Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj z godz. ~20:45 z ul. Zawiszy dla Kierownika białego GT kombi WE 88XXX - chyba to sąsiad z osiedla Zawiszy

 

 

muszę się rozejrzeć po sąsiedztwie, bo widzę, że po woli Wola :wink: robi się subarowa.

 

...racja, racja :smile: na parkingu pod budynkiem "D" stoi na wprost mojego Forka Tribeca, a kilka metrów dalej Forek S-Turbo. Na parkingu pod budynkiem stojącym równolegle do budynku parkingu wielopoziomowego parkuje jeszcze Kolega z forum jeżdżący srebrnym WRX'em kombi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i podziękowania za wsparcie i życzliwość dla Romka Urbana, który się zatrzymał jak mi się wrozamet wziął i spsuł na Trasie Toruńskiej. Spsucie okazało się niegroźne, srebrna taśma klejąca doraźnie załatwiła sprawę - i tutaj z kolei podziękowania dla Seby z nie-ASO, który z rykiem i szatańskim parsknięciem zajechał chwilę później :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies problemy w hybrydą? :mrgreen:

 

chyba ktos jej sprzedal ze chce ja zamienic na ognista wloszke :razz:

to i podkazala ze lepiej z nia nie zadzierac :evil:

na wjezdzie na trase stracila moc i zgasla.

Odpalala ale zaraz gasla, tak jakby pompa powiedziala pa pa,juz wezwalem kawalerie z linka zeby dociagnac do domu, ale znowu sprobowalem i ..... odpalila :mrgreen:

no i jej przeszlo....

nie wiem co to bylo... ale wygladalo na to ze nie dostaje paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla załóg dwóch WRX-ów albo STi, które wczoraj koło 21 stały zaparkowane pod Shellem przy Rondzie Radosława/Babka. Jeden to niebieski bug-eye, drugi to srebrny bug- albo drop-eye, z napisem "Subaru-Dream.pl" z boku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem soie w Jurgowie na nartach (to znaczy ja nie jeździłem, efekt ostatiego złamani kostki). Impreza stoi na parkingu. Przychodzę po czapkę bo zmarzłem w ep, patrzę, a tu kartka w drzwiach! Czytam, a tam: "pozdro od Czysztofa z forum SIP!

Miło! Odpozdrawiam! :wink:

A przy okazji pozdrowienia dla właściciela czarnego "buga", który stał sobie pod wyciągiem. KTT 55 coś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych dzisiaj przed południem w Radomiu kierowników:

1) srebrnego Legasia kombi WR........

2) czarnej Tribeki WR....

3) i nowej czarnej Imprezki, również WR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego GT który zatrzymal sie i zaoferowal pomoc na trasie lazienkowskiej.

Jednak na forumowiczow mozna liczyc :cool:

jeszcze raz dzieki i pozdrawiam :mrgreen:

 

Moze mam uryte zdolności, cos jak ręce które leczą albo adin, dwa.tri.... :mrgreen:

A poważnie to najgorsza z usterek która sam sie naprawia a potem przywala w najmniej oczekiwanym momencie.

Milo było poznać,

Pozdrawiam

Staszek

PS- Pozdro dla Czwartka co to dziś " zerówką" pomykał w Górze Kalwarii i nie tylko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem soie w Jurgowie na nartach (to znaczy ja nie jeździłem, efekt ostatiego złamani kostki). Impreza stoi na parkingu. Przychodzę po czapkę bo zmarzłem w ep, patrzę, a tu kartka w drzwiach! Czytam, a tam: "pozdro od Czysztofa z forum SIP!

Miło! Odpozdrawiam! :wink:

A przy okazji pozdrowienia dla właściciela czarnego "buga", który stał sobie pod wyciągiem. KTT 55 coś tam.

juz nie chcialem Cie zbytnio molestowac bo pozniej jedlismy obiad w tej samej knajpie....

pochwala za przetarta swinie na klapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mam uryte zdolności, cos jak ręce które leczą albo adin, dwa.tri.... :mrgreen:

A poważnie to najgorsza z usterek która sam sie naprawia a potem przywala w najmniej oczekiwanym momencie.

Milo było poznać,

 

jeszcze raz dzieki za chec pomocy w najmniej oczekiwanym momencie :mrgreen:

tak to chyba byly rece :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownika zieloniutkiego wolnossącego Forka (chyba) WN......, rocznik po 2005, z którym mijałem się dzisiaj po 12-tej w Kozienicach. Śliczny kolorek Forysia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrną turbo lodówkę spotkaną na rondzie Babka i obmruganą wraz z obmachaniem (na światłach) na Okopowej. SZYBKĄ turbo lodówkę.

a imię jej W..50..

 

pozdrawia połowa damazi.

 

Serdecznie odpozdrawiam i odmachuję sympatycznemu Koledze :smile:

 

PS.

 

Było SZYBKO ponieważ testowałem możliwości M3'ki, która za nami jechała, ale chyba było za mokro dla kierowcy tego fajnego autka, a może wziął górę zdrowy rozsądek :twisted: Być może gdyby było sucho to raczej M3'ka testowała by moje możliwości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...