Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika seledynowej imprezy wraz z sympatyczna towarzyszka obmachanych na karkonowskiej wczorajszego popoludnia =)

 

Pozdrowilbym jeszcze kierownika czystego i lsniacego legacy stojacego w kolejce do myjni, ale sie na mnie z takim marsem spojrzal, ze chyba na forum nie zaglada i zwyczajow nie znaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim języku myszka miki oznacza wskoczenie na kogoś i utrzymywanie się w takiej pozycji:

 

Obrazek

 

co obawiam się, że w tym przypadku mogłoby zakończyć się spektakularną glebą :mrgreen:

Nie wiem czy by mnie jeszcze kiedyś wpuścili do coffee heaven po takim występie :mrgreen:

 

jak Ty bedziesz myszka to damy rade - ja to co najwyzej moglbym sciane w ch wywalic :mrgreen:

wtedy nie będzie już śmiesznie ;)

 

Ilość Subarów na ulicach stołecznych dnia dzisiejszego wybuchła nad wyraz bujnie ;)

Chciałam nawet zapamiętać, ale gdzieś przy piętnastym zaczęło mi się już mieszać, więc dla ułatwienia: wymachiwam wszystkim co dziś się kręcili tu i ówdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde rzadki okaza zaposiada forumowicz fala, ktorego zdravim z Moskwy

 

O! teraz zobaczyłem - ja Cię też zdravim :wink: ale jedynie z ulicy pewnego Ludwika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam czarnego WRXa bug eye z duza lotka na blachach EZG spotkanego po 18tej na krakowskiej przy hynka

dobra magille z ktorym sobie wypilismy kawke i wypalilismy szlunia w best mallu

oraz pabla (W2 SPEED ) spotkanego na spocie streetracingowcow na parkingu podziemnym w best mallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...