Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa... myślisz że jestem w stanie w biegu poznać felgi? :mrgreen: Ja rozróżniam felgi wg trzech kyteriów. 1.rozmiar 2.blachi/nie blachi; 3.ładne/brzydkie

Rozmiar- duże/nieduże :mrgreen:

No tak, tego nie napisałam, ale godzina pisania mnie tłumaczy :mrgreen:

Poza tym rozróżniam jeszcze kolory, ale nie zawsze w biegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, dzięki za pozdrowienia. :mrgreen:

 

Jezusicku, ile ja dzisiaj widziałem subaraków w ciągu 15 minut na Mokotowie - 3 OBK, 2 nowe Forysie, 2 Imprezy - w tym jedna czerwona z nakładkami na reflektorach. Ta Impreza to chyba forumowa, coś mi się wydaje :)

Po drodze dom-Boston Port nie widziałem tylu skód, co Subaru. Zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika "kolorowej" Imprezy widzianej dzis na Armii Krajowej :cool:

Chodzi o GTeka oklejonego na zolto z numerem zdaje sie 36 wywieszonym za szyba (oczywiscie jesli mowa o Wroclawiu)? Tez go widzialem, ale kierownik byl tak skupiony na jezdzie na wprost, ze nie zauwazyl mojej podniesionej reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy (odmachał :) ) widzianej gdzieś na remontowanym kilometrami odcinku drogi między Warszawą a Radomiem, miał bodaj numer 59 za boczną szybą, czyżby jakiś mały rajd?

 

 

odpozdrawiam wracałem z vertem z super oesu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, miałeś dać znaka jak będziesz w Krakowie i co? :roll:

 

Wyjazd odwołany, czy jak?

 

dostaniesz w cymbal przy najblizszej okazji - w czwartek sie lansowalem po Kazimierzu i pol wieczora do Ciebie wydzwanialem ale oczywiscie Ofoc lezal gdzies pod plotem i nie raczyl odebrac :evil:

 

a pozdrawiam Kurczaka z ktorym posmigalismy se po towarowej, grojeckiej i krakowskiej dzisiaj o poranku - skodo w dyszlu objechalem go :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozdrawiam Kurczaka z ktorym posmigalismy se po towarowej, grojeckiej i krakowskiej dzisiaj o poranku - skodo w dyszlu objechalem go :mrgreen:

Chyba roverem jechał :wink:

ps. pomyłka - rowerem :mrgreen:

jakby roverem jechal to nawet by smrodku dzyszla nie powachal a tak to sie dzielnie trzymal przy tasowaniu sie miedzy auta mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika szarego Legasia z lekko pukniętym tylnym zderzakiem z prawej strony (widzianym wczoraj pod Częstochową)

pozdrowinia dla posiadacza czarnej mprezy 'Gt chyba widzianym pod Beverly Hills k ronda młyńskiego wczorajszym wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus, poważnie do mnie dzwoniłes?! Czy sobie jaja robisz - bo nie jesteś pierwsza osoba, która narzeka, że nie odbieram. A telefon staram się mieć cały czas przy tylku.

 

ze 40 razy dzwonilem w czwartek i jeszcze kilka razy w piatek - zara zadzwonie do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, miałeś dać znaka jak będziesz w Krakowie i co? :roll:

 

Wyjazd odwołany, czy jak?

 

dostaniesz w cymbal przy najblizszej okazji - w czwartek sie lansowalem po Kazimierzu i pol wieczora do Ciebie wydzwanialem ale oczywiscie Ofoc lezal gdzies pod plotem i nie raczyl odebrac :evil:

 

a pozdrawiam Kurczaka z ktorym posmigalismy se po towarowej, grojeckiej i krakowskiej dzisiaj o poranku - skodo w dyszlu objechalem go :mrgreen:

 

 

 

Ja również pozdrawiam kolege z klubu tiuningowego fabii ;) ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...