Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale miałem subarakowy dzień!

Serdeczne pozdro dla dzisiejszych kierowników:

- niebieskiego oświnionego bloba WRX który mnie bulgotem wyrwał z przemyśleń, machanko obustronne, Dickensa ok 9.05.(właśnie tak będzie brzmieć mój STI - co to za tłumik? Brzmi zabójczo!)

 

Dzięki bardzo, to H&S Afterburner Vortex, ale sąsiedzi nie podzielają Twojego entuzjazmu dla brzmienia wydechu :)

Jeśli będziesz chciał posłuchać jeszcze to zapraszam. Jesteśmy zdaje się sąsiadami - widuję, jak wyjeżdżasz z ulicy Trzech Budrysów.

 

Pozdrawiam serdecznie

Ps. Jakie DP posiadasz?

 

Mogę wiedzieć, o co dokładnie pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usciski dla koleżanki z przepisowo oświniaczonego Forka XT, spotkanej /ych dziś ok. 8.40 w miejscowości ZGORZAŁA (miejscowość ta ma tę zaletę, że przejazd przez nią pozwala na ominięcie znaczącego fragmentu ul. Puławskiej) ... Pewnie ma też jakieś inne zalety ale ja ich jeszcze nie znam.

Koleżanka natomiast odmachała jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo Subarakow dzis:

Najpierw kolo 11.30 na Placu Wilsona na swiatlach stal granatowy Legac 2 generacji ze swinka na lusterku. Usmiechalem sie do kierowcy, ale nie wiem, czy zauwazyl.

Pozniej okolo 14 ciszę na ulicy Hożej zakłócił baardzo głośny wydech Imprezy Blobeye z nietypowym skrzydlem z tylu. Ladny dzwiek.

A o godzinie 15 znow bylem na Hozej, ale tym razem po drugiej stronie Marszalkowskiej (tam, gdzie lewy pas przeznaczony jest tylko dla karetek). Najpierw w korku stał pchelek a kilka minut pozniej srebrny Civic ze swinka na lusterku. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...