Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika:

 

-niebieskiej Imprezy WRX zaparkowanej we wtorek ok. godz. 22 przy ul. Friedleina w Krakowie

 

-granatowego Forestera N/A zaparkowanego w ten sam dzień, o tej samej godzinie, 5 kroków obok WRX, na ul. E. Plater

 

-niebieskiej Imprezy WRX z parapetem, jadącej Al. Zwycięstwa dzisiaj ok. 1330 w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymachiwam do czerwonej Imprezy kąbi z jakimś dziwnym lewym światłem przednim (stuknięte chiba, ale nie widziałam dokłanie ;) ) na Polach M. w okolicach Lolka w okolicach północy tej nocy.

 

Adamus & Ruda? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

nie ruda byla wczoraj u szewca przywdziac zlote szpileczki :mrgreen:

 

a ja wloczylem sie niebieskim potworem :mrgreen: poza tym o polnocy to ja spie juz dawno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj:

 

forek xt z fajną czerwoną skórką w środku (nie chodzi mi tu o indiańca po wizycie w łódzkim pogotowiu :mrgreen: ) zaparkowany pod LeroyMerlinem około 18

niebieski GT na al jerozolimskich złapany w okolicach Leroya jechał w strone Wawy

tez niebieski GT kombiwar na łopuszańskiej w strone połczyńskiej oba około 20.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fAnkA, dziękować raz jeszcze :)

Pozdrowienia dla przesympatycznej pani Renatki śmigającej z inną panią w koszulce STT Racing na rolkach wokół błoń :)

No i pozdrowienia dla lolka co swoim galantem na skałkach mnie zaskoczył, że odmachać nie zdążyłem.

 

WRC fan, trzeba trenować, Cracovia Maraton niedługo, chciałbym chociaż do mety dojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...