Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla kolegi Ape który wpadł do Wołomina w celach oględzin ;) Z tym kolorem Subarki, że kobiecy to był komplement :wink: :cool: Mi samemu Twój Obk się spodobał :smile:

Odpozdrawiam :smile:

P.S. ale i tak nie pojeździliście :razz:

No wiem :) Kolega się bał i nie chciał marnować Twojego czasu :smile: Mam nadzieje, że kiedyś nas przewieziesz nowym nabytkiem ;) i Obk jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Gentelmanów maćkaSubru i Hogiego ,nawet mnie głowa mocno nie boli dzisiaj :wink: :mrgreen:

 

...chyba byliśmy na tej samej imprezie w InterContinental'u, więc również pozdrawiam, nawet jeśli się nie spotkaliśmy face to face :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Gentelmanów maćkaSubru i Hogiego ,nawet mnie głowa mocno nie boli dzisiaj :wink: :mrgreen:

 

Ha!

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Jeszcze mnie oczy od fleszów bolą...

Skąd wiedzieli, że my z forum subaru? :shock:

 

 

 

Chyba, że robili foty temu karakanowi przed nami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z duzym zaskoczeniem wszystkie subaraki, spotkane wczoraj w Bloniu, a bylo ich okolo dziesiatej rano z piec, moj legac, dwa forki, outback, impreza, ale tylko jeden oswiniaczony, z mila kierowniczka pod osrodkiem zdrowia. Jak na tak wielkie miasto, to chyba rekord zageszczenia... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może lunatykowałem ???

 

... zobaczymy czy mandat przyślą .

 

Ale był by numer :mrgreen:.

 

Oficjalnie poinformowałem małżonkę o moim sobowtórze poruszającym się w identycznym samochodzie ,Legasiu.

 

 

Ha, to się nazywa mocne alibi w razie jakieś draki .

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 3:37 am ]

Żeby nie było OT to pozdrawiam kierownika czarnej Imprezy MY 09, sedan na krakowskich numerach spotkanego przy wylocie z Auchana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabor, jak ty masz zamiar tak czesciej w moje okolice wpadac (rodzina? dziewczyna? :mrgreen: ), to daj znac kiedys i jakies dobre piwo razem obalimy :roll: Oczywiscie znow pozdrawiam :mrgreen:

 

Pozdrawiam tez kierownika i pasazerke czerwonego Legaca GL sedan napotkanego wczoraj kolo 20 na Gajowickiej-Hallera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...