Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam srebrnego forka pędzącego po Przyczółkowej wczoraj w południe oraz przyuważonego chwile potem GTka niebieskiego, na złocie z róziowym znaczkiem, próbującego się włączyć do ruchu gdzieć obok Sobieskiego.

niestety nie potrafię przyporządkować nicka do kierownicka bo twarz ze spotów znana ;|

Oba autka ładnie oświnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam idiotę z tira z ładunkeim drewna (pewnie do Kronopolu), który tak cudownie ściął zakręt kawałek przed Radwanicami podczas mojego wyprzedzania go, że się prawie zatrzymać musiałem... Asshole :evil:

A przy okazji pozdrawiam kierownika legaca 2 spotkanego ostatnio w Ruszowicach... choć trudno mi określić jakiego był koloru (zielony, niebieski, turkus?) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolegi na myjce przy Kauflandzie to już nie raczył pozdrowić
no właśnie, tak wczoraj przejeżdżałem Wiertniczą i na widok Żonowozu pomyślałem, że myjka by mu się przydała... :wink:

 

Myjka przydała się. Przypomniałem sobie kolor forka...

Długo się nim nie nacieszę, bo w piątek jedzie na 2 tygodnie do lakiernika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simona pozdrawiam, co to Piaseczno na nogi o 1.20 grzmotami z wydechu postawił :twisted: :twisted: :twisted:

 

Przesadzasz, po cichutku jechalem jak nie wiem co... :razz: :mrgreen:

 

Ale kolegi na myjce przy Kauflandzie to już nie raczył pozdrowić :cry:

 

Odpozdrawiam :cool: Trzeba bylo dryknac, to bysmy pogadali chwilke :wink: W obecnych czasach z wielka uwaga obserwuje dziury na drogach, bo niektore sa tak wielkie, ze GT-ek moglby w nie wpasc caly i slad by po mnie zaginal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanego dzisiaj około 15 na Nowowiczlinskiej w Gdyni
a też się tam raz na niego naciąłem :mrgreen:Tomir a gdzie ty dzisiaj byłeś jak Ciebie nie było :mrgreen: Przeszedłem przez kasy, a tu nic :???: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Szakalem pozdrawiamy serdecznie zielone GT combi o 6.55 na Krakowskiej z Raszynem. Kiwka była :D Fajnie, że nas wypatrzyłeś

- :cool: pozdrowienia również dla Srebnego Hawk eye WRX na stacji Statoil pod giełdą kwiatową i miał chyba czarną świnkę na lewym lusterku,

- oraz pozdro chyba dla bujaka 27 lub granatowego Wrx Bug eye combi z białą trzodą na lusterku na trasie toruńskiej w Markach w stronę Centrum o godz. 16.44 :)

- no i oczywiście pozdrawiam Szakala z którym dziś lataliśmy tu i tam :wink: :twisted::mrgreen:

Odpozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...