Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezy GL (chyba) rej. GS XXXXX, widzianego raz wczoraj w okolicach na skrzyzowaniu 3 maja i Nowych Ogrodów w Gdańsku, i raz 2 dni temu w okolicach Opery Bałtyckiej tez w Gdańsku. (forumowa Impreza??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika srebrnego gt kąbi widzianego na Warszawskiej w Konstancinie-J. 14go (wczoraj) w godzinach poludniowych (moze byla 14), ja sie toczylem w korku w kierunku Wawy, kierownik wrecz przeciwnie. Kiwka byla.

 

Pozdrawiam Kierownika srebrnego STI widzianego tez w Konstancinie tego samego dnia duzo pozniej (kolo 18) w odwrotnej sytuacji niz powyzej :)

 

I gdzies tam jeszcze dzisiaj mignal srebrny forys i bezowy outback (taki jak Alexa).

 

tyle uf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla Alexa parkującego dziś swoim docieranym bolidem pod stadionem Wisły :)

 

ps. Jak szukałem miejsca do parkowania to przejechała koło mnie kawalkada fanów starszych VW, dwa całkiem dobrze zrobione Garbusy i z 6-7 sztuk zaszpachlowanych "na gładko" golfów I i II. Wszystkie golfy miały obniżony zawias i zastanawiam się tylko czy one miały cięte sprężyny czy od ilości szpachli tak siadły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika niebieskiego bugeye'a na blachach o ile dobrze pamietam WT, ktory skrecal dzisiaj o 18:40 z Lodygowej w lewo, w Radzyminska w strone centrum :) znaki szczegolne nakejki na drzwiach kierowcy i uswinione lusterko :mrgreen:

pozdro z Octavii czekajacej na lewoskret z Radzyminskiej, przygladales sie nam przez chwile chyba :)

 

pieknie gadajacy wydech, co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez niebieski GT kombiwar na łopuszańskiej w strone połczyńskiej oba około 20.30

To pewnie ja, grzaliśmy na gokarty!

Odpozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

eee, chyba nie, spotkaliśmy się na miejscu chwilkę po 20.00 :wink:

 

moze było odrobine wczesniej nie wiem szczesliwi czasu nie licza :mrgreen: a jesli gokarty byly w forcie to by sie zgadzało te pare minut po 8 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke czarnej imprezy kombi mijanej na trasie ak ok 19,

 

jeśli jechałeś taką ładną srebrną (?) imprezą a czarne kombi było na poznanskich numerach, to odpozdrawiam :-) Czas i miejsce się zgadzają :-)

 

Tak to ja i jak najbardziej Twoje kombi bylo na poznańskich :) pozdrawiam raz jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Durbosa z ktorym zakonczylismy dzisiaj rano melanzyk - powrot przy pelnym porannym sloncu :twisted:

 

Kto zakończył to zakończył :twisted: , ja walczyłem dalej, padłem wieczorem po meczu Barcelony :mrgreen: Słabo mi :twisted: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Durbosa z ktorym zakonczylismy dzisiaj rano melanzyk - powrot przy pelnym porannym sloncu :twisted:

 

Kto zakończył to zakończył :twisted: , ja walczyłem dalej, padłem wieczorem po meczu Barcelony :mrgreen: Słabo mi :twisted: :!:

 

dotarlem do brata - ale padlem dopiero ok 13tej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...