Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla:

 

- Hogiego

- Verta

- Żony Marcina

- mkura

- Forka Mstara prowadzonego przez żonę

 

Spotkanych dzisiaj w różnych miejscach ;) Jakiś wysyp normalnie :P

 

Pozdrowienia przekazałem i żona dziękuję i również Cię pozdrawia :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żona także może czuć się pozdrowiona, Harv? :?: :roll:

Rzeczywiście, nie najlepiej to ująłem :mrgreen: Jak najbardziej pozdrów żonę ;) :]

 

Odpozdrawiam, tłoczno na tej Wąwozowej. :mrgreen:

W końcu dziury załatali i stąd ten tłok ;)

 

A mnie to nie pozdrowisz? Mijaliśmy się na dzielni :twisted:

Bo nasze spotkania przyjąłem już za regułę i nie chce żebyśmy byli jak szakal i blackdog :mrgreen::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla szarego forestera dziś na trasie sochaczew łowicz.

dzięki i odpozdrawiam :) zauważyłem Cię niestety za późno, tak się schowałeś za tą ciężarówką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieską Imprezę, wolnossąca, która stała dziś (często, gęsto ją tam widzę :P) na parkingu pod mostem w Toruniu :lol: Najprawdopodobniej jest to forumowicz JemArbuzy :mrgreen:

 

A no no, ale z tymi arbuzami to lepiej przyjsc do mnie niz do ojca :mrgreen: Moze i pod tablica rejestracyjna ma te nieszczesne arbuzy, ale to juz nie moja wina, ze z niego pirat i urywa tablice a potem musze mu ramki pozyczac! Jeśli chodzi o mnie, to akurat juz od dawna puszczam sie srebna Corolla G6, ale swiniacz na lusterku musi byc, wiec tez mozna rozpoznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wołowskiej

 

Wołoskiej :twisted:

 

deja vu :roll:

 

Ktoś już tu kogoś upominał, ale, jak widać, ten błąd jest często popełniany :roll: :wink:

Władymira Komarowa było łatwiej pisać :mrgreen:

Pozdro dla granatowego buga kombi około południa przy rondzie Żaba. Machałem z d...owozu ale nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tu kogoś upominał

 

Ja pumexa 8).

 

Władymira Komarowa było łatwiej pisać :mrgreen:

 

O to to! Ja zawsze jadąc na Rondo Babka mijam skrzyżowanie Marchlewskiego i Świerczewskiego :mrgreen: (a tam cukiernię, do której wpadaliśmy idąc na wagary, po drodze do "Feminy" czy "Muranowa" :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego "Lanosa" STI, który dziś śmigał w okolicach starówki w Toruniu. Akurat siedziałem na lekcji i jakież było zdziwienie klasy, kiedy przerwałem ciszę, krzycząc "Subaaaru jedziee!!" :lol: A tak na marginesie, to chyba pierwsze STi 08 które mnie tak zachwyciło - chyba zasługa kolorów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to! Ja zawsze jadąc na Rondo Babka mijam skrzyżowanie Marchlewskiego i Świerczewskiego :mrgreen: (a tam cukiernię, do której wpadaliśmy idąc na wagary, po drodze do "Feminy" czy "Muranowa" :twisted:)

 

To gdzie Ty nie chodziłeś do LO? czyżby do VLO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja Pozdrawiam :

 

Dwa Legasiaki spotkane pod Płockie na trasie "60"

 

I to obydwa w kombi granat i biel :mrgreen: jeden starszy drugi młodszy :grin:

 

 

Pozdrawiam Też Panią która bardzo dynamicznie wyjeżdżała swoim bordowym foresterem z parkingu pod starostwem w Płocku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to! Ja zawsze jadąc na Rondo Babka mijam skrzyżowanie Marchlewskiego i Świerczewskiego :mrgreen: (a tam cukiernię, do której wpadaliśmy idąc na wagary, po drodze do "Feminy" czy "Muranowa" :twisted: )

 

Ja miałem bliżej do "Moskwy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki i odpozdrawiam zauważyłem Cię niestety za późno, tak się schowałeś za tą ciężarówką

_________________

 

ja tez w ostatniej chwili, dlatego nie zdążyłem się przyjrzeć kierownikowi, kolorowi itd zauważylem tylko świnie :twisted:

 

Wołoskiej

 

ups, darujcie wieśniakowi z prowincji :oops: , na przyszłą lekcję wykuję wszystkie nazwy i się poprawię :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...