Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam forka, kolor złoty lub podobny (ciemno było). Miejsce: Raszyn, ul. Zielona/Błotna, czarna świnia na lusterku była!

 

 

Nawet dwie :) Żona tam po mame podjechała

Pozdrawiam również, zdaje się że kolega mieszka na Zielonej ?

Dobrze się zdaje ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziej S - chyba kupowałam od Ciebie breloki jakieś 2 tyg temu i wysłałeś mi jeden dodatkowy :). Dzięki :).

 

Pozdrawiam kierowcę srebrnej bug wanny na "słoickich" blachach ;), widzianej wczoraj na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Radiowej około godziny 17:50 :). Nie widziałam świni, ale może to moja ślepota :). Auto bardzo ładne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika pięknej Imprezy STi , w kolorze jedynym słusznym, z wściekłymi różowymi świnkami na lusterkach, napisem "Blue Devil" i logo 4T na tylnym spojlerze - zaparkowany pyszczek w pyszczek z białym Forkiem mojej żony i jedno miejsce obok mojego OBK-a na parkingu przed Leroy Merlin w Piasecznie ok. 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozdrawiam wszystkich kierowników i kierowniczki napotkanych wczoraj na trasie Olsztyn-Gdańsk-Olsztyn pomiędzy 8-15 godziną. A było kilka sztuk, ale nie widziałem żadnej kiwki.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego Outbacka/Legacy skręcającego dwa dni temu z Łopuszańskiej w Al. Jerozolimskie, świnia na tylnej szybie. Czailiśmy się dwa auta dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Zula, exakly :). trochę musiałaś poczekać to dostałaś na osłodę ;-) pozdrówka

 

Dziękuję, choć nie potrzebowałam - wszyscy jesteśmy ludźmi a breloki są czaaadooooweee!! No ale obdarowałam kogo trzeba :). Pozdrawiam również :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sprzed chwili dla zielonego OBKa na wysokości Biedronki w Konstancinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia potrójne :

- Dobramagilla - z którym to powlekliśmy się Al.Niepodległości i dalej Puławską w kierunku Piaseczna ok. 15:00 - 15:30

- M@rcin z połowicą z którym obmachaliśmy się na Geodetów w Józefosławiu,

-Yacho - którego zielony Legac stał ok.21:00 przed apteką / przychodnią weterynaryjną na ul. Łabędzia - Piaseczno

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...