Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Hogi, czy słusznie Cię pozdrawiam? Dziś godzina 18.33 skrzyżowanie KEN/Belgradzka :cool:

slusznie :!: mnie tez pozdrow, bo sie mijalismy z hogim(ktorego pozdrawiam :wink:) wlasnie na krzyzowkach ken/belgradzka

 

pozdrawiam (zaskoczona :?:)barbie spotkana w konstancinie ~ 19.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, czy słusznie Cię pozdrawiam? Dziś godzina 18.33 skrzyżowanie KEN/Belgradzka :cool:

slusznie :!: mnie tez pozdrow, bo sie mijalismy z hogim(ktorego pozdrawiam :wink:) wlasnie na krzyzowkach ken/belgradzka

 

ha! czyli jednak mi się nie przewidziało, że mignął mi drugi kombiwar! ufff...

 

Lemon, pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam (zaskoczona :?:)barbie spotkana w konstancinie ~ 19.30

To czarne na torach to Ty? Dlaczego zaskoczona? Lekko skapcaniała najwyżej ;)

Odmachiwam w każdym razie ;)

 

Oprócz tego wymachiwam niebiewskiemu WN stojącemu na poboczu o 13.30 gdzieś na drodze między Puławską a Magdalenką (już nie pamiętam gdzie dokładnie) oraz załączonemu na obrazku Foresteru zaparkowanemu nos w nos na parkingu podziemnym w Ikeju w Jankach jakoś przed 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam użytkownika Hogi (?), którego kombi GT stało na jednej z dróg dojazdowych do oesu Maciejowice, Rajdu Mazowieckiego :wink:

Dzięki. Pozdrawiam również. Tradycyjnie robiłem za szofera, grillmena itp.

Pogoda super! Słonko i prawie 100 załóg - to jest to. :mrgreen:

 

Hogi, czy słusznie Cię pozdrawiam? Dziś godzina 18.33 skrzyżowanie KEN/Belgradzka :cool:

vero Dzieki. Odpozdrawiam. Dwa kombiwary na jednym skrzyżowaniu? Takie rzeczy tylko w Erze :wink:

 

lemon prince pozdro

Dzięki za minispocik.

 

Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków i maniaków rajdów samochodowych spotkanych na słonecznych oesach Rajdu Mazowieckiego.

Pozdro również dla rajdowców i ich ekip. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Widziałem te reklamy schnug :mrgreen:

Moje towarzystwo było charakterystyczne :

1. ubrany na zielono podobny do shreka (postura i twarz) :mrgreen: 2. laska ubrana na czerwono w koszulkę Stop Pijanym Kierowcom- wierna fanka Dzyra :mrgreen:

3. I nasz nijak wyglądający "paparazzi" z dużym obiektywem stojący z reguły na wypluciu :twisted:

4.A ja standard na niebiesko, wyjątkowo czerwona czapka Subaru.

Próbowałem machać wszystkim :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

stawialiśmy na koła nawet jakiegoś cieniasa jak wydachował i pozostał na pleckach :sad:

(chyba nr 95 lub 96)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czarne na torach to Ty? Dlaczego zaskoczona? Lekko skapcaniała najwyżej ;)

Odmachiwam w każdym razie ;)

tak :). granatowe ;)

No właśnie.... mówiłam że skapcaniała ;)

heh tak w ogole myslalem, ze chodzi Ci o felgi firmy Toora i juz myslalem, ze to nie ja :mrgreen:

Taaaa... myślisz że jestem w stanie w biegu poznać felgi? :mrgreen: Ja rozróżniam felgi wg trzech kyteriów. 1.rozmiar 2.blachi/nie blachi; 3.ładne/brzydkie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT z którym przemieszczaliśmy się wczoraj około 18:00 ul. Powstańców Śl. ... Górczewską.

 

RS :smile:

 

 

pozdrawiam takze, to bylem ja :-). z reguly nie zwracam uwagi na legacy. ale pozniej zauwazylem swinki (ja swoich jeszcze nie nakleilem). w sumie nawet niezle te twoje auto ciagnelo...

 

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika niebieskiego STI MY04-05 PO ..... widzianego dzisiaj przed zamkiem w Korniku

 

oraz prowadzacego czarnego kombiwara Impreze MY06, z ktorym sobie pomrugalismy smigajac na Krzywoustego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Aston Martina, model chyba Vantage, który pomykał po ulicy Bora- Komorowskiego. Blachy KR.......

 

Ten wątek nie służy do chwalenia się jakie auta się widziało...

 

więcej luzu i tolerancji :)

 

JA po prostu napisałem to co mi napisali z 4 strony wcześniej jak pozdrawiałem również jakieś wypasione auto... ;)

 

 

Edit: Swoją drogą auto super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...