Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie pozdrawiam właściciela SI, która wygląda jak sobowtór auta MaćkaSubru (czyli srebrne STi na złotych felach). Dziś namierzony na parkingu przy Belgradzkiej :wink:

 

a gdzie Ty sie wloczysz co :?: :mrgreen:

 

po kuchni, we własnym mieszkaniu :mrgreen: z okna subaraka wypatrzyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falochron Mou, to na KPHTH MOU jest ulica WarynskiegoMou?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika blue wrx (blachy na S.....) obtrąbionego (przyjacielsko) w korku na trasie ak dzisiaj rano - nie wiem czy z forum, bo jakis takis wystraszony albo wkurzony - a moze to godzina nie taka byla, w końcu a tez rano nie wygladam na zadowolonego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam mruczącą Impressske dziś koło 20.30 na Dereniowej.(byłem z psem) :mrgreen:

Zauważyłem tylko duuuuuży parapet z tyłu i niebieski kolor :lol:

 

miejsce i czas się zgadzają, więc pewnie chodzi o mnie... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Kierownika białego Legacy I kombi z czarną maską i sportowym fotelem kierowcy widzianego około 09:20 przy ul. Moniuszki (równoległa do Świętokrzyskiej),

- Kierownika zielonego Legacy III stojącego w koreczku przy ul. Świętokrzyskiej....Tamka około 14:20,

- Kierownika niebieskiego GT kombi widzianego na ul. Dobrej przy bibliotece około 14:30,

- Kierownia niebieskiego Outbacka widzianego około 15:00 przy ul. Chocimskiej,

- Kierownika czarnego Outbacka, który zjeżdżał z ronda przy Pl. Zbawiciela w ul. Mokotowską chwilę przed 18:00,

- Kierownia granatowego GT z grilem jak WRX MY '06 i tylanymi światłami "lexus" zaparkowanego przy Al. Solidarności około 18:00.

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarne legacy -antyka kombi KRA XXXX skręcające z River Road z Ashtown w kierunku ronda przy Castelknock na N3 w Dublinie.

To już trzecie stare subaru w Dublinie ;) z czego żadne Irlandzkie. Odmachało to chyba jakiś swój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wymachiwam w kierunku kierowniczki niebiewskiej imprezy (nie zdążyłam spojrzeć jakiej) pod Europlexem ok 16.30 ;)

 

Czeeeeść, Barbie :mrgreen: .

 

A ja pozdrawiam Azraela, Xbike'a i Moniqę, którzy mi wczoraj dzielnie sekundowali podczas koncertu w Proximie :grin: . Dzięki za Wasze towarzystwo, za zdjęcia, wspólną wódkę - no i poradę, jak mściwemu Eks przeciąć wentyle... :twisted: :cool: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wymachiwam w kierunku kierowniczki niebiewskiej imprezy (nie zdążyłam spojrzeć jakiej) pod Europlexem ok 16.30 ;)

 

Czeeeeść, Barbie :mrgreen: .

A wizisz, nawet pomyślałam że to Ty, ale w wielkich ciemnych gwiazdorskich okurarach byłaś mało podobna do wersji zdjęciowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam pozdrowic: Moniqe, Zofije, Agate i Chlora za mile pifffkowanie, a Chlorowi dodatkowo dziekuje za podwozke :)

 

:mrgreen: tez pozdrawiam i dzięki za towarzyskie, fajowe piwko :wink: Chlor..jesteś dzielny skoro potrafiłeść znieść moje śmiechawko-głupawki :mrgreen: Zofija, bierz koleżanke na następne spotkanko :wink: ..Misiowi już wszystko zeznałam :mrgreen:

 

A ja pozdrawiam Azraela, Xbike'a i Moniqę, którzy mi wczoraj dzielnie sekundowali podczas koncertu

też pozdrawiam..dobre rady zawsze w cenie :twisted:

 

EDIT: i pozdrowienia dla krecika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...