Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera (chyba DW 2costam) widzianego dzisiaj na skrzyzowaniu ulic Sleznej i Kamiennej, przed godzina 16 (pojechal dalej Kamienna, ja skrecilem na krajowa "osemke").

 

I pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy (DW costam :wink:), wlaczajacej sie do ruchu przy ul. Brucknera kolo 16.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Kierownika srebrnego Outbacka WU ... widzienego wczoraj wieczorem i dzisiaj rano przy ul. Zawiszy oraz około 10:00 na ul. Królewskiej,

- Kierownika srebrnego STI widzianego około 16:30 przy Puławskiej na wysokości wyścigów,

- Kierownika niebieskiego WRX-a widzianego około 18:00 przy ul. Lindleya obok Kościoła,

- Kierownika grafitowego Legacy II zaparkowanego przy Płockiej (Kacprzaka).

 

RS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jeden jest W2 SPEED? 420 hp? rs4? rosne jeszcze bardziej... jestem dumny z mojego subaraka :lol: ! 'nie bedzie niemiec plul nam w twarz' :grin:(oczywiscie nie mowie ze wygralem potyczke tylko prawie leb w leb)

 

uwierz mi ze Pablo sie nie scigal najwyrazniej :razz:

 

a ja pozdrawiam Tomo i Komancza ktorych wczoraj nawiedzilem ;)

 

oraz pozdrawiam niebieskiego STI bug eye ktory wczoraj wieczorem sie lansowal w Kraku w okolicach Kazimierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa widzianego dzisiaj na Żeromskiego w godzinach względnie wczesnych :mrgreen: Machałem,ale nie widział zza swoich okularów :lol:

 

A pozdrawiam, pozdrawiam :cool:. Z czego machałeś? Tj. z jakiego pojazdu?

 

PS. Widziałeś, że godzina była wybitnie pogańska - może dlatego moja czujność była osłabiona :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...