Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla srebrnego buga, widzianego na Radiowej okolo godz. 14:15 :). Nie swiecilismy dlugimi ani nie machalismy, bo jak zwykle poruszalismy sie wanna mercedesowa na razie bez swin, wiec nie chcielismy straszyc policja, ktorej nie bylo :-) . Na subaraku swinia na lusterku :-) .

Edytowane przez Zula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ślicznego ciemnego Legacy WR..... z którym mijaliśmy się dzisiaj po 16 podczas śnieżycy na trasie Kozienice-Radom. Było machane i odmrygane. Zdecydowanie dwa najszybsze autka na tej trasie. Dzisiaj spokojnie można było udowodnić wyższość marki nad innymi. Jadąc od Radomia widziałem podczas wyprzedzania jak innym kierowcą "gul" skakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z godziny 16:30 dla kolegi w błękitnym hawku, jadącego w okolicach Nowego Targu w stronę Krakowa. Ze względu na kiepski dzionek zauważyłem Cię w ostatniej chwili, kiwkę zarejestrowałem, próbowałem odmachać, ale nie wiem czy się udało na czas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę ciemnego oświniaczonego Forczysława (EL....) spotkanego dziś około 15.30 na Pabianickiej/Jana Pawła w Łodzi.

Kiwka,awaryjki i obtrąbienie było :)

 

yy.. jesli to byla jednak ok17.30 to rowniez pozdrawiamy!! :D

a awaryjne i trabienie bylo bylo...

 

pozdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pomiędzy Raciborzem i Gliwicami ok. południa

Pozdrawiam kierownika ze srebrnego OBK na krakowskich blachach, z którym się minąłem na ośnieżonym, leśnym odcinku drogi, gdzie inni jechali 30km/h, ale my nie :)

Mignęła mi tylko ucieszona twarz kierowcy, a moja też była z bananem. W takich warunkach jazda Subaru, to coś pięknego. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę ciemnego oświniaczonego Forczysława (EL....) spotkanego dziś około 15.30 na Pabianickiej/Jana Pawła w Łodzi.

Kiwka,awaryjki i obtrąbienie było :)

 

yy.. jesli to byla jednak ok17.30 to rowniez pozdrawiamy!! :D

a awaryjne i trabienie bylo bylo...

 

pozdr

Piotrek

 

 

 

Faktycznie,czasomierz mi sie nie przestawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Forczysława na białym felunku ze świnką na klapie. Jechaliśmy "razem" od Kapelanki aż po Ruczaj.

Jechałem Saabem 9-3 ze świnką na lusterku, migałem, ale bez odzewu (pewnie nie było świni widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia wczorajsze dla kierownika srebrzystego Forestera III skręcającego z Al. Niepodległości w Rakowiecką ok. 16:40 - bardzo charakterystycznie naklejona świnka na lusterku - na krawędzi, wygląda trochę tak jakby ja pęd powietrza zdmuchiwał :)

Ja stałem na Rakowieckiej czekając na światło do skrętu w lewo - w Aleje w kierunku Ursynowa.

Pomachane, pomrugane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...