoczęcia niby godziny seansu? jutro idę i nie wiem ile się spóźnić ;)

Tak, ja się spóźniłam prawie 10 minut, bo był okropny korek w Gdyni i jak usiedliśmy to prawie zapomniałam, na co przyszłam :lol:

Seans o 19:30 - film się zaczął 19:55 ;)

Niemniej, kino było pełne na full i jak ktoś ma bilety w środku widowni, radzę się jednak przemęczyć na reklamach. Przed nami było zamieszanie bo ludzie przyszli na swoje miejsca, które były zajęte i oczywiście po ciemku tłum stał i dyskutował - tuż przed rozpoczęciem filmu akurat.

  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...